Aile Planlaması Bebek için doğru zaman mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

sess_s

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2014
3.217
4.656
38
29 yaşındayım, ikinci çocuğu düşünüyorum inşallah. 6 aydır deniyoruz ama aslında önce biraz kilo vermek istiyorum. Spor, diyet yapıyorum. Dün doktora gittim. olmaması için bir sebep yok dedi, bir de çatlatma iğnesi verdi. Bugünlerde hemen yaptır dedi. Ben bilmiyorum çok bu konuları aslında. Hemen yaptırınca tutma ihtimali yüksek midir?

Eşime 8 kilom var vermem gereken, Ondan sonra yaptıralım dedim. O da zaten sorun yokmuş, bir kaç ay daha beklesek olur dedi. İkinci gebelikten sonra kilolar üzerimde kalır diye korkuyorum. İstediğim kiloda başlamak daha iyi olur ama oğlum nerdeyse 7 yaşında, her geçen ay aleyhimeymiş gibi geliyor. Arayı daha da açmak istemiyorum. İkilem de kaldım. Sizin tecrübeleriniz, ya da fikirleriniz nasıl olur?

kilo verip başlaman en doğrusu tabi bi kaç aydan bişey cıkmaz yeterkş rabbim vercek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…