bebek odası fiyatları

çok şık bişey ama sadece karyolasına o kadar para verilmez bence.onun yerine tam takım mobilya alınsa daha karlı olur.

Ya Şirvan ne kadar güzelmiş, ben hiç böylesini görmemiştim, gerçekten çok zarif...

süper ama bu bizi aşar .hem ne gerek var .zaten en fazla kaç yaşına kadar yatar ki onda.ben baktım 450 den başlıyor 700 e kadar çok güzel bebek karyolaları var.ben birde dolap yaptıracağım biraz geniş .şimdilik bir kısmına yorganlarımı koyacağım daha sonrada bebeğim büyüyünce tamammını kullanır.ayrıca 150-160 milyonada küçük bir beşik alacağım yatak odasına koyacağım.takım almak mantıklı gelmiyor çünkü çok küçük.takımı ve güzel bir odayı kesinlikle düşünüyorum ama ne zaman aldığım karyolaya sığamayacak.o zaman çok şık oda yapacağım bebeğime.Allah kısmet ederse o zamana kadar da kardeşi gelir.bebek karyolasıda kardeşimize kalır.

bende küçük beşik aldım 6. ayına kadar yatar kısmetse inşaalh 6. aydan sonrada oda alıcaz çünkü bebeği 3,4 yaşına kadar bekletmeden bence odasını ayırmak gerekiyor. oda fiyatlarına gelinceben 900 ytl ye bile bebek odası buldum hemde 3 parça gardolap ve şifonyeri ve büyük bir beşiği var, çok kaliteli duruyor uyduruk bişi değil yani isterseniz ucuzunuda araştırarak bulabilirsiniz. illaki 1500 2000 ytl vermeye gerek yokk.

Son düzenleme:
bende bebegimin odasını aldım bi magaza kampanya yapıyordu büyüyen beşigi gardolabı şifonyeri yatagı yanında küçük hediyeler toplam 1200 tuttu mobilyaların her rengi var isteyenlere adresi verebilirim istanbul anadolu yakası

kızlar yazdıgınız fıyatları gorunce cok sasırdım bızde bı oda takımı begendık ıkı kapılı dolabı altta ıkı cevmece olan sallanır karyolası ve bır sıfonyerı olan oda takımı peşin 600ytl taksıtle 685ytl 12 taksıtlı fıyatı haftaya gıdıp alacagız

ya bu kadar ucuz mobilyaları nerden buluyorsunuz.benim gördüklerim çok pahalı.günlerdir heryeri araştırıyoruz ama hep aynı fiyatlr.en ucuzu 1500 ytl.:uhm:

Valla butceye uydurmak lazım tabıı en onemlısı herkesın alım gucu mutlaka farklı. Bız takım aldık 3 kapılı dolap,karyola,sallanan beşigi ki yanları cam gibi bebegimi yatarkende gorebileyim die, şifonyeri,duvar kagıdı,avızesı,saati,tekstili,puseti, ana kucagı hepsını bi yerden aldık.hepsine 5250 verdik ama tum malzemeler bebege zarar vermıyecek sekılde kullanlmıs cılasız ve antı allergıc.

arkadaşlar ben yaptırdım krem renginde mobilya ileride büyüyebilcek yatak 2 kapılı dolap ama büyüklüğü 3 kapıya yakın,şifonyer 5 çekmeceli 700 ytlye geldi.2 haftada geldi.

canım bana adresini verebilirmisin ben modakoda yaptırmayı düşünüyordum hepsi 1900 a geliyor şimsi sen öyle diyince merak ettim neresi oldugunu söylersen sevinirim

nerede canım burası adres verebilirmisin veya isim

merhaba kızlar bizimde bebek odamız 3 kapılı içinde ayriyetten 4 çekmece, şifonyer 4 çekmece bir dolap,oyuncak sandığı, büyüyebilen yatağı onlarda zaten komidin oluyo hepsini 2000ytl ye aldık.bide küçük beşik aldım 6-7 ayına kadar idareten oda 350 ytl

kizlar herkesin bütcesine göre mobilya bulunuyor...ben park yatak ve iki kapılı dolap aldım ikisine 310 ytl verdik ikiside markalı ve kaliteli.mobilyayı babam almak istediği için kıyamadım takım aldırmaya..şimdiki çokcuklar 3-4 yaşına gelince odasını beğenmiyor zaten..büyüyünce onun zevkine göre takım alacağız inşallah..bence ilk başta tam takıma gerek yok bir dolap bir yatak yeter,bir güzelde odayı süsleyince hiç bir fark olmuyor 2000 ytl lik odalardan...

valla fiyatlar uçuk o yüzden bizim dudulluda kendi mobilya atölyemiz var şuanda yapılıyor karyola bitti sayılır baya bir uyguna gelicek dışarıya göre model beğenmem yetti yani hatta resmi nasıl olmuş kızlar beyaz olacak rengi

canım bana adresini verebilirmisin ben modakoda yaptırmayı düşünüyordum hepsi 1900 a geliyor şimsi sen öyle diyince merak ettim neresi oldugunu söylersen sevinirim
PALMİYE ÇOCUK EVİ
canım yeni gördüm mesajı iki şubeleri var maltepe pendik
batı mah. palmiye sok no/7 pendik ist
maltepedeki grandhouse karşı sokagı (2164914690)

GÜLDALI ALIŞVERİŞ MERKEZİ
soganlık kartal (2164528699) burasıda bebek mobilyası satıyor uygun fiatlara gidip bakmakta fayda var

Bayras Genç Odası - Benim Odam
dun tekrar konusmaya gıttım burda boyle fıyatları gorunce hıc kacırmayalım dedım :))) bıraz daha pazarlık yaptım 540 ytl anlastık :)))

artık mınık oglumun bı odası var:)) haftaya da gelıyor kısmet olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…