bebekk isteyenler burayaaa

anneminn 8 sene olmamışşş doktorr demişkiii babamaa senin hanım dogurursa bende dogururum(doktorr erkek)kii şimdii 4 çoçugu varr anneminn.ama sorun babamdaymış oyuzden uzamış bukadarr yıllardır annem ğitmiş doktora.komşım varr 4 senedirr olmamışşş.parçamı varmıymışş neymişş.aldırmışş.şidi3 yaşına kızı var.neler neler var ya sıkmaa.en azından bi sorun yokk. rabbimm ol diyecekk olacak.

benim annemin de 4 sene olmamış.sonra 5 doğum ,4 ü sağ.belki ona çekmişimdir ama inşallah benim 3 seneyi bulmaz

çoook gittim.yakı deneyecem.göbeğim de düşük galiba.soğan kürtünü de yapim. inşallah olur. şimdi hatırlıyorum da düşükte maydonoz buharına oturmuştum da öyle hamile kalmıştım.dur onu da eklim ben

ofyaa ne maydonazıı hamile kalann nası kalıoo anlamadımmm yaa

ben gecen ay adetime 1 hafta kala kan testi yaptırdımm beta 19,2 çıktıı doktor tebrikk etttiii.. sevincimdenn uçtummm.elbiseler begendimm..koryalasıııı kıyafetlerii.çin takvimi vss.3 ğün sonra ğel demişti doktorr.tektraar bakacaktıı bu sefer 0 çıktıı doktor makine hatalıdır olur böle şeyler dedi yıkıldımmmm o ann 1 hafta agladımm işten evee geldim direk yatakkkk. hayal kırıklıgı oldu

benımde hcg 20 çıktıktan sonra sabah adet oldum
ama doktor beni ümitlendirmemişti
reglye yakın dönemde çıkış olabilir dedi

ofyaa ne maydonazıı hamile kalann nası kalıoo anlamadımmm yaa

:)) seni çok iyi anlıyorum.ben de sorun varmış gibi triplere girip çareler aramaktan kaçıyodum.kusur gibi geliyodu bana. ne bilim herkes ilşkiye giriyo kazayla hamile kalıyo sanıyodum.bişr ay geçti iki ay geçti 8 ay geçti 15 ay geçti..artık kabul ettim...sebeplere sarılması gereken ,rabbinden isterken nazlı bebek gibi ısrarla istemesi gerekenler kervanındayım..ve maydonozdu ottü çöptü...peşine koşuyosun.süt buharı en son deneyeceğim şey bile değildi ama o bile aklmda şu an. unutmadan onu da yapsam bari

herkese slm arkadaslar. bende 10 aylık evliyim. 5 aydır bebek istiyoruz olmuyor. bende atlatamadığım idrar yolları enfeksiyonuda var. ne ilaçlar kullandım ama nafile. acaba diyorum ondanmı gebe mi kalamıyorum. bilmiyorum. ama eşimde bende cok istiyoruz. bu ay 23 ünde adet olmam gerekiyor. 5 gün var yani. bel ağrısı ve göğüslerimde şişkinlik var. başka bir belirti yok. adet belirtisidir diye zannediyorum ama inşallah hamileyimdir. isteyen herkese nasip etsin rabbim banada:KK43:

yaa iyi bi dr bull. bekleme öleee.varsa bi sorunnn çözüm bulunur.arkadaşım 1,5 yıl ugrastı tedavi ğördüü hormonları sorunluydu.şimdi hamiş.1 hafta sonra izne çıkacak

özel hastaneden aldım randevu canım.yarın.beklemenin anlamı yok 14 ay geçmiş hiç hamilelik oluşmadı tedavisiz olmaz gibime geliyo.

doktorların verdiği ilacın kist yaptığını duymuştum.klomen falan diyolar o da öyleymiş. bence bu doktorların kimyasal yöntemleriş çok sağlıksız. eski usül işlere yönelmemeiz lazım kızlar. göbeğimiz düşmüştür belki.bi yaşlı ebeye baktırın.ben gidecem inşallah.soğan kürüyle hamile kalanların sayısı da oldukça fazla. tesadüf demeyin.ilaç da tesadüf o zaman. öyle ya...bazısı dr tedavisiyle hamile kalıyor bazısı kalamıyor.doğal tedavi yöntemleri de aynı öyle işte. en azından doğal..içime sine sine...

ben bitkisel neler neler kullandım oturma banyosuna tutta ayak banyosuna kadar.onunda faydası yok .hiç birnım.ne bitkiler içtim yedim.hiç faydasını görmedim.

X