BEBEK SAHİBİ OLMAK VE OLUMSUZ OLANLAR YAZIN LÜTFEN

Aslgdr

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
67
17
28
arkadaşlar selam okadar çok bebek sahibi olmak isteyen ve bir türlü pozifi göremeyen bizler birbirimize destek olalım istiyorum mesela herkes bu konuya yazsa mesela hangi hastanede tedavi görüyorsunuz hangi süreçlerden geçtiniz tüp bebek aşılama çatlatma iğnesi vs. çünkü belki bizim yanlış yaptığımız şeyler var bilmiyorum bi nebze olsun buraya yazanlarla bilgi alışverişi yapalım.
ben darıcada yaşıyorum farabi eğitim araştırma hastanesinde cemal hocada yumurta takibindeyim bakalım ilk ayım çatlatma iğnesi yapıldı 21 ağustosta ve hala beklemedeyim 5 eylülde test yapıcam bakalım fakat benim iğne vucüttan çabuk atıldı sanırım çünkü dayanamayıp 6. günde erken gebelik testi yaptım negatif gördüm enterandırki çok fazla belirtide yaşamadım bakalım nasıl sonuçlanacak rabbim dileyen herkese nasip etsin inşAllah bilgim oldukça sorularınıza cvp veririm bu arada eczane çalışanıyım :KK200:

1 senedir denememize ragmen sonuc alamamistik esimde morfoloji %1 cikti derken hsg cektirdim iki tupte kapali cikti meğer ondan olmuyomus sag tupum hsg sirasinda acildi takip ettim ovulasyonla bu ay yumurtlama gordum bakalim bekliyoruz

1 senedir denememize ragmen sonuc alamamistik esimde morfoloji %1 cikti derken hsg cektirdim iki tupte kapali cikti meğer ondan olmuyomus sag tupum hsg sirasinda acildi takip ettim ovulasyonla bu ay yumurtlama gordum bakalim
Rabbim inşAllah güzel haberler almanızı nasip eder hsg nerde çektirdiniz özel devlet süreciniz nasıldı? Bendende isticek doktor bu ay sanırım

Bende çatlatma iğnesi oldum bugün 14.günüm 3 gündür test yapıyorum negatif maalesef klomen kullanmıştım 18 23 mm yumurtam vardı regl e bir gün kaldı regl olcam sanırım :KK43:

Rabbim inşAllah güzel haberler almanızı nasip eder hsg nerde çektirdiniz özel devlet süreciniz nasıldı? Bendende isticek doktor bu ay sanırım
Cok tesekkur ederim amin sizinde 🙏 hsg yi ozelde cektirdim 10 bin tuttu cok acimaz dediler anestezi yapirmadim ameliyat onlugu gibi bisey giydirip yapiyolar ancak benim cok agrim oldu ama kisa suruyo adet agrisinin siddetlisi gibi düşünün 10 dakika falan benim iki tupte kapaliydi birisi acildi şükür doktor 2 ayda gebelik bekliyorum dedi bakalim cektirin bence iki tup kapali oldugunu bilmeden 1 senedir deniyomusuz

Merhabalar 🌻
3,5 senelik evliyim, 3 senedir bebiş denemeleri yaptık, maalesef hep tek çizgiydi.
Baktık olmuyor, tedavilere başlayalım dedik ve doktora gittik, eşimde bir problem çıkmadı Elhamdülillah.
Şişli Echomar hastanesinde çekindiğim rahim filmimde şekil bozukluğu çıktı, histeroskopi ameliyatı oldum ve iyi sonuçlanmadı maalesef çünkü çok bozukluk vardı, doktorum çok iyiydi. Ulus Liv hastanesinde Bülent Baysal yaptı ameliyatımı ama kanamam çok olduğu için tekrar olmam gerektiğini söyledi, 4 ay sonra bir daha oldum. 6 ay rahim dinlendirme için korunmam gerekiyordu, ben korunurken 5. ayımda hamile kaldım. Çok şükür Allah'ıma, hiç bir belirtim de olmadı, her ay psikolojik olarak baş dönmesi, kasık ağrısı falan filan :KK16: ama hamile kaldığım ay 0 belirti, zaten korunuyoruz da demiştim ama bir baktım yavrucuğum rahmime düşmüş. 3,5 aylık olduk bile Elhamdülillah.

Hiç bir zaman vaz geçmeyin,
Bol dua bol sabır bol tevekkül,
Her zaman umut vardır, bir hamiş olarak hepinize dua ediyorum.

İşte burdayız teyzeleri :KK200: 🐤

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-08-21 at 12.19.28.jpeg
    WhatsApp Image 2024-08-21 at 12.19.28.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 21
Cok tesekkur ederim amin sizinde 🙏 hsg yi ozelde cektirdim 10 bin tuttu cok acimaz dediler anestezi yapirmadim ameliyat onlugu gibi bisey giydirip yapiyolar ancak benim cok agrim oldu ama kisa suruyo adet agrisinin siddetlisi gibi düşünün 10 dakika falan benim iki tupte kapaliydi birisi acildi şükür doktor 2 ayda gebelik bekliyorum dedi bakalim cektirin bence iki tup kapali oldugunu bilmeden 1 senedir deniyomusuz
Evet bende çektirmek istiyorum çünkü 2 yıl önce myom aneliyatı oldum belkide yanlışlıkla yapışık kalmış olabilir diye düşünüyorum 8-9 aydır deniyoruz ama hiç pozitif görmedim😔 çatlatma iğneside etki etmedi bence test yaptım yine dayanamadım negatifti🤦‍♀️

Merhabalar 🌻
3,5 senelik evliyim, 3 senedir bebiş denemeleri yaptık, maalesef hep tek çizgiydi.
Baktık olmuyor, tedavilere başlayalım dedik ve doktora gittik, eşimde bir problem çıkmadı Elhamdülillah.
Şişli Echomar hastanesinde çekindiğim rahim filmimde şekil bozukluğu çıktı, histeroskopi ameliyatı oldum ve iyi sonuçlanmadı maalesef çünkü çok bozukluk vardı, doktorum çok iyiydi. Ulus Liv hastanesinde Bülent Baysal yaptı ameliyatımı ama kanamam çok olduğu için tekrar olmam gerektiğini söyledi, 4 ay sonra bir daha oldum. 6 ay rahim dinlendirme için korunmam gerekiyordu, ben korunurken 5. ayımda hamile kaldım. Çok şükür Allah'ıma, hiç bir belirtim de olmadı, her ay psikolojik olarak baş dönmesi, kasık ağrısı falan filan :KK16: ama hamile kaldığım ay 0 belirti, zaten korunuyoruz da demiştim ama bir baktım yavrucuğum rahmime düşmüş. 3,5 aylık olduk bile Elhamdülillah.

Hiç bir zaman vaz geçmeyin,
Bol dua bol sabır bol tevekkül,
Her zaman umut vardır, bir hamiş olarak hepinize dua ediyorum.
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşAllah inanın nasıl mutlu oldum anlatamam🤲🥰 insan burda konuşup güzel haberler aldıkça umutlanıyor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşAllah🤲🤲

Bende çatlatma iğnesi oldum bugün 14.günüm 3 gündür test yapıyorum negatif maalesef klomen kullanmıştım 18 23 mm yumurtam vardı regl e bir gün kaldı regl olcam sanırım :KK43:
Rabbimden umut kesilmez inşAllah bizde o pozitifi görenlerden olacağız Allahın izniyle moralinizi yüksek tutun benimde çatlatmadan sonra bugün 9. Günüm ve dün akşam test yaptım negatifti hayırlısı diyelim🤲🤗

Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşAllah inanın nasıl mutlu oldum anlatamam🤲🥰 insan burda konuşup güzel haberler aldıkça umutlanıyor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşAllah🤲🤲
Bilmez miyiz pamuğum, ne ağlardım.
Bir gece elimde telefon sitede geziyorum, bir kadın konu açmıştı.
Yazmış işte; "Kızlar 3 gündür gecikmem var, belirtilerim var vs. vs. Şimdi test almaya gidiyorum, testi yapıp hemen yazacağım"

ben kadın testi alıp gelene kadar evde dolanıyorum gecenin köründe ve pozitif testini görünce mutluluktan ağlamıştım, hala da görüşüyoruz :-)

İyi hikayeler daima yeni iyi hikayeler doğuruyor. :KK200:

Evet bende çektirmek istiyorum çünkü 2 yıl önce myom aneliyatı oldum belkide yanlışlıkla yapışık kalmış olabilir diye düşünüyorum 8-9 aydır deniyoruz ama hiç pozitif görmedim😔 çatlatma iğneside etki etmedi bence test yaptım yine dayanamadım negatifti🤦‍♀️
Kesinlikle cektirin aciksa bile kafaniz rahat olur en azindan

Rabbimden umut kesilmez inşAllah bizde o pozitifi görenlerden olacağız Allahın izniyle moralinizi yüksek tutun benimde çatlatmadan sonra bugün 9. Günüm ve dün akşam test yaptım negatifti hayırlısı diyelim🤲🤗
Normalde regl günüm yarın kahve açık pembe lekem var reglmi oluyorum sizce yerleşme kanaması mi :KK43:

Yazmış işte; "Kızlar 3 gündür gecikmem var, belirtilerim var vs. vs. Şimdi test almaya gidiyorum, testi yapıp hemen yazacağım"

ben kadın testi alıp gelene kadar evde dolanıyorum gecenin köründe ve pozitif testini görünce mutluluktan ağlamıştım, hala da görüşüyoruz :-)

Ohooo göreceksiniz tabii ki,
Gözlerimize uyku girmeyecek onların ağlamasından, o zaman da bu hallerimizi özleyeceğiz :KK200:
Ay inşAllah ne güzel konuşuyosunuz moral veriyorsunuz inanın çok mutlu oldum🎈💐

Normalde regl günüm yarın kahve açık pembe lekem var reglmi oluyorum sizce yerleşme kanaması mi :KK43:
bugün yarın belli olur kanama devam ederse ben regl olduğumda işk gün sadece leke oluyo 2. Gün devamı geliyo herkesin farklıdır çünkü bekleyelim görelim yazın sonucu mutlaka🤗

Size bişe itiraf edeceğim ben eczane çalışanıyım ve reçetelerde gebelik tanısı görünce hep iç geçiriyodum ilk zamanlar bilmiyorum belkide kıskanıyodum içten içe bunu kendime bile zor itiraf ettim eşime dahi hiç anlatmadım ama bu sayfaya girdiğimden beri o his gitti insan paylaştıkça içindeki daraltı gidiyo ne hikayeler gördüm okudum imkansız bişe yok rabbim bi şekilde verecek biliyorum🤲 ama nezaman onu ancak o bilir belkide vermeyecek sınav dünyasındayız oyüzden burdaki bu süreçten geçen insanların duaları gerçekten çok önemli insanın içini ferahlatıyor sizede çok çok teşekkür ederim moral veriyosunuz mıtlu ediyosunuz🌷😍

X