bebek odası fiyatları

Arkadaslar
benim 20 aylik bir oglum var ve 1.5 ay icinde insallah iki kizim olacak. Biz mobilyalari maskodaki Emreler Mobilya ( ..:: Bebishroom Official Web Site ::.. ) dan aldik ve kizlarin odasini da oradan alacagiz. Servisten ve urunlerden cok mumnun kaldik. oda takimlari genelde 1.500 ytl civarinda sanirim. Buyuyen karyola tavsiye ederim. yatagi 1.80 oldugu icin cok uzun sure kullanirlar ama mutlaka yatagin eni 80 cm olsun rahat yatsin bebisler. Ilk 6 ay yaninizda park yatakta (comfy markalar 70 ytl civarinda ve buyuklugu cok iyi 75* 105 ) yatsin ama icine ortopedik yatak alin rahat yatsinlar. Ikisini de E-Bebek.com - Bebeğinizi ve sizi çok seviyoruz veya Hepsiburada.com : Akıllı Alışveriş : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'da dan alin en ucuz orada. Bu ikisini hem yazliga gittiginizde hem de misafirlige kalmaya gittiginizde rahatca tasir ve kullanirsiniz. Besige bosuna para vermeyin. en fazla 3 ay kullanirlar sonra da evde koyacak yer bulamazsiniz. Ben 3 tane park yatak aldim biri bize biri kayinvalidemlere biri de anneannemin evine. 70 ytlydi tasiyacagima rahat ettim. Cok gidiyorum iki yere de. Yazin da yazliga goturduk onun icinde yatti rahat rahat.
Ece
ikiz kizlara hamileliginin 29. haftasi
oglusu 20 aylik

arkadaslar ben masko yıldızlar mobilyadan sipariş verdim. Açıkcası öncesinde çok kişiye sordum hepsi burayı tavsiye etti. Diğerlerine göre 300-400 tl fiyat farkı var fakat güvenilirlik ve kalite açısından en iyisi olduğunu söylediler. Bebeğin odasını boyatıp bordür yaptırmıştım. Bordürümü istedi mobilyaya aynı deseni koyacak, lambasına kadar. Bakalım daha sonucu görmedik

Arkadaslar bebek odası fiyatları evet yuksek. Ama sağlık koşullarına uygun olarak yapıldığı içindir ki, şahsen fiyatları bu konuya baglıyorum. bebek odamı bebekom.com dan aldım. gayet şık. komple beyaz olduğu için hiç zorluk çekmiyorum aksesuarları bakımından. Hem ileride ikinci bebeğimiz olursa bir daha almak zorunda kalmıcaz. Aldığım bebek odasının linkini vereyim. Unutadan pazarlık sıkı olursa fiyatları düşebilir benden soylemesi.
BEBEK ODASI KIZ VE ERKEK İÇİN

Merhaba arkadaşlar, bizde kızımın odasını Belis'den aldık. Papatya modeli. 3 kapılı dolabı büyüyen beşik ve şifonyeri 1600TL /10 taksit oldu. Malzeme MDF'den. Sunta Lem olanlarda var.MDF daha dayanıklı tabi. Suntadan olanlar 800-900'e rahatlıkla bulunuyor. Daha ucuzları için bir yorum yapamayacağım malzemeyi iyi incelemek lazım. Bebeğin sağlığı en önemlisi. Ucuz olsun diye sağlıksız bir malzeme almak iyi değil bence. ınşallah herkes bütçesine uygun bir mobilya bulur ve bebişlerimiz güvenle büyürler odalarında. Hepimize hayırlı doğumlarrrr...

biz büyüyen karyolasını dolabını şifonyerini sandığını modoko dan 2400 e yaptrıdık ben bide ayna istiyordum onu ve karyola içindeki tekstilini hediye verdiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…