Doğuma Hazırlık bebek şekerini ne yaptınız?kaça mal ettiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Teşekkür ederim aslı.seninkilerde çok güzel olmuşlar ellerine sağlık.birde sepet hazırlasaydın ya neyin içine koyacaksın bibloları???sepetinide kendin süsle.Biz sepetimizide kendimiz hazırladık.

yooo nişanımdan kalma cok guzel sepetim var onun içine koyucam.beyaz tüllerden ve altın sarısı boncuklardan oluşuo.çok uygun yanii :KK66:

aslıcım çok güzel olmuş ellerine sağlıkk...

Bende bi türlü karar veremedim kendim mi yapsam hazır mı alsamm. çok güzel çok uygun şeylerde var... izine çıkınca bi araştırmam lazımm...

kızlar emeklerinize sağlık ama hazır o kadar güzel şeyler varki..
hem şeker yerine çikolata daha iyi değil mi??üstü bebekli cok güzel bebek çikolataları war..
özellikle divan pastanesinin çikolataları nefis

kızlar emeklerinize sağlık ama hazır o kadar güzel şeyler varki..
hem şeker yerine çikolata daha iyi değil mi??üstü bebekli cok güzel bebek çikolataları war..
özellikle divan pastanesinin çikolataları nefis

canım o çikolatalar çok pahalıya geliyoo.. gerek yok yenip atılıcak en azından bebek şekerleri hatıra kalıyo...a.s.

canım o çikolatalar çok pahalıya geliyoo.. gerek yok yenip atılıcak en azından bebek şekerleri hatıra kalıyo...a.s.

ben belki çikolata canavarı olduğum için bana çikolata daha cazip geliyor..birde ben oyle nikah şekeri bebek şekeri falan pek saklamayı sevmemkafamçokkarıştı

terih meselesi tabi..a.s.

ben sepetimi yaptım sonunda :) sepet ve saten evde vardı sadece süsledim bedavaya geldi diyebilirim .. bebek şekerinin de çoğu malzemesi tamam , magnetli buzdolabı süsü hasır bebek patiği şeklinde tasarladım :) badem şekerini almadım erken diye onu da alim hepsi tamamlansın resmini eklicem 40 tanesi 20-25 ytl ye geliyor bana kızlar.. eminönünde kuru kahveci sokağında harika şeyler var , yapması da çok zevkli :)

Daha şeker işini halletmedim ben ya offf nasıl olacak bilmiyorum... Bu sıcaklarda nasıl dışarı çıkarım. İnterneten beğenemedim bir türlü...

birmax.com'dan aldım ben biblolarımı güvenilir site önce biblolar eline gecıyo sonra ödemesini yapıyosun.piyasaya göre biblo fiyatlarınıda arastırmıstım.hakıkaten uygunlar.

febicimm fotolarını bekliyorum kız bi kaç tane yapta ekle merakta bırakma ..................

cnm aslında hafta sonu yengemle sepeti yaptık , badem şekerini almadım henüz ama sabah numune bir tane bebek şekerimden de yaptım moralim olmadı koyamadım resimleri bir türlü şimdi ekliyorum.. seni kırar mıyım hiç hemşerim yerimseniben

dsc01321nv7.jpg
bu sepetimiz..

dsc01314kx3.jpg
bu numune şekerimiz ..

dsc01317jl8.jpg
buzdolabı üzerinde duruşu :dance:

birmax.com'dan aldım ben biblolarımı güvenilir site önce biblolar eline gecıyo sonra ödemesini yapıyosun.piyasaya göre biblo fiyatlarınıda arastırmıstım.hakıkaten uygunlar.

evet cnm bende ordan aldım bugün kargoyla ulaştı elime... hem çok uygun hemde dediğin gibi ödemeyi biblolar eline geldikten sonra yapıyosum.. yani sokak sokak gezmeye gerek yok... hatta yeni alacakalara sölim bu ay değişik malzemeler gelcekmiş...

bizde arkadaşlarla yarın akşam yapmaya başlıcas bebek şekerlerini...

:nazar:febicim canım çok güzel olmuş ellerine kollarına sağlık. çok şık duruyo...
hele sepet pırıl pırıl bayıldım... güle güle dağıtırsın kızınla ina.s.Şenizşallah...

febicim maşallah çok guzel olmus,sepetinde şekerlerinde...gule gule dagıt inşallah

cnm aslında hafta sonu yengemle sepeti yaptık , badem şekerini almadım henüz ama sabah numune bir tane bebek şekerimden de yaptım moralim olmadı koyamadım resimleri bir türlü şimdi ekliyorum.. seni kırar mıyım hiç hemşerim yerimseniben

dsc01321nv7.jpg
bu sepetimiz..

dsc01314kx3.jpg
bu numune şekerimiz ..

dsc01317jl8.jpg
buzdolabı üzerinde duruşu :dance:

ARAKDAŞIM BU BİBLOLARI ALIP, SİZ Mİ BAĞLIYORUSNUZ ŞEKREİLERİ ÜZERİNE.
BEN HAMİLE DEĞİLİM AMA ,ÇOK İŞTAHLANDIM.
HAMİLE ARAKDAŞIMA GÖSTERİDM O DA YAPMAK İSTİYOR.
BEN BİRAZ BECERİKSİİZM AZICIK YAPILIŞ AŞAMASINI ANLATIRSANIZ , ARKADAŞIMA DA YARIDMCI OLURUM .HEM BANA GEREK OLDUĞUNDA YAPABİLİRM.
DEDİĞİNİZ GİBİ HAZIR ÇUKOLATALAR ÇOK PAHALI.BEBEK GİBİ DOĞUM GİBİ MASRAFLI OLAYALRDA DİKAKT ETMKE ORUNDYAIZ BÜTÇEMİZE ,HEM DEBEBK BEKLERKEN NE GZÜEL HATIALI VE OYANLANMLI BİR İŞ BİZE.
HEPİNİZ İNŞALLAH SAĞLIKLA BEBKELRİNİZİ KUCAKLARSINIZŞeniz Şeniz Şeniz

febicim ellerine sağlık çook şeker olmuşşşşş valla.... patikler aynı zamanda magnetli galiba süpperrrr....a.s.a.s.a.s.a.s.

bu patikleri nerden buldun cnm ??? çok şeker

cnm eminönünde kuru kahveci sokağında bir sürü mağaza var ben yaptırmayı düşünüyodum fiyat almaya gittim oralara ama her yerde malzemesi satılıyodu , imkanı olanlara o sokağa uğramalarını tavsiye ederim çok güzel süsler de var .. mümkünse vakti olanların gezerek görerek almalarını tavsiye ederim ..

Son düzenleme:
X