Doğuma Hazırlık bebek şekerini ne yaptınız?kaça mal ettiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

kızlar numune bebek şekeri kesesi yaptım içine badem şekeri veya çikolata yerine lavanta almaya karar verdim böylece keseyi verdiğim kişiler bozmadan saklayabilirler hatıra olarak...hemde güzel kokar...içine de bebişimin ismi belli olunca doğum tarihi ve isminin yazılı olduğu kağıtlar ekleyecem nikah şekerlerinde olduğu gibi...

BENCE SÜPER OLMUŞ. ELİNE SAĞLIK. :))

BENCE SÜPER OLMUŞ. ELİNE SAĞLIK. :))

beğenmene çook sevindim :teytey::dance::teytey:

3 renk organze aldım bu mor renkli olanı bide pembe ve lila organze kumaşlarım var 3 çeşitte farklı kurdelem ve resimde gördüğünüz biblolardan bazıları magnetli biblolar ...ya işte hepsini harmanlayıp yapayım bişeler diyorum zaten toplasan yapacağım 40 -50 tane falan zaten artık evdeyim ne yapcağımı şaşırıyorum vaktim geçer bariiijeyyarjeyyarjeyyar

u2rem gerçekten çok güzel olmuş... eline sağlık...

u2rem canım ellerine sağlık çok güzel olmuş. magnetli olmasıda çok iyi hatıra olarak saklanabilir..

ya kızlar bunlar mevlütte dağıtacak olduklarımız değil mi? bir de hasteneye götürülen çikolatalar var. onlar da böyle süslü püslü ambalajlarda oluyor. ben pelit'e sormuştum bi tanesi 4 ytl'den başlıyordu (((( iflas ettirecekler bizi... nerden çıktı bu adetler yafff...

Ben pelite yaptırmıştım şimdi ki aklım olsa oturur hepsini kendimi yapardım.
İstanbulda oturanlar euro floraya bakabilirler hem tül hem biblo var orada.
Şeker modelleride vardı ben baktığımda.

Bir arkadaşım bebeğinin mevlütünde renkli kağıtlardan külahlar yaptırıp içine akide şekeri,lokum koydurup kurdela ile bağlamıştı çok şık olmuştu.Belki fikir olur size.a.s.

canım ben geçen yıl pelitte çalışıyordumsırnaşık şey onların dedikleri çikolata üzeri biblo şeklinde olanlardır resimdeki gibi... sitesine girip bakabilirsin...
bunlar hastanede dağıtmak için ideal ama mevlüt için saklanabilir özel bişeler yaptırmak lazım bencea.s.a.s.a.s....

u2rem harika olmuş bende lavanta koyucam karar verdim.malzemeleri aldım ama bir türlü fırsat bulup oturup bir tane bile yapamadım.yapınca koyucam burayada.ayrıca hastaneye öyle süslü püslü çikolata almıcam.klasik sıradan cıkolata alcam.hastaneye gelen eve zaten gelıcek ozaman yaptıklarımdan da verıcem aaaaa daha ne yapiim:))

Ayy Bizim Buralarda Ben Hiç Duymadim Böyle Adetler Olsa Duyardim Herhalde
Hatta Bizim Burda çikolata Falan Hepsini Hastaneye Gelenler Getirir
Yani Bizim çikolata Falan Almamiza Gerek Kalmaz
Hem Bizim Burda Mevlütte Yapilmaz Ama Düşünüyorum Aslinda
Memlekettte Yapmam Gerekiyo Kayinvalideye Dedim Kem Küm Etti
O Yüzden Istek Kalmadi Bak Yine Sinirlendimmmm
Tamam Sakin Sakin Yapmicammm

[/QUOTE]

bende burda bir şekerciye baktım...yukardaki resimdeki gibi aynı...kilosuna 50ytl dedi...kiloya 20 tane civarı giriyormus...bende almadım...sonucta çikolata bu yenip atılacak...onun yerine çok guzel çikolata aldım...hem hastaneye hemde eve gelen gidene...ayrıcada bende sizler gibi tullu, nazar boncuklu şeyler yapıcam...ama izne çıktıgımda yaparım onu ancak...

bende burda bir şekerciye baktım...yukardaki resimdeki gibi aynı...kilosuna 50ytl dedi...kiloya 20 tane civarı giriyormus...bende almadım...sonucta çikolata bu yenip atılacak...onun yerine çok guzel çikolata aldım...hem hastaneye hemde eve gelen gidene...ayrıcada bende sizler gibi tullu, nazar boncuklu şeyler yapıcam...ama izne çıktıgımda yaparım onu ancak...[/QUOTE]

cnm aslında fiyat iimiş istanbula göre falan...genelde adet hesabı satılır bunlar 4,5 ytl den başlar en az.....ama dediğin gibi içindeki çikolata sonuçta muhafaza edilebilecek bişey değil... izindeyken kendin bişiler yap meşgul olacağın bi iş çıkar işte ne güzel...

cnm aslında fiyat iimiş istanbula göre falan...genelde adet hesabı satılır bunlar 4,5 ytl den başlar en az.....ama dediğin gibi içindeki çikolata sonuçta muhafaza edilebilecek bişey değil... izindeyken kendin bişiler yap meşgul olacağın bi iş çıkar işte ne güzel...[/QUOTE]

aslında guzel şekerler ama yenip atılacak...okadar para vermeye bence degmezdi, nestlenin çok guzel çikolatalarından aldım...
magnetli olanlar çok hosuma gidiyor...buzdolabına yapıstırabilir misafirler...bulamazsam önceden verilen bir site vardı,ordan sipariş vermek en mantıklısı olacak...

eline sağlık u2rem ne beceriklisin kııssss :) ben de mevlüt için bu tip keseler , hastane ve yakın akraba-arkadaş çevresi için magnetli süsler düşünüyom .. yaptırmak çok pahalıya geliyosa ben de yaparım inş. nolcek :)

u2remcim çok güzel olmuş canımm ellerine sağlık...

canım ellerine sağlık çook güzel olmuşlar bende magnetli bibiloları bu şekilde yapmayı düşünüyorum...

aslıcımm çok güzel olmuşş ellerine sağlık.. sonunda istediğin gibi yaptın..
güle güle dağıtırsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…