bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

Bir yil daha neki canim.olucak canim merak etme.asilamayida dene ondan sonra birak kendi haline.benimde bugun sol kasigimdan bacagima bi kasilma vurdu hala devam ediyo.cok sancili olucak sanirim adetim.

hayırlısı olsun canım ne yapayım anneler günü haberleri reklamları mahvetti beni. herşey üstüme geliyor sanki geldi çattı o kara gün. sabah test yaptım tabiki negatif. hayırlısı artık canım ya. rüya görmüştüm hemen test yapar yapmaz çift çizgiydi koşarak eşimi uyandırıyordum o kadar büyük bir mutluluk yoktu gaza geldim heralde sabah uyanır uyanmaz test yaptım zaman geçiyor hayırlısı artık ne yapayım ya yıprandım iyice.

Merhaba kozlar ben cagla kubra.
Bende sizin gibi bebis isteyenlerdenim. Umudum bu ay tutmasi . Rabbim aratmasinn . belki destek oluruz birbirmze :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kozlar ben cagla kubra.
Bende sizin gibi bebis isteyenlerdenim. Umudum bu ay tutmasi . Rabbim aratmasinn . belki destek oluruz birbirmze :)))

ne kadarlık evlisin canım ne kadardır stiyorsun ?

Canm 4 senedir evliym daha bu ilk denemem sayilir
Daha önce hep korunduk :)

Daha bu ilk denemem sayilir canm. 4 senedir evliyim :) daha önce korunduk . ama zamani geldi

anladım canım benim inşallah beklemezsin çok.birkaç ay bekle sonra gerekli testtleri yaptır önlem olarak. ama bence kısa sürede hamile kalırsın

anladım canım benim inşallah beklemezsin çok.birkaç ay bekle sonra gerekli testtleri yaptır önlem olarak. ama bence kısa sürede hamile kalırsın

Ayy inşallah canim agzin bal yesinn . cumlemize nasip etsin Rabbim. )

Ayy inşallah canim agzin bal yesinn . cumlemize nasip etsin Rabbim. )

amin canım ben hayaller her ay biraz daha suya düşüyor 1 yıl önce adtm anneler gününe denk geliyordu umutla bekledm ilk istediğimiz aydı şimdi tam 1yıl geçti 12 ayrı hüsran yaşadım hepsi birbirindne berbattı. taki bu sabah eşimde ufak bir sorun olduğu ortya çıkana kadar. üüzülememe kararı aldım artık daha doğrusu br rahatlama çöktü eşim tedavi olana kadar en az 2 ay kafam rahat olucak hayırlısı diyoru sadece.

kötü bıseymı cıktı canım esınde .. uzucu bı durum ama dedıgın gıbı bıraz kafan rahatlasın 1 yıl uzun bı sure . bu kadar sıkma kendını sana dıyorum ama bende cok takıyorum aslında takıyordum . suanda sadece elımden gelenı yapıyorum gerısını rabbım bılır. esındekı sorun halledılecek bırseyse takma uzme kendını. doktordan yardım falan aldınmı canım ???

ben de soğan kürü incir kürü ateş ölçme yöntemi ovülasyon testi herşeyi denedim folik asit kullandım ama malesef çok istememe rağmen anneler gününe anne olarak giremedim... ilk hüsran yaşadığım anneler günü oldu inşallah son olur. 1 ay kendime dinlenme süresi vereceğim sonra doktora gitmeyi düşünüyorum tekrardan...

seni o kadar iyi anlıyorum ki canım herşeyi denemiş biri olarak. beklemekten nefret ederim herşeyde ama bebeğim beni epey bekletecek gibi duruyor. rahat olmak gerekiyro da canım nasıl yapıcaz? 8 aylık evlisin sanırım hiç korundun mu ne zamandır istiyorsun

spermlerde iltihap çıktı canım birde hız ve morfoloji düşmüş ama kısa sürede toparlanır inşallah eşim doktora giitti bugün hallederiz demiş doktor pazartesi tekrar sonuç göstermeye giidicez. ben 5 ay olmayınca hemen gittim canım doktora oda tahlil yaptı prolaktinim yüksek çıktı benm şiminde değerleri çok iyi değildi doktor ilaç verdi eşime keçiboynuzu kürü önerdi eylülde herşey normaldi hiçbir sıkıntımız yoktu bekledik 4 ay gene olmayınca 9.ayda tedavi için doktora yöneldik 6 ay yumurta takbii dedi 3 aydır takip ediyor yumurtalarım oluşuyor kendisi çatlıyor kist olmuyor süreç normal işliyor ama döllenme olmuyordu doktorda şaşırdı hep sonra bu ay eşimden tekrar tahlil istedi sıkıntılı çıktı. bakalım hayırlısı canım ya vardır elbet vakti

ocak ayından beri istiyoruz cnm.ben hiç korunmadım eşim korundu hep. aralıkda doktora gittim sıkıntı var mı diye doktor sıkıntı yok dedi daha yeni evlisin önce 3-4 ay dene olmazsa gel yine bakarız dedi. kist fln gördü ama önemsemedi. böyle de hamile kalabirsin dedi.ama işte 4 aydır olmuyor. 1 ay kendime dinlenme izni verdim haziranda gidicem doktora... kafayı takmamak mümkün değil...

aynen canım rabbm inşallah çok bekletmez. eşinde tahlil yaptırsın canım vakit kaybetmeden. rabbm biiz o şanslılardan eylememiş malesef. bugün annler günü sabahtan beri kahroldum

Uzulme canim . hepimiz bi ümit bekliyoruz. Dediğin gibi vakti vardır tatlim. Daha yenide evlisin. Rabbim aratmasin ..

Uzulme canim . hepimiz bi ümit bekliyoruz. Dediğin gibi vakti vardır tatlim. Daha yenide evlisin. Rabbim aratmasin ..

öyle tabi canım daha 1.5 yıl bile olmadı hayırlısı diyorum ya rabbim vereceği zamanı bilir daha iyi pozitif olmaya karar verdim. inş siz bizim kadar bile beklemezsinz canım

öyle tabi canım daha 1.5 yıl bile olmadı hayırlısı diyorum ya rabbim vereceği zamanı bilir daha iyi pozitif olmaya karar verdim. inş siz bizim kadar bile beklemezsinz canım

Canim anneler gunun kutlu olsun.anne olamadik ama anne adayiyiz :)) yazinda okudum esinin drgerlerinde sorun varmis ( ya kac aydir sorun buymus demekki.neyseki cozulebilcek bisey de aklima sey geldi biara bi ilac kullaniyo demistin onla ilgisi olabilirmi cunku biyerde okumustum degerleri normal olanlarda ters etki yapabiliyomus.bende beklemedeyim canim.ayin dokuzunda olmustum gecen ay ya biraz gecikir diye bekliyorum iste ama bugun bi test yapicam.sonuc husranda olsa aklimda kalmasin diyorum :))

yap canım hayırlısı inş bugün o güzel haberi alırsın bir de böylesi birgünde anne olacğını öğrenmek müthiş mutluluk olur gerçekten. canım eylülde yaptırmıştık testi herşey yolundaydı şimdi o kadar berbat k birde iltihap çıktı. yarın tekrar doktora gidicez sonuçları göstericez 2 ay gibi bir sürede çözeriz demiş. bizde keçiboynuzuna başladık tekrar o ykseltmişti değerleri çünkü. eşimde öğrendiğinden beri kendini suçlu hissediyor sorun bendeymiş diye. ben böyle düşünmyorum canım bu sadece bahne. eylülde herşey yolundaydı o zamanda olmadı. demekki nasip değğil şuan olsa her türlü olur okuyorum burada tüp bebek bile tutmaz hiç sperm yok denilen insanların bebekleri oluyor o yüzden bunlar sadece bahane. ama çözücez antibiyotik vericek muhtemelen doktor keçiboynuzuda diğer değerleri yükselticek zaten. farklı olmaya değişmeye karar verdim pozitif olucm artık ne yapayım bugünlerin tadını çıkaracam bende :)sende bir an önce testi yapta haber et bize canım.

İnşallah canim benim. Saol

kızlar benım adet olcakmıs gıbı agrılarım var karnımla mıgdem karısık cok. akıntımda var uzayan yumurta akı gıbı. adetıme de daha 11 gun var . yumurtlamamda gerceklestı acaba nedendır bı bılgıınız varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…