bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

canım haklısın belki seninki acımıştır bilemiyorum ama bende çok korkarak gittim okuduğum yorumlardan sonra belki arkadaşınki de acımıyacak boşuna önceden korkmasın ben çıktığımda bu muymuş dedim ondan abartı geldi bana yorumlar senin için demedim bu arada çok kişiden duydum rahatlatmak amacıyla yazdım yanlış anlaşılmasın..

yanlış anlamadım canım zaten bu durum kişiden kişiye değişiyor :))benmde gerçketen o kadar fena acıdı ki canı kalkıp gidesim geldi masadan anlatamam sana :)

yanlış anlamadım canım zaten bu durum kişiden kişiye değişiyor :))benmde gerçketen o kadar fena acıdı ki canı kalkıp gidesim geldi masadan anlatamam sana :)

anladım canım geçmiş olsun bayılan falan da oluyormuş ama çok şükür öle bişey olmadı inş çektiğimiz sıkıntıların sonunda rabbim bizide sevindirir artk..

anladım canım geçmiş olsun bayılan falan da oluyormuş ama çok şükür öle bişey olmadı inş çektiğimiz sıkıntıların sonunda rabbim bizide sevindirir artk..

inşallah canım sn ne kadardır istiyorsun? ben bu ay herşey yolunda olacak bundan sonra takmıcam çok sakin olucam diyorum ama adet olmadım 3 gün gecikti test negatif bekledikçe de daha da çok stres oluyorum ((( of ne yapcam bilmiyorum

Bisey icme bence rahatlat kendini olursun.benimde gogusler basladi agrimaya.adet gunune kadar agrimasa bari :) gecen ay duzenli gogus agrisi cektim.ayaklarina sicak subtorbasi koy o rahatlatir.cok hareket et ben sokulemedigimde oyle yapiyorum nezaman temizlik yapsam hastalanirim :)) bide sen grip gecirdin ya oda etki eder.kasma kendini olmadigini biliyosun ya gelir.

Aci esigine bagli kimine aci verir kimine vermez.ben alttan muayeneyi bile drun sakin tavriyla beni rahatlatmasiyla oluyorum.okudugum kadariyla rahim filmi mesakatli.ama mecbur kalirsam dayana dayana cektiririm.napim olsunda ben acisina dayanirim zaten atak gecircegim icin onlar benle ugrasirdi.anestezi yapiyolarmi ki.

oyle yapayım bari canım ama olur olmaz şu civan perçemi olayına başlıcam çünkü gerçekten benm stresimin en önemli etkenlerinden biriside bu gecikme. artık biliyorum bebek yüüzünden değil ama olmaması tedavimi zamanlamamı geciktiriyor ama diyorum ya kesin kararlıyım stres üzülmek yok bebk fikri de yok incir, bal çörek otu tarçın birde şu civan perçemi bunları kullanmaya kesin kararlıyım ama artık üzülmek yokkkkk eşimide üzmicem napayım artık olursa olur:)

canım benimde 1 yıl olacak nerdeyse bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım dün vuruldu iğnem çalışıcaz bakalım bundan sonra... offf bilirim o beklemeleri ve stresi ben geçen ay resmen kesin hamileyim diyordum 5 gün geçmişti ama testler negatif tabii neyse adet oldumda ilk defa rahatladım o stresi çekmektense adet olmak daha iyi gelmişti o derece yani..

kullan tabi canim.bitkisel takviyelerle sonuc alanlar cok.bende fitili kullanmaya basladim.ama sirf bu akinti yuzunden ben aylarca hamilebkalamiyosam kendime cok kizarim.ve o akintidaki bi madde spermi olduruyo bende zaten takiple iliskiye girmiyorum.sebeb olabilir diye dusunuyorum.ben azonce attim fitili ama acaip bi agri basladi bende regli sancisi gibi.bu ne simdi.ay ne degisik huyluyum ben (

aynı durumdayım şuan adet olayım diye dua ediorum serephone ile ilk ayımdı bu ay olmadı ( yeterki olayım modundayım şuan. benm çatlatma iğnesine gerek görmedi doktorum çok ta umutluydu 3 tane yumurtam vardı ( neyse ben umutla başlıcam yeni aya:))) mutluyum evliliğimin bebek olunca yapamıcam kısımlarını değerlendirmeye başlıyorum

canım fitili kullandığımda bendede olmuştu o . sen onu yatağa gireceğin zaman tak o zaman etkisini daha az hissedersin doktor bana öyle önermişti.akıntı bendede çok canım 2 aydır rahim filmi dengemi altüst etti canım ya akıntı başladı rahim mi temizleniyor tüpler mi temizleniyor çözemedim. evliliğimin tadını çıkarmaya başladım bugünden itibaren canım. dediğini dinliyorum bebek olunca yapamıcamız herşeyi yapıcam az önce eşimlede konuştuk istemeden asla zorlamıcaz artık kendimizi evliliğimizi seviyorum ve bunu gölgelendirmeye bir son veryorum :))))

Verdigin karara cok sevindim akisina birakalim en guzeli o.cunku bizim elimizde degil ki keske olsa ama cagresiziz rabbimin ol demesini beklicezz.tedbiri elden birakmicaz takdiride allaha birakicaz.gece atilmasi gerekiyo normaldede koku var canim rahatsiz oldum.ozellikle iliski esnasinda geliyo koku.fayda gorurum insallah.gezin dolasin eksiklerinizi alin kendinize firsat verin.bebeknolunca hicbirini yapamicaz cunku.at kafandan siz mutlu oldukca rabbjm meyvesini vericek size.uzulursen aglarsan oda bi isyan gibi.sukredicez ve isticez okadar.rahim filmini hic bilmiyorumda akinti kasinti koku yapmiyosa normal.benim kide buaralar benden daha hevesli.yedigine ictigine dikkat eder oldu :)) onun bu halleri benim uzerimde baski demek.hic takmiyorum.hafta sonuda kizini getiricek eski esi.yine benimbyumurtlamaya denk geliyo stres cok buay yine ( simdiden umutsuz vakayim..

aynen canım hiç takma kafana olacağı varsa oluyor yoksa biz böyle takip ettikçe falan iyice strese giriyoruz..

veeee bugün adet oldum korkunç bir ağrıyla, okulda duramadım eve geldik hemen eşimi aktara gönderdim civanpeçemini aldı ama ben ölüyoru hiç bu kadar çok ağrımamaıştı bacaklarımı kesiyorlr sandım. sıcak su torbasıyla yatıyorum saatlerdir. çayıda yaptı eşim sağolsun ve hangisi işe yaradı bilmiyorum ama o ilk günkü rahatsız edici ağrı bile yok şuan. sanki adet değilmişim gibi. çözemedim walla :) eşim üzüldü yok dememe rağmen o umutlanmış bugün be onun teselli ettim kötü oldu cidden. ama bu beni tekrar önceki günlere döndürmicek beklicem bebeğimi sabredicem. dediğin gibi konuştuk zaten eşimle şimdi bizim en güzel zamanlarıız kıymetini bilicez. hayıtı aslan pençesini ve civan perçemini karıştırıp günde 2 defa içicem 3 ay tabi adete 3 4 kala bırakıcam nolur nolmaz. eşimde dün bir ilaç aldı daha önce okumuştum işe yaradığını tribulus diye birşey hem spor yaptığı için bayılarak aldı ilacı. hareketliliğe falan çok iyiymiş zaten yazıyor çocuk isteği olanlarda kullanılır diye. gerçi onların tesiri 70 gün sonrayaymış ama olsun şimdiden başlamak lazım. stres yapma tatlım bak adaçayı iç ben artık hergün sabah adaçayı ve bu karışımı içicem:))))))ve birgünnnnnnnn olucam :))))

aynen canım hiç takma kafana olacağı varsa oluyor yoksa biz böyle takip ettikçe falan iyice strese giriyoruz..

aynen öyle canım aslında o kadar zaman uğraşıp uğraşmayı bıraktığı an hamile kalan çok kişi var. artık rahatım birgün gelicek belki 2 belki 3 sene sonra

Oh cok sukur tatlim sonunda oldun.cok gecikme olmadan.buay mevsimsel drgisimden heralde degisik biseyler oluyo benimde usume vebbacakta krampla baslamisti.benim altbkarinnbolgemde degisik bir agri var baski gibi aradadabbicak saplanirngibi kasilma oluyo.ya ben iltihap yada kisttdn suphelenir oldum.normal gelmiyo bana bunlar.fitil ise yaradi sak diye kesti.daha oncede kullanmistim ama bukadar cabuk etki edenini gormedim.canim esinede sanada tek onerim isirgan tohumu.bunun adet duzenleyici etkisi sperm cogaltma hucre yenileme ve birsuru faydasi var.hic vakit kaybetmeyin ilacla cayla falan.sabahlari birer kasik tamam.civanpercemide duzene sokar ama bitkisel caylarin farkli tesirleri olabiliyo bunyeden bunyeye.ben herseyi kullanamiyorum malesef esimde oyle midemde ulser var.esiminde ayni.sen kendin kullanmasanda esine mutlaka yap.bende bi cesarer dr gitsem iyi olucak sanirim.

aynen öyle canım aslında o kadar zaman uğraşıp uğraşmayı bıraktığı an hamile kalan çok kişi var. artık rahatım birgün gelicek belki 2 belki 3 sene sonra

Buarada hepsini birarada yapma.adacayi iciyosan civanpercemini icme.adacayi zaten adetle baslaniyo 12.gun heralde birakiliyo.dusuge neden oluyo cok icilirse.fazlasi zarar benden soylemesi

canım ülser bendede var malesef hemde epey ağır mide kanaması geçirdim ısırgan tohmuda aldırdım canım eşime onu eşime yedircem. civanperçemi içicem canım düzenlemek zorundayım adetimi çünkü çok sıkıntılı adaçayı kullanmam o zaman bakalım 2 ayda bir bu çayı deneyeyim.

Bende bugun folikasite basladim cok sukur.biyerden baslamak lazim dimi.akinti koku kesildi.sol tarafimda bi batma var o agirlik hissi gitti.onemli oldugunu sanmiyorum ama.bu bikac ay icindrhamile kalmak istiyorum isyerimizi devrettik gibi bisey.sonrasi icin esim fazla yanimda olmucak bikac ay. zaman gecsin istemiyorum ( canim biraz arastirma yaptim bu caylarla duzeni yerine gelende var duzeni bozulanda var.cok fazla abartma derim olculu kullan.kas yapalim derken goz cikarmayalim.herkesin bunyesi ayni degil.midende rahatsizmis aman diyeyim canim dikkat et.

bu ay deneyeyim canım da gene gecikmeli gelirse bir daha kullanmam. tadı garip zaten çayın damla sakızına benziyor. kokusuda öyle. zararı olmaz umarım düzene giren çok var diye okudum ben zaten bozuk ne kadar daha bozulabilir ki:))) hayırlı olsun canım dükkan işi. eşin önden mi gidecek yoksa. taşınıyor musunuz zor olurrr ayrı walla(( inşallah Allah gönlümze göre verir canım çizelgemden de gördüğün üzere ben zayıflama yolundayım bu ay. bebişi düşünmyorum nasipse gelir nasılsa :)) yarın doktor randevumuzu var gene serephone verir heralde bilmiyorum inşallah kist olmamıştır şuan onun için dua ediyorum :(( eşimle karar verdik mayıs ayına kadar burada denicez olmazsa ünlü bir doktor varmış ona gidicez gerçi doktor doktor nereye kaadar da o da ayrı :))) rabbim yardımcımız olsun dua en büyük ilaç ona inanıyorum ben.şuan dediğim gibi stresten kurtulmak için bat ımı en geç tarihe koydum aklımdan aslında 2 3 nisan da adet olmam lazım ben 5 nisan diyorum aklımdan. saymak yok eşimle de sadece istediğimizde beraber olucaz stres yok :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…