bebekk isteyenler burayaaa

niliferrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
193
51
arkadaşlarrr haydıı tüm hamile kalmakk isteyenn baynlar toplananalımm.haziran ayından başlayalım.biribirimize destekk olalımmm.

Başlayalım hakkaten:) yakı ile başlayıp,bel çektirip soğan kürü ile devam edecem:)

Son düzenleme:
çok deneyip elin boş döndüysen ebnim gibi , evet stresli.ama umut yoğunlukta bende şuanda.elbet bir gün olacak

ben 3 aydırr deniorummm tık yokk gecen saglık ocagna ğittimm kan vermeyee hamile bayana yumurtlama ğününümü takipp ettimn dedimm o ne dddedi?düşününn artıkkk kızlarr.rastgele dediii.biz takipp ettikçee olmuo anlamadım bu işi

yumurtlama gününe nerdeyse ben de inanmayacam artık.allah yardımcıları olsun,kimsenin başına vermesin ama bu tecavüze uğrayıp hamile kalanların da mı hep o güne denek geliyomuş..3 ay kısa bi zaman.kaç yıllık evlisn?

ben gecen ay adetime 1 hafta kala kan testi yaptırdımm beta 19,2 çıktıı doktor tebrikk etttiii.. sevincimdenn uçtummm.elbiseler begendimm..koryalasıııı kıyafetlerii.çin takvimi vss.3 ğün sonra ğel demişti doktorr.tektraar bakacaktıı bu sefer 0 çıktıı doktor makine hatalıdır olur böle şeyler dedi yıkıldımmmm o ann 1 hafta agladımm işten evee geldim direk yatakkkk. hayal kırıklıgı oldu

yumurtlama gününe nerdeyse ben de inanmayacam artık.allah yardımcıları olsun,kimsenin başına vermesin ama bu tecavüze uğrayıp hamile kalanların da mı hep o güne denek geliyomuş..3 ay kısa bi zaman.kaç yıllık evlisn?

canım ben2,5yuıllık evliyim nisandan buyana deniozz işte 3 ay olduuu

ouuv çok kötü olmuş.kendimizi hırpalamanın ne faydası oluyorsa sanki...istesek de istemesek de başımıza geleni yaşıyoruz.ben de geçen aylardan birinde 11.5 çıktı diye sevinmiştim.dr hamile değilsin diyor. ama 11.5 ?? diyorum. o buna hamile diyemiyoruz dedikçe ben nasıl olur yaa diyorum. o kadar komik geliyor ki şimdi bana.en sonunda haftaya tekrar gel ,değerlerin yükseliyor mu bakalım o zaman dedi yolladı beni:) o gün en son hıçkıra hıçkıra ağlayışımdı....şimdi daha az ağlıyorum:KK1:

ondan önce düşünmemenize şaşırdım şimdi:)ben hep istedim hep denedim.senin olur gibi geliyor bana. ben bi de düşük yaptım.bak onu söylemedim:)

ouuv çok kötü olmuş.kendimizi hırpalamanın ne faydası oluyorsa sanki...istesek de istemesek de başımıza geleni yaşıyoruz.ben de geçen aylardan birinde 11.5 çıktı diye sevinmiştim.dr hamile değilsin diyor. ama 11.5 ?? diyorum. o buna hamile diyemiyoruz dedikçe ben nasıl olur yaa diyorum. o kadar komik geliyor ki şimdi bana.en sonunda haftaya tekrar gel ,değerlerin yükseliyor mu bakalım o zaman dedi yolladı beni:) o gün en son hıçkıra hıçkıra ağlayışımdı....şimdi daha az ağlıyorum:KK1:

kız cok kötüü oluooo yaaa hamile degilmişimm amaa doktor tebrikk etti yaa şimdi uykum gelioo hamileyimyaa ondan diorumm canım bişey istioo hamileyim ya aş eriorummm.sankikarnımm kocamannn olmuşşş önden önden ğidiooo hissediorum diorumm eşimeee.megersem makine hatalıymışşş.cokk üzüldümm.pskolojk işte beyin öle oyun yapıoo.adetim gecmeden bidahaaa kan vermicemmm..sag kolum sol kolumm morrr.illa varr diom doktoraa g eceb 19.2 çıktıı tebrik ettiniz diorumm makine hata vermişş dedii.inanamadımm gititiim başka doktoraaa sonuçççç 0

ondan önce düşünmemenize şaşırdım şimdi:)ben hep istedim hep denedim.senin olur gibi geliyor bana. ben bi de düşük yaptım.bak onu söylemedim:)

ilk zamanlarda düşünmedikkk.hemenn oluvercek sanıo insannn.3 aydır tık yokk.bakalım vardır bizamanııı.senn nezamn düşük yaptın neden

X