bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

Canim unlu doktor diye aman paranizi bosa savurmayin.sizin sorununuz moraldi onuda bak neguzel asmissiniz guzelnkararlar almissiniz.gorunen bi sorununuzda yok.sen kafana takmadigin ay hamilenkalacaksin demistin dersin.esim onden gidicek sonrasi icin dusundugu isten dolayi ayri kalicaz gibj gorunuyor.hayirlisi canim.iste hamile kalsaydim ilk bikacayi o yokken daha rahat atlatirdim ozlem olurdu falan iyi olurdu sonrasinda zaten yanliz kalamam.adet duzensizligi degil seninki strese bagli gecikme :)) dr da yarin oyle dicek.serephone sana gecen ay iyi gelmisti kullanmanda fayda var onun disindada yumurtlama gunune kadar bol bol havuc ye.rendele hafif tuz at hem doyurucu diyet acisindan hemde yumurtalara faydali.ama oda adacayi gibi bebisin tutunmasini zorlastiriyo.zamanlamali yenmeli.ben yeni yeni seyler ogrendikce yazarim.havucj oncedende biliyodum da aklima yeni geldi.incirle yapiyolar ama bence herseyin tazesi tuketilmeli.bide esin icin sigara iciyo dedin ya tere yedir bol bol.cok faydaliymis.otla cople ugrasmayalim.gunluk yiyebilecegimjz besin degeri yuksek seyler tuketelim.

hadi inşallah canım bu ay kesin kararlıyım diyorum ya bebek fikri yok sadece zayıflıcam 7 kilom kaldı onu vericem :) yeni bir hayat diyorsun yani canım Allah kolaylık versin canım benim size. şans getirsin yolunda gitsin işleriniz inşallah. canım evlediğimden beri düzenliydi adetim ama ondan öncesinde de düzenli değildi 1 yıldır 3. kez bu kadar gecikme yaşıyorum. havuç suyu sperm hareketine de iyi geliyor demiştiler o yüzden 2 3 aydır havuç suyunu içiyorduk eşimle brlikte. canm ben kullandığım herşeyi yumurtlama günlerim bitene kadar kullanıyorum sonra bırakıyorum adaçayını,inciri havuç suyu çatlamaya iyiymiş o yüzden ben tam çatlama zamanında içiyordum sonra hepsini bırakıyorum hatta sporu bile:) her ayın ilk 15 günü çok yoğun oluyor sonra herşeyi bırakıyorum sadece stres yapıyorum. bu ay kesinlikle bu yok. bazen üzülecek gibi oluyorum hemen kendime diyorum benim harika bir eşim var br gün harika çocuklarımda olacak diye :) hemen gülümsüyorum :) havuç rendesini çok severim bu arada kahvaltıda falan da sık sık içiyorum ben :) eşim çok az içer canım sigarayı benm baskılarım yüzünden haftada 1 yada 2 defa anca. canım bende brokoliyi duymuştum çok tüketmeliymiş hamile kalmak isteyen insanlar. ben de haftada bir mutlaka yemeye çalışıyorum. zaten diyetten çok sağlıklı beslenme modundayım canım. sebze ağırlıklı tüketiyoruz önceden hep et yerdik biraz etcil benm eşim:) şimdi eti 3 güne 1 yaptıım genelde sebze yediriyorum:)))

Canim ben bekarken cok kiloluydum boyum 1.70 benim 80 kiloydum dusun.ve ben ne diyet ne bisey kendi kendime zayifladim.ben bubdiyetlere sunlara bunlara yapim geregi uyamam.naptim ekmegi gunu gunune azalttim.birden degil ama.birden olunca iradene yenik dusuyosun.ve bol su icme aliskanligi edindim.ben evimede kucuk pet siselerden aliyorum gozumun onunde oldukca iciyorum.gunde 2litre suyu rahatlikla iciyorum.tatlidanda kendimi meyvesuyuyla uzak tutuyorum pekte aram yok.regli zamanim ararim sadece.kahvaltida zeytini cok yerdim doyurucu old icin uzunnsureli tok tutuyo.az az ama 4ogun yiyordum.buyuk tabaklarda yemek yemek gozu doyuruyo oyle yapiyodum.meyveyi cok tuketmiyodum.ama dengeli yiyordum.hamur isi kesinlikle yemiyordum.boyle boyle midemi kuculttum.isin sirri o iste.yavas yavas keserek mideyi kucultmekte.ve suan 58 kiloyum 60 ustunede hic cikmadim.ama buaralar yemekle aram yok fakat simdi herseyi yiyorum ama cok sukur kilo almiyorum.hele gece yemegi kilo yapiyo diyolar ys ben gece acikayim mumkun degil uyuyamam rahat bi yarim ekmek arasi bisey yerim.ama cok sukur kilo almiyorum :))

bende ekmeği yavaştan bıraktım canım yiyorum ama nadir en fazla günde 1 öğün. suyu bende içiyorum canım dediğin gibi pet şişelerden aldım okula da eve de tupperlar var ya onların 1 lt liklerinden. okuldada elimde sürekli şişe :) tabi bu da beni her tenefüs tuvalete sürüklüyor:) iyi zayıflamışsın canım bende 60 ı hiç geçmezdim ama kpss dönemi inanılmaz kilo aldım stresten şimdi bebekten önce toparlamakta kararlıyım :) meyve yi günde 1 elma belki yiyorum belki yemiyorum yoğurt çok tüketiyorum canım bende. walla senn iş süpermiş ben hamile kalana dek zayıflayayım diyorum çünkü ben eminim hamileyken çok kilo alırım yemek yemeyi seviyorum çünkü:) azmine bayıldım kilon süpermiş canım. tam idealim bende 59 olmak stiyorum. sporuda seviyorum canım oldukça iyi gidiyorum şu sıralar. başka neler yaptın birde ne kadar sürede zayıfladın canım?
ben bugün doktora gittim canım adet gecikmesini önemsemedi doktorum olabilir o dedi :))) bilemedim iyi mi kötü mü. şükürler olsun hiç kist oluşmamış şimdi tekrar serephoneye başlıyoruz ilişki programımızıda yaptık:) 20 sinde tekrar kontrolümüz var. yumurtalara bakacak. incir yemeye devam ediyorum canım :) bakalım nasıl olacak bu ay. ama dedim ya bebek işini arka plana attım bu ay. tabi bugün hastanede o koca göbişleriyle ortada dolaşan kadınları görünce arabaya biner binmez ağlama seansımı gerçekleştrdim :)))) ama şu an iyiym elbet olacak:) ne zaman bilmiyorum da :)))

Ben 80 kiloyken 1 senede 60 kiloya dustum canim.dedigim gibi hic ozel bisey yapmadim.midemin kuculmesini sagladim.hergun gunluk yedigim yemeginnmiktarini azalttim.birden kesmedim.oyle oluncada yavas yavasbaz yemeye alisiyosun.yogurt bende cok yiyordum.hayatimdan ekmegi hamurnisini cikarmistim ama.aslinda vesile olan mide rahatsizligim olmustu.dr cogu seyi yasaklamisti.bende baharatli yagli asitli herseyi hayatimdan cikardim.sebze agirlikli besleniyodum ama doydugun zaman nefsini koreltiriyosun.herkes cok sasirmisti aa nasil zayifladin diye :)) bisey yapmadim deyince inanmiyorlardi.habire soruyolardi.ama yapim geregi cok hirsliyim biseyi yapacaksam sonunu mutlaka zafere ceviririm.bugun benimde seffaf uzayan akintim geldi.bu sefer beyaz olmamasi beni cok umutlandirdi.sabahta iliski oldu.yarin yine sabah denicez.burnuma bebek kokusu geliyo tuhaf gelicek sana belki ama kafayi yedim galiba :)) bugunle beraber tam 5gun calismaya devam.sonrada beklicem 10gun gecincede hemen kan testi yaptiricam.hic beklemicem.bol bol dua ediyorum.rabbim yuzumuzu guldurur bian once saglikli evlatlarimizi verir bize insallahh.

amin canım bende azmliyim bu defa ama bilmiyorum bugün 1 kilo daha gitti. bende beslenme biçimimi ciddi şekilde değiştirdim. hayatımdan zararlı şeyleri çıkardım mayısa kadar sıkı yönetm var evde. tatlı hiç yemyorum çok nadşr canım isterse ufak çikolata o kadar. bugünleri iyi değerlendir canım spermler rahime 10 saatte ulaşıyormuş sabah hemen olsun ilişki. canımmm ne güzel geliyorsa bebekte gelir ardından inşallah. zaten belirtilerin başlar gerçi sende göğüs ağrısı oluyordu zaten dimi. bende olmuyor adet te falan o yüzden artık göğüslerim ağrımadan ümitlenmicem. yarın ilacıma başlıyorum bakalım artık nasip. canım adetin ne zaman? sanki çok erken oldu gibi geldi akıntın adet döngün kaç gün? benm 31 gün. uzun baya. bizimde doktorun verdiği günler haftaya başlıyor. ben kan testi yaptırınca daha çok üzülüyorum canım ya 2 defa yaptırdım da beni çok yıprattı. o yüzden idrar testinde 2 3 gün ardarda pozitif görmeden test yaptırmam artık kolay kolay test te yapamam da olsun. bu arada canım o süreç değişebiliyormuş yükselmezse üzülme boşa bence 13 gün falan bekle garanti olsun hem stres yapmazsın. benm arkadaşım adet günü yaptırddığı halde 4 çıkmıştı doktor şüpheli deyince çok gerillmişti üzüle boşa yani.

Canim banada erkenngeliyo ama degil.son adet tarihim 23subat ben dun yumurtladim demiyorum bu 4gun icinde olucak diyorum.ama o akinti seffafsa oldu olacak demekmis.gerci dun hevesim kirildi yine.sorunsuz bigunum gecmiyo.ben hamile olursam hemen ogrencem cok kuvvetli bi his icimdeki.ve takiplerim sonucu erken yumurtluyorum.erkendende ogrenicem :)) benim goguslerim hep agriyo canim.benim icin belirti belirtisizlik olur :)) gecen aya gore bakarsak buay kendimden umutluyum ama aksilikler cikiyo.hep bu oluyo ama nedense ayin buzamanlarinda.kadermi diyeyim nasip mi diyeyim bilmiyorum (

23 şubatsa normaldir tatlım ya. sen değerlendir bugünleri ama bırakma hemen 1 hafta kadar deam et ki garanti olsun. neden hevesin kırıldı canım hayırdır? inşallah canım dediğin gibi olur rabbm tez zamanda kavuştursun. nasipten öte yol yok canım bizim bebklerimizn kaderi ne zaman nerde başlıyorsa orada olacak.beklemekten başka çare yok. benm bu süreç uzun olacak ben artık hazırladım bunu kendime. yeter ki sağlıkla gelsin birgün. diyorum ya aklımdan hep 3 yıl geçiyor 3 yıl olmadan olmayacak giibme geliyor hayırlısı onu beklemekte güzelllll :)))) kendime iyi bakıyorum sadece bebeğim için.

Sen yaz tatilinde hamile kalicaksin :)) ya canim hep buzamanlar bi aksilik cikiyo.biz gunasiri iliskiye gireriz ayin buzamanlari bisey oluyo mutlaka.misafjr gelir hastalik olur kavga ederiz vs.ve hep bu boyle oluyo.o yuzden hevesim kirildi.

Sen yaz tatilinde hamile kalicaksin :)) ya canim hep buzamanlar bi aksilik cikiyo.biz gunasiri iliskiye gireriz ayin buzamanlari bisey oluyo mutlaka.misafjr gelir hastalik olur kavga ederiz vs.ve hep bu boyle oluyo.o yuzden hevesim kirildi.

kalayım da walla şuan razıyım herhangi bir zaman dilimine :) pozitif bak canım kötü şeyler olacak dersen olur sen öyle dşünme ki olmasın. kavgayı istersen edersin misafiri yolla:)))) canım bak ona hiç bakmıyor aslında ben ne okudum biri yazmış eşimle sadece 1 kez beraber olduk eşim şehir dışına gitti diye. ama hamile kalmış o ay düşün yani. herşey nasip kısmet vakit saat olayı. üzme kendini hevesinide kırma canlı tut :)

Sagol canim benim sende olmasan beni motive edicek kimse yok valla.kimseyle paylasmiyorum bukadar acik ve net bu konulari.dedigin gibi olucagi varsa olur elbet gunu saati onemli degil.ama bu adamin dusuncesizligi beni delirtiyo.ikaz etmeme ragmen yok ayni.hicbir sorunumuz yok aslinda bana cok drger verir bir dedigimi iki etmez her konuda mukemmeldir ama ben planli bisey yaptigimda tam tersini yapar.bende artik ugrasmaktan yoruldum.olursa olur olmassa olmaz.hic kendimi yok yumjrtlama yok su yok bu diye yormucam.keyfim nezamanngelirse :)) yeterr cabalasamda ayni calamassam enazindan ugrasmadim derim

aynen öyle canım benm eşimde ilk aylarda çok rahattı nasılsa olacak diyordu hiç üzülmek takmak falan yok sinir oluyordum bu aylarda o da takmaya başladı. ama şunu anladım canım ben bu süreçte. erkekler hissedemiyor souçta ne olsa bizim içimizde oluyor. biz hissediyoruz o nerden bilsin var mı yok mu? o yüzden ona hak vermeye başladım. bak dediğin gibi umursama hemen hamile kalırısın zaten. annelerimizi yumurtlama mı takip etti sence. hiç sanmıyorum.olunca oluyor işte. ama insan tek başına uğraşıyormuş gibi düşününce çok daha fazla takıyor. ben anneme bile demiyorum düşün artık canım:) bir sen varsın birde eşim şuan ne yaşadığımı bilen. rahat olmak lazım tatlım birazda başarabilsek. zorluyoruz resmen kendimizi ya.kzıyorum bu yüzden. ama şu günlerde rahatım ben geçen ayda rahattım aslındada adet gecikince stres oluyorum ama alıştım buna da takmıcam artık gecikecek biliyorum. biri yazmıştı her ay yumurtlamaya dikkat edermiş. bu ay bırakmış yumurtlama falan takmamış.eşim ne zaman isterse o zaman birlikte olduk diyo 3 günde 1 4 günde 1 oldu diyor. o ayda hamile kalmış. istemek lazım yani. ben bu ay zorlamak yerine istek yaratmayı planlıyorum :) erkekleri çok ta anlamaya çalışmamak lazım canım ya bak bizde dün tartışır gibi olduk moralimi bozdu gece gece ama okadar saçma bir neden ki neymiş ona seni seviyorum demiyormuşum hep o diyormuş aslında alakası yok hep ben söylerim. ama işte bulacaz ya bir neden :))))))) yani takılma ona boşver. hayatın tadını çıkar senn bir kaç etkinlik bulman lazım bu süreçte kendine.

Haklisin canim.takilmicam.dedigin dogru annelerimiz yumurtlamami takip ediyorlardi.nekadar ustune dusersek okadar olmuyor.erkek milletinin anlamasini beklemek delilik.ama hep boyle olunca sorunuda kendinde aramaya basliyosun.benim bi sorunum varki olmuyo diyoruz.benim ustumde bu baski olmaya basladi.sogudum resmen iliskiden evliliktende sogucam bu gidisle.kendi kendime hayatimi kabusa ceviriyorum hicbir sorun yokken.bide hamile kalsam adamin ustunde daha cok baski kurcam.biraz kendime gelmeliyim sanirim.oda hatali ama aslinda en iyisinide o yapiyo umrunda degil :)) ve bu sekilde ben umursarsam yapiyo.ben takmayincada tam tersi benden daha cok gun takip ediyo :)) taktik degistiriyorum.o ugrassin banane demi :))

yani:))) canım ahikaten insan ilşkiden soğuyor zorlaoluyor çünkü. erkekler yaşamadığı için bizim kadar takamaz hissedemez zaten. bende hep sorunu kendimde arıyorum walla. dün akşam bende bize sıkıntı yaşattım hep stresten aslında üzüldüğüm şey bu ama başka şeylere takıyormuşum gibi gösteriyorum oda bunda büyütülecek ne var diyor haklı aslında. canım demin bir konuyu okduum da yasmin hapıyla korunanlar hep ilacı bırakınca 2 ay içinde hamile kalmış bende de şöyle bir soru oluştu acaba hamile kalmaayı kolaylaştırıyor olabilir mi ki? düzeni falan sağlıyormuş ya biri 18 ay bebeği olmamış 2ay yasmin kullanmış hemen hamile kalmış acaba bir alakası var mıdır ki dedim bende??? bir umut işte.özel olarak bende takip yapmıcama rtık beklicem sadece. nasipse zaten olur

Gunaydin canimmm.sakin diyeyim dogum kontrol ilaciyla korunanlar nekadar cok ugrasiyolar hamile kalmak icin.onu kullanip duzene girenler pkolu olanlar kist olanlar falan bizim oyle bi sorunumuz yokki duzene girsin.bizimki psikolojik.ben kendimden eminim sorunum yok.ben cok istedigim icin olmuyo.ha suda var rabbime binlerce kez sukurler olsun istedigim seyi bana hep nasip etti etmediysede zamanla ben iyiki olmadi dedim.demekki bizim icinde dogru bir zaman var.bu surec yipratiyo kotu seyler dusunuyoruz sorun ariyoruz kendimizde ama bugunleride dusunup cok sabirsizmisiz dicez :)) ben yemek yiyemiyorum canim ya ben napicam boyle boyle bu folik asite basladigimdan beri daha bi kesildim.napsam ki bu istahim nasil acilir..

günaydın tatlım :) canım sabahları pekmez falan iç faydaı olur heralde iştahını açar vitaminsiz kalma. yok kullanmıcam sadece aklımdan öyle bir acaba dedim :))))) aynen canım o kadar çok istiyorum ki uyumamasına ile razıyım çevremde herkes bundan şikayetçi. keşke olsa da şikayet etmem asla. benmde canım şükürler olsun hayatımda herşey güzel. belki evliliğim bu kadar güzel olmasa zorlamazdım olsun diye. ben bu yazdıklarıma bakıp gülümseyeceğim günleri sabırsızlıkla bekliyorum. kafamı dağıtacak birşeyleri ah bir bulabilsem. ne yapacam bilmiyorum hiççç? tek iteğim takmamak ((

Napicagimizi sasirdik valla.ne duysak yapar olduk.eksigimiz bi bebek zaten canim cok sukur herseyimiz yolunda insan sevdiginden bi cani olsun istemezmi.o gunler cok yakinda merak etme.rabbim dert verip derman aratmasin.bi umudumuz var olucagini biliyoruz tedaviyle zamanla yada.ama hic olmucagini bilenlerde var.halimize binlercr kez sukurler olsun.o kafayi dagiticak seyi ah bende bi bulsam ilk senle paylasicam ama yokk bide benim regli senden once oluyo bana yazik degilmi ben yikiliyorum ustunede sana moral vermeye calisiyorum :))) lutfen bak benide dusunnn yani ;b

Kızlar günaydın nasılsınız sorum olacaktı sizlere
Kasım ayında kimyasal gebelik yaşadım ve adetlerim düzensizleşti 36.gün-31.gün değişken gösteriyor.
Bu ay adetimin 20.günü yumurta takibi için Dr. Gittim hormon sonuçlarım normal ultrason la baktı solda pco var sağ over da 1 tane gelişmiş yumurtan var dedi. Boyutu 19x20 mm dedi ilişki önerdi
Ama benimde aklıma takıldı yumurtam normalde çatlamadı gerekmiyor mu??? 20. Günden sonra çatlayan oldumu hiçç ??

Kasım ayında kimyasal gebelik yaşadım ve ondan sonra adetk

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…