bebekk isteyenler burayaaa

inşaallah bu ay istediğin gibi olur .her ay gün geçince hamileyim sanmalar,test yaptıysam negatif sonucunu testin bozuk olma ihtimalini hesaba katarak çöpe atmam,kırmızı görünce belki üstüne görmüşümdür demem...ohoooo:)

ilk zamanlarda düşünmedikkk.hemenn oluvercek sanıo insannn.3 aydır tık yokk.bakalım vardır bizamanııı.senn nezamn düşük yaptın neden
1 yıl dan fazla oluyo düşük yapalı.ilk düşüklerin nedenini araştırmıyoruz dedi dr. bilmiyorum neden.1 aylıktı zaten.çift çizgiyi gördüğüm gün gitti..

aynennn tatlım.) adet görüorummm yok yok yerleşmee kanamasıı.kız ciddi ciddii adet kanamsıı hayır yerleşme kanamasıdır buu:) allahımm yarabbim ya

Benim yaşım 28... 2.5 sendir evliyim ilk zamanlar istememiştim hemen olcak sandım ben bu işlerin bu kadar karmaşık olduğunu bilseydim beklermiydim hiç bu kadar

benim yaşım 24. 2,5 senelik evliiyizzz.3 aydır denioz hemen olcak sanıoooo insannn.bende asla beklemezdimmm.neğüzell erkenden al kucagnaaa

devlet doktoru ilgilenmiyo.özelede e özel eşim istemiyo.önceden gittim muaynehaneye serophene verdi oda kist yaptı.yarım bıraktım tedaviyi.

yaa iyi bi dr bull. bekleme öleee.varsa bi sorunnn çözüm bulunur.arkadaşım 1,5 yıl ugrastı tedavi ğördüü hormonları sorunluydu.şimdi hamiş.1 hafta sonra izne çıkacak

benim yaşım 24. 2,5 senelik evliiyizzz.3 aydır denioz hemen olcak sanıoooo insannn.bende asla beklemezdimmm.neğüzell erkenden al kucagnaaa

İnşallah daha fazla beklemek zorunda kalmayız. Gerçekten çok zor bir dönem bekleme aşaması, İnsanın psikolojisi ciddi anlamda etkileniyo. Her ay negatifi gördükce acaba olmayacakmı diye düşünüp panikliyor insan. Panikledikce daha da zorlaşıyo... Tıbbı bir engel yoksa Boşaltmak lazım kafaları bence işin sırrı orda :)

İlk zamanlar cocuk düşünmediğim için adetim gecikince panik oluyodum "Allah'ım ya hamileysem ben ne yaparım" diye aklım çıkıyodu... Şimdi de adet gelmesin diye dua ediyorum... :)

İlk zamanlar cocuk düşünmediğim için adetim gecikince panik oluyodum "Allah'ım ya hamileysem ben ne yaparım" diye aklım çıkıyodu... Şimdi de adet gelmesin diye dua ediyorum... :)

:)ay biz yokmuyuz yaaa.eşimdee dertleniooo yumurtlama haftasıda neymiş...ilişkinin zamanımı olurmuşş.yarım saatt ikna et.anlattt hee der.sonra iki ğün sonraaa unuturrr.gene aynııı eskidennnn diye başlarrr anlatırımmm yarımm saatt bide onunla ugrasıom yaaa

devlet doktoru ilgilenmiyo.özelede e özel eşim istemiyo.önceden gittim muaynehaneye serophene verdi oda kist yaptı.yarım bıraktım tedaviyi.

doktorların verdiği ilacın kist yaptığını duymuştum.klomen falan diyolar o da öyleymiş. bence bu doktorların kimyasal yöntemleriş çok sağlıksız. eski usül işlere yönelmemeiz lazım kızlar. göbeğimiz düşmüştür belki.bi yaşlı ebeye baktırın.ben gidecem inşallah.soğan kürüyle hamile kalanların sayısı da oldukça fazla. tesadüf demeyin.ilaç da tesadüf o zaman. öyle ya...bazısı dr tedavisiyle hamile kalıyor bazısı kalamıyor.doğal tedavi yöntemleri de aynı öyle işte. en azından doğal..içime sine sine...

bu ayda olmassa temmuzda dr görüncemm.3 ay olmuo falanda demicem 1 senedir olmuo diceemm. napimmm.kafayıı yedimm

Ben de adet olmayı bekliyorum 2 gün sonra olmam lazım ondan sonra bende doktora gidicem ve bende 1 seneden fazladır denediğimi olmadığını söylicem. Daha fazla beklemenin anlamı yok. Varsa bir problem başlayalım tedaviye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…