bebek istiyorum ama sigarada içiyorum

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
37
kızlar sizgarayı bırakamadım günde 5tane den fazla diil ama içiyorum hamişlikte istiyorum sizce ne yapmalıyım

bırakırsın canım tavsiye ile olacak iş deil bebeğini düşün vicdan azabın sana bıraktırır

şimdi bunu düşünme çünkü bende uzun yıllar sigara içmiş biri olarak hamile kalınca vicdan azabı duymamak için bıraktım..hiç içmedim..sende böyle hissedeceksin bence canım

ben de istiyorum ama ben de bırakamıyorum. Günde 7 taneyi geçmez benimde. Son bir yıldır çok azalttığım zamanlar oldu ama bırakamıyorum maalesef. Arkadaşlarım hepsi kızıyor (Tabii ki içmeyenler) bırak artık hem istiyorsun hem içiyorsun geciktirir diyorlar. Ama ELİMDE DEĞİL:)))) Ama hamiş olunca tabii ki bırakıcam zaten o zaman yavruma kıyamam ama şimdilik azaltma politikamla devam maalesef:)

benim eşimde günde 4-5 tane içiyodu.1 seneden beri bebek istiyoduk.benimde hormonlarım yüksekti dostinex dıye ilaç kullandım prolaktin hormonum düştü eşimde sigarayı bıraktı ve mucizem geldi şimdi 2 aylık hamileyim.ve taabiki kızlar streste yapmayın.bende çok yapıyodum ve bıraktıgım an oldu allah isteyen herkese versin.....inş arkadaşım sende sigarayı bırakırsın....

bana da çok zor geliyodu sigarayı bırakmak ama salı günü aşılama yaptırdıktan sonra şuana kadar hiç içmedim, inşaallah böyle devam ederim.aklıma gelmiyo diil ama eğer aşılama sonucum negatif olursa çok üzüleceğimi ve kendimi suçlayacağımı bildiğim için tutuyorum kendimi..inşaallah sen de bırakırsın tatlım...

canım içmemeni tavsiye ediyorum çünkü abimin eşide hamileyken bırakamadı erken doğuma neden oldu ciğerleri gelişmemiş bebeğin 4 ay yaşam savaşı verdi ve sonunda vefat etti bebişimiz umarım bu olayı göz önünde tutarak içmezsin inşallah bırakırsın

şu an itibariyle sigara içmeyeli 30 saat oldu yani en korktuğum 24 saati gecirdim.aklıma gelmıyor değil tabi ama sonra bebeğimi düşünüyorum onun temız hava aldığını.25 haftalık hamıleyım ama zararın neresinden dönsem kardır dı mı kızlar?dua edın de başlamıyayım tekrar:KK43:

canım rabbim seninle olsun sigarayı azına sürme inşallah ömrünün hiç bi döneminde bu gün itibariyle

ayy bende bırakmak istiyorum çok denedim ama olmadı bebek olduğunu öğrendiğim an bir daha iç memeye çalıştım ama bebek düşünce direk tekrardan başladım şimdi tedavi olacağım azalttım ama iç medende duramıyorum ne yapacağım bilemiyorum işin kötüsü eşimde içiyor ikimizde bağımlıyız anlayacağınız işim zorrrr:1no2:

X