Gebeliğe Hazırlık Bebek Planı Yapanlar Olarak Dua Köprüsü Kuralım Mı ♥

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım tüm liste için 41 adet okuyacaksın. Hepimizin niyeti aynı olacak listedeki arkadaşların isimleriyle niyet edebilirsiniz
Tamam yazilan niyeti okuyup sonra herkezin nickini ayri ayri okuyup ondan sonrada 41 defa okumaya baslayacagim listedeki tüm herkezin niyetine..
Allah dualarimizi kabul etsin insallah🤲🏻

Merhaba arkadaşlar :oops:

Uzun süren araştırmalar sonucu Meryem suresinin çok fazla mucizesine şahit oldum. İstedim ki bu forumda aynı amaç için şifa arayan arkadaşlar olarak birbirimize dua edelim. Hamileliğini sağlıklı bir şekilde tamamlamak için hamile arkadaşlarımız da dua listemize dahil olabilir :KK200:

Peygamber Efendimizin (sav) bize bildirdiğine göre;
Bir müslümana dua ettiğimizde, melekler "Amin , aynısı senin de olsun " derler. :dua:

Cuma gününe kadar katılmak isteyen arkadaşların isimlerini liste yapıp Cuma itibariyle listenin uzunluğuna göre 1 haftada ya da 3 günde bir arkadaşımıza 41 Meryem Suresi okuyalım :KK36:

1- @hayal alemi

2- @Sogukkahve35

3- @Elmas2326

4- @sosmivida

5- @Mevayigit

6- vuslatahasretim vuslatahasretim

7- @Melegim15

8- @hayalim mucize

9- @KimseDegil

10- @Teacher8934

11- @aah20

12- Fyprk Fyprk

13- @Canm oglmmm

14- @Ebrubeyazit

15- @Ayral1949

16- talena talena
Beni şimdiden bir heyecan sardı:) duanın gücüne çok inanıyorum inşallah olacak bu sefer👼🏻🤱🏻

Merhaba arkadaşlar :oops:

Uzun süren araştırmalar sonucu Meryem suresinin çok fazla mucizesine şahit oldum. İstedim ki bu forumda aynı amaç için şifa arayan arkadaşlar olarak birbirimize dua edelim. Hamileliğini sağlıklı bir şekilde tamamlamak için hamile arkadaşlarımız da dua listemize dahil olabilir :KK200:

Peygamber Efendimizin (sav) bize bildirdiğine göre;
Bir müslümana dua ettiğimizde, melekler "Amin , aynısı senin de olsun " derler. :dua:

Cuma gününe kadar katılmak isteyen arkadaşların isimlerini liste yapıp Cuma itibariyle listenin uzunluğuna göre 1 haftada ya da 3 günde bir arkadaşımıza 41 Meryem Suresi okuyalım :KK36:

1- @hayal alemi

2- @Sogukkahve35

3- @Elmas2326

4- @sosmivida

5- @Mevayigit

6- vuslatahasretim vuslatahasretim

7- @Melegim15

8- @hayalim mucize

9- @KimseDegil

10- @Teacher8934

11- @aah20

12- Fyprk Fyprk

13- @Canm oglmmm

14- @Ebrubeyazit

15- @Ayral1949

16- talena talena
beni ekler misiniz

Ben hiç ümitli değilim 🙁
Kuzum neden böylesin bilmiyorum. Ama imkansız birşey yok, yeter ki Allah dilesin..
Sen gönlünü ferah tut. Böyle streslerde olumsuz etkiliyor durumumuzu maalesef. Başka şeylerle meşgul olup biraz kafanı meşgul et. Her şey gönlünce olsun😘

X