bebek pudrasını nasıl kullanıyorsunuz?

heyseysensin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2011
267
0
ben aldım ağda yaparken acıyı azaltıyor diye okumuştum ama bi faydası olması :S o yüzden şimdi onu başka türlü değerlendireyim diye düşündüm. acaba etkili ve güzel olarak nerelere nasıl kullanıyorsunuz??

gül suyuyla karıştırıp yüze sürünce sivilcelere falan iyi geliyomuş diye okumuştum :26:

bebek pudrası kızarıklığı anında alır mesela kaş aldırdıktan sonra oluşan kızarıklıklara sür biraz beklet anında geçiriyor.sivilcelere de çok iyi geliyor.Yağlı saçlarada birebir.saçın çabuk yağlanıyosa bebek pudrasını saç diplerine dök ve elnle oluşan beyazlığı dağıt saçın yağlı görünümden anında çıkıyo. :KK64:

ben epilatörü kullanmadan önce pudra sürüyorum. kupkuru tende makine daha rahat kayıyor, koltukaltına özellikle. yoksa hafif terde makine iyi ilerlemiyor, bi de alınan kıl köküne ter değdi mi çok yakıyor.

bir miktar bebe pudrası içine bir kaç damla limon usyu sürüp losyın kıvamına geitirn ve sadece sivilcelerin üzerine sürün asla diğer yerelere deil. biraz yakıyor.dayanın.kuruyunca ılık suyla durulayın. haftada 2 kez kullanabilirsiniz sivilcelerinizden eser kalmayacak.
ben denedim ve faydasını gördüm herkesede söylüyorum..:KK3:

bir miktar bebe pudrası içine bir kaç damla limon usyu sürüp losyın kıvamına geitirn ve sadece sivilcelerin üzerine sürün asla diğer yerelere deil. biraz yakıyor.dayanın.kuruyunca ılık suyla durulayın. haftada 2 kez kullanabilirsiniz sivilcelerinizden eser kalmayacak.
ben denedim ve faydasını gördüm herkesede söylüyorum..:KK3:

bunu bende yaptım sivilcelere gerçekten iyi geliyor ancak ben tüm yüzüme uygulamıştım...

X