bebek odası fiyatları

bigstar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
83
1
merhabalar arkadaşlar bende aldım mobilya Allah sağlıkla kullanmayı nasip esin inş önemli olan bu bebeklerim sağlıkla dünyaya gelir inş hepimiz için bu dualarım yanlış anlamayın
benim ikizlerim olacak kısmetse
iki adet karyola bir gardrop ve birde oyuncak dolabını aldım şifonyere yerim olmadığı için almadım
2.000 ytl tuttu
benim fikrimce park yatakta bir çocuk 3-4 yaşına kadar asla yatamaz küçücük bişey, hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin Allah'a emanet olun

merhaba arkadaşlar doğum yaklaştıkça güzel telaşlar başlamıştır eminim sizlerde de.bebeklerimizin odalarını hazırlamaya başladık artık.herşeyin en iyisi olsun istiyoruz tabikide.en kalitelisi olsun ve tabikide biraz fiyatlarda uygun olsun istiyoruz.bizim baktığımız kadarıyla 2.000 ytl den aşagı mobilya yok gibbi ya da biz bulamadık.3 kapılı,büyüyen karyolalı ve şifonyerden oluşan takımlar 2000 ytlden başlıyor.sizlerin mobilyaları ne kadara geldi acaba biz mi kazıklanıyoruz.bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

yok canım 1500 den başlıyor işte..
kazıklanma durumu yok yani:teselli:

gerçekten arkadaşlar bizede çok pahalı geldi ama mecbur alıcaz artık napalım.bu konuda bayadır araştırmalar yapıyoruz ama dediğim gibi çok kaliteli,sağlam mobilyalarda fiyatlar böyle.dayanıksız bişeyde almak istemiyorum açıkçası.bize yine masraflar görünecek gibi.

Biz ilk olarak park yatak aldık... 3-4 yaşına gelince odasını almayı düşünüyoruz... Ama fiyatlar dediğin gibi her yerde aynı...

doğumuna az kalan ve bebeklerinin odalarını hazırlayan anne adayları bizleri bilgilendiriniz lütfen.

bende oda yapmıcam evim müsait olduğu halde..
çok güzel bir hasır sepetimiz var eltim verdi.onu kayınvalidem süsleyecek..birde park yatak alıcam.
bana çok fuzuli geliyor minicik bir bebeğe oda yapmak..o parayı onun gelişimine katkıda bulunmak için harcamak,ilerisi için ayırmak daha mantıklı geliyor.
herkesin kendi düşüncesidir saygı duyarım ama..

ya benım bebeısımı koyucak odam yok ya evım cok kucuk arkadaslar bende hamısım 2aylık ama yatak odamda kendı mobılyamı bıle zor sıgdrdık tam full dolu ablamın var bıtane hasır bebek yatagı sepet benımde annem suslıycek onu artık yatak odasından bıseyı eksıltıp ckarcam ne yapyım bende oda yapcak durumm yok suanda artık sepette yatıcak annecıgım bakalım hayrlısı

ben bir dolap iki yatak almak zorundayım kıyafetlerini koyacak yerim yok gardolabımda
birde tek bebek olsaydı yatak odama sığdırabilirdim ama iki bebek olunca oturma odama iki beşik koyacağım ama bu odamda iki çekyatım var onları atmadan sığabilecek allahtan

birde baktığım yerde beğendiğim dolap 550 ytl bebek yatağı uyku seti içinde 350 ytl ama yatak sallanır bir yatak ve yanında şifonyer yok bu kadar alacağım yanii

gerçiii çokkk erken düşnmek için ama aklımdaki bu

Ben şu anda bebişimin odasını ıvır zıvır ve ütü odası olarak kullanıyorum. 5.aydan sonra odayı boşaltıp yavaş yavaş düzenlemeyi düşünüyorum. Oda takımını da alacağım inşallah. Doktora gittiğimiz yerde bir bebek mağazaları var. Önünden bir saat ayrılamıyorum. Müthiş şeyler ya. Onun odası hazır olmazsa içim rahat etmez gibi geliyor. Hem bakarsınız annesine çeker de 7 aylıkken doğmaya falan kalkar :) Yatak odama da bir yatak alacağım. 6 ay kadar kalır odamızda heralde. Sonrada yallah kendi odasına :) Erken zamandan odasına alışsın istiyorum. Odasına alıştığı zaman uyuması daha kolay olurmuş. Sürekli gördüğü objeleri görünce güvende olduğunu hisseder ve uyku yeri olduğunu bildiğinden rahat uyurmuş... Offf ne güzel süsleriz odalarını ya. Vakit gelse biran önce...

bende bebeğimin odasını şu ana kadar eşya odası olarak kullanıyordum.ama vakit yaklaştıça hazırlıklara da başlamak gerekiyor.ama bu hazırlıklar bize biraz pahalıya patlayacak gibi.valla ne pahalıymış bebek mobilyaları ama napalım artık yapıcaz bebişimize güzel bir oda tabi elimizden geldiği kadar.

benim odam cok kucuk oncelerı yemek odası gıbı kullanıyordum sadece yemek masam vardı ve baska bısey koymaya yer kalmıyodu. olculerı 170-270cm.
ben tek kışılık bazalı bı yatak( evim ufak oldugu ıcın baza gıbı yerlere fazlasıyla ıhtıyacım oluyo cunku), bı surgulu kapılı dolap ve şifonyer tarzı bışey alalım dıyorum. bu sekılde olunca bana odada dolasmak ıcın 20 cm yer kalıyo.,bıtanede odama koymak ıcın park yatak ıstıyorum.
eşimde yatak degılde bı beşik alalım dıyo ama bende besik istemiyorum bana gereksız gelıyo fazla kullanamıycagı ıcın almısken yatak olsun dıyorum.hem kucuk bebegı zaten baska odada yatıramam odamda kullanabılmek ıcın yıne kucuk sepet tarzı bısey almam gerekecek ve bebegım buyuyunce ıkısınıde kaldırmak zorunda kalıcam.

bana fikir verebilirmisiniz arkadaşlar eşimin dusundugumu yoksa benım dusundugummu daha mantıklı?

Haklısın canım bende senin gibi düşündüğüm için oğluşuma bebek odası yaptım yattığımız odayada park yatak aldım....Sepetlere bende çok baktım ama onlarda bebek en fazla 3-5 ay yatabiliyor ..bebeğin en az bir yıl geceleri senin yattığın odada yatması gerekiyor o yüzden sepetler yada küçük beşikler pek kullanışlı değil....Ayrıca park yataklarda sepetlerle hemen hemen aynı fiyatlarda...Park yatağı işin bitince katla koy sepeti koyacak yer bile bulamazsın...
Ben gündüzleri bebeğimi odasında yatırıyorum geceleri odamıza alıyorum bu sene böyle bakalım seneye ne olacak....
Ayrıca acele etsen iyi olur canım benim bebeğim 35 haftalıkken doğdu çok hazırlıksız yakalandık ...Odasını sipariş etmiştik ama doğduktan 1 ay sonra ancak geldi 1 ayda kokusu çıkmadı odadan bebeğim daha yeni yeni yatmaya başladı odasında....
Bir an önce kararını ver bence...
Tüm hamişlere hayırlı ve kolay doğumlar dliyorum burdan sevgiler.....

Canim en basitleri 1.500 den başliyo biz 4 ytl aldik biraz pahali oldu ama napiyim ilk bebeğimnaniknanik

Kalitel ibişeyler olması şart. Hem yapıldığı malzeme hem kullanılan boyalar bebeklere zarar vermemeli. Üstelik aldığın zaman 2.çocuğunu bile büyütmeli. Teyzem zamanında çok para verdi ama öyle kaliteliki. Şimdi 2.bebeği bile kullanıyor. O yüzden biraz pahalı olması normal...

Biz 1.5 yila kadar oldugumuz yerden tasinicaz ve bebekte insallah saglikla dogurmak nasip olursa o zaman biraz buyumus olacak. Ben bebege oda takimi almak istemiyorum cunku cabuk buyuyorlar. Onun yerine yeni evimize tasindigimizda, bebegimize oda yapmayi planliyorum. O kadar cok para bosuna gitmesin yazik, bebekler cabucak buyuyor, o karyolalari kullanilmaz olacak. O yuzden 2 yasina geldiginde yatagiyla birlikte takim aliriz diye dusunuyorum. O zamana kadarda park yatak kullaniriz insallah. Bende rahatsiz birsey saniyordum ama gecen gun magazada gordum, cok guzellerdi park yataklar, kullanisli gorunuyordu.

Tecrubeli park yatak kullanmis anneler, fikirlerinizi alabilirmiyiz? Memnun kaldiniz mi?

ben yazın sezon sonu kampanyadan küçük bir karyola iki kapılı dolap ve şifonyerden oluşan bebek odasını 600 ytl almıştım ama yeni sezon mobilyalar gelince bu fiyata artık bulmak mümkün değil

ImageShack - Hosting :: keyatakuh0.jpg

kızlar bir resim ekledim . becerebilydem tabii.
hafta sonu buna benzer bir karyolayı avcılarda gördüm. sadece karyolası(tekstiliyle birlikte) 1.950 ytl - di ..
daha uygun görenler varsa , haber vermesini rica ederim.
benim çok hoşuma gitti, ama pahalı geldi.
benim gördüğümde cibinlik yanlardan aşağıya perde gibi geliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…