bebek yatağı seçimi!!!!

aysen96

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
34
28
Merhabalar herkese,

Şu an 26 haftalık gebeyim yavaştan bebiş için hazırlıklara başlamak istiyoruz ancak yatak seçimleri konusunda çok kararsız kaldık. park yatak, beşik, anne yanı.. hangileri gerekli hangileri kullanışlı kestirmek imkansız.. tecrübeli anneler deneyimlerini paylaşabilir mi? ya da karar verenler neye göre karar verdiklerini paylaşırsa çok sevinirim...

İyi bayramlar şimdiden herkese... :)

Ben de 18 haftalık hamileyim. İlk bebeğimde sallanır tarzda bir beşik almıştık şu çok süslü görünen ama hiçbir işe yaramayanlardan 6 ay zor kullandık. Bugün de indirim denk geldi park yatak aldık, hayırlısı ile kullanırız inşallah. Bana park yatak daha kullanışlı geliyor. Seyahatlerde de yanımızda götürme şansımız olur. Hafif ve kullanışlı diye düşünüyorum. Anne yanı olan park beşikler de var. Park yatak ya da anne yanı isterseniz ikisi bir arada park yataklar mevcut.

Ogluma anne yanı beşik aldım yan taraftaki koruma asansörlü oldugu gibi istediğim zaman indirip kaldırabiliyordum belli Bi aydan sonra ayaga kalkmaya başlayınca gündüz uykularında yan tarafı kaldırıp gece yatarken indiriyorum böylece gündüz düşme tehlikesi olmuyor gece de yataga birleştirip yanı indiriyordum bebegim emmek isteyince emekleyerek yanıma gelip emiyo sonra yatagına geri dönüyordu bu yüzden çok kullanışlı oldu şuan 17 aylık hala beşikte yatıyor yatak seviyesi ayarlanmalı 3 kademe var yatagı en alt kademeye indirdim daha derin oldugu için boyunu aşmıyor gündüz düşmüyor sallanma özelliği de var çok rahat sallanıyor hafif bazen uyurken yataktan hiç kalkmadan tek elle sallıyordum benim tecrübem bu fiyat olarak da uygun Bi üründü 640 TL ye almıştım 2 yıl önce saf ahşap oldugu için dayanıklı kurulumu kolaydı evde eşimle hemen kurduk isterseniz modeli sizinle paylaşabilrim

Teşekkür ederim cevap için. Evet park yatağın avantajları mevcutmuş oldukça. Onu mutlaka düşüneyim.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…