bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

Kizlar çarşamba doktora gidicem. Bakalim bir de ondan yardim aliyim. Bayadir kontrole gitmemistim. Bakalim neler cikicak. Ahaha bakarsin inşallah tabi hamilesin der ayyy ne sevinirim )))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen canım rabbm inşallah çok bekletmez. eşinde tahlil yaptırsın canım vakit kaybetmeden. rabbm biiz o şanslılardan eylememiş malesef. bugün annler günü sabahtan beri kahroldum

Canim nasilsin.hic yazmiyosun.nerelerdesin.ne durumdasin.merak ettim seni.

Canim nasilsin.hic yazmiyosun.nerelerdesin.ne durumdasin.merak ettim seni.

aynı canım bir değişiklik yok malesef devam ediyoruz hayatımıza. dhaa iyiyim giriyorum okuyorum çıkıyorum öyle pek yazmıyorum çünkü boşa olduğunu düşünmeye başladım artık. daha doğrusu düşünmüyorum eskisi kadar olacağı varsa olur diyorum. sen de ne var ne yok

canım gittin mi doktora nedir durumun

Iyiysen sorun yok canim.bende ne olsun ayni degisen bisey yok.dusunmemek en guzeli canim basarabiliyosan ne guzel.bende yeni ay regli bekliyorum iste :)) senide merak ettim.yazmasanda guzel haberlerini benimle mutlaka paylas canim.

Tatlm bi sorunum yokmuş çok şükür :) reglde oldm . artık önümüzdeki mclara bakicaz ))

sevindim canım bu derdin üstüne yenisi çıkmasın birde. benmde dün adet günümdü hafif sancım var ama olamadım daha. inşallah olmam diyorum ama olucağımı da hissediyorum 4 5 aydır hiç gecikme yaşamıyordum yine ümitlendim.

Iyiysen sorun yok canim.bende ne olsun ayni degisen bisey yok.dusunmemek en guzeli canim basarabiliyosan ne guzel.bende yeni ay regli bekliyorum iste :)) senide merak ettim.yazmasanda guzel haberlerini benimle mutlaka paylas canim.

paylaşırım canım ah o güzel haberi bir alsam dün adet olmam gerekiyordu 3-4 aydır hiç gecikme yaşamıyordum hafiften bir ağrım var ama olamadım hala. bu duruma sinir oluyorum gecikme bu ay umut olmasa bile umutlandırıyor insanı sinir oluyorum şu sıralar düşünmüyordum dün o kadar rahattım ki adet olsam hiç sıkıntı yoktu ama bu durum beni mahvediyor

İnşallah olmazsin canim güzel haberlerini aliriz . bende gebelik testi yapmstm bir kaç gün önce . ikinci çizgi renksiz cikti. Bugün test alcaktm unuttm. Sol kasigim çok agriyor . biyer var sol tarafimda bastirnca aciyor . anlamadm gitti

Kizlar hamilelikte idrar koyulasmasi olurmuş varmi bi bilginiZz??

Kizlar hamilelikte idrar koyulasmasi olurmuş varmi bi bilginiZz??

oluyor diyorlar canım ama su az içince de öyle oluyor. brde yağlı gibi oluyor diye okumuştum ben.

ah nerdeee canımmm yaaaa sanmıyorum hiç te gecikmese daha iyiydi tabiki üzdü gene beni bence testi bir an önce tekrarla canım ben olsam dayanamazdım kesin bugün ende yaptım negatif yani sadece gıcık bir gecikme yaşıyorum

Test yapsana tatlim ya niye bekliyosun :)) varsa cikar zaten.heyecan yaptim.canim test yapinca yaz mutlaka benimde reglime gecikme suresiyle beraber ongun var.biraz bende umutlanmistim ama sancilar agrilar kum doktugum icin yada ayaklarimi usuttugumdenmis :) eger hamileysen benim okul kapaninca gelicek bebis tutacak sanirim :)) hadi insallah guzel haberlerle gelirsin.sivilcen ciktimi :)) cikmadiysa daha cok umitlencem senin icin :))

Test yaptigini yeni okudum uzuldum ya gerci gec yumurtlamis olma ihtimalinde olbilir.biraz daha bekleyelim bakalim.

Test yaptigini yeni okudum uzuldum ya gerci gec yumurtlamis olma ihtimalinde olbilir.biraz daha bekleyelim bakalim.

walla ümidim yok ta canımşu gecikmeler olmasın hangi ay çok rahatım diyorsam o ay bunu yaşıyorum çok sinir oluyorum

tutsun da canım artık zmaan filan umrumda değil benm walla.çıktı canım hemde her zamandan daha fazla diyorum ya sadece sinir bozucu bir gecikme bu. güzel haber çıkmaz bu aydan da en azından gecikmesn artık

Canm kan tahlili yaptir bence . bugün Esim alicak test. Ay rüyamda da gebelik testi yapiodm 2 tane ikisinde pozitif ckiodu cildiriodum ahahha ))

oluyor diyorlar canım ama su az içince de öyle oluyor. brde yağlı gibi oluyor diye okumuştum ben.

Ben çok iciyorm hem mecbur oldgm için hemde susuz duramiorm. Ama çok koyulasti ya ondan sordum. )

Canm kan tahlili yaptir bence . bugün Esim alicak test. Ay rüyamda da gebelik testi yapiodm 2 tane ikisinde pozitif ckiodu cildiriodum ahahha ))

inşallah olur canım ne kadar var adetine belirti var mı

Kizlar bende bi anormallik var bu ay ya

Eklentiler

• $1402521157915.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 108
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…