bebek hareketleri

hafta sonu erkek kardesım vardı kızım dayısına bı gusel sagdan soldan tekmelerı attı eee dedı annesının kızı dedı dayısıda at yıgenım at dedıııı hihoyyythihoyyyt

yoktur yokturrr sende ben gibi paranoyamı yaptın.yarın bizde gidicez ya 3 gün evvel başladı kabuslar zar zor hastaneye ulaşıyorum vizite kağıdım yok bakmıyolar banakaydirigubbakcemile3kafayı yedik galiba sıcakların etkisiyle ama geçicek hepsi bitecek

aynı kabuslar bende de var mirmirmirmir hormonlu rüyalar diyorum ben onlara kafamçokkarıştı her sabah kalktığımda kan görecem diye korkuyla gidiyorum tuvalete :bbo:

ben ne zamandır rüya görmüyorum kızlar
iki sefer falan doğum yaptığımı gördüm ama sancı anını falan görmedim
çok komikti yalnız sonuncusu
dr.um doğum iin gün verecekmiş gidiyorum kontrole
bana 2 saat sonra gel doğuma alcaz diyo sonrada doğum yapacağım odaya götürüyor
ben böyle teknolojik tıbbi aletlerle dolu bi oda bekliyorum
kapıyı bi açıyorlar odada iki tane yer döşeği başkada birşey yok:roflol:
sonra karşıda sandalyeler(çok komik bir sebeple oradalar)
soruyorum dr.a bunlar ne diye
gelen yakınlarımın doğumu izlemesi içinmiş-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3
eşimi arıyorum o gelemem 2 saat iinde diyo çok ağlıyorum ve korkuyorum nasıl olacak diye

böyle saçmalamıştım en son rüyamda

Yaa hepimiz aynı rüyaları mı görüyoruz ne komiğiz. Ben bazen rüyamda kendi kendime sesleniyorum 'Julliiiii korkmaaaa normal doğum hiç acıtmıyooooo' Durmadan bunu düşünmeye çalışıyorum bugünlerde kendi kendimi telkin edeyim diye ama biraz kaçırdım galiba rüyalarıma bile giriyor.

Ben de sağ yanımdan gelen şeyleri kas kasılmasıdırk falan diyordum. Demek o da kızımmış :) Sevindirdiniz yani benii şimdi :)

ayyyy juli beni çok güldürdün demek normal doğum hiç acıtmıyo ha
aslında güzel fikir kendine telkinlerde bulunman
bende başlıyorum bu günden sonra kendi kendimi telkine
umarım rüyalara girmenin dışında bi işe yarar

benimde bazen aşagıda bazen midede değişiyor yani ama evet vurduğu
zaman acıttığı zamanlarda oluyor ama olsun o yeter ki kıpırdasın

benimde her yanımda dolaşıyor ama aşağıdan vurunca kasıklarımda acı hissediyorum.acı da değil aslında yanma gibi.hemen tuvaletim geliyor.herhalde aşağı vurunca mesaneyi sıkıştırıyor.kendi kendimin doktoru oldum artık.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sehacım bende aynı şeyi hissediyorum
aşağıya vurduğunda bir yanma hissi oluşuyor ve tuvalete atıyorum kendimi

kızlar sanırım hamileliğin etkisiyle hepimizde aynı şeyler oluyor. Ben de yaşıyorum benzeri şeyler, benim oğlum da çok kıpırdıyor, fıkır fıkır hiç durduğu yok, dün sağlık ocağına gittim ebe teyzesi ultrasonla bakarken onun dokunduğu yerden vuruyor sürekli.Hatta eşim bazen endişeleniyor, bu kadar çok kıpırdaması normal mi acaba diye? Ben de normaldir diyorum. Rüyalarımda bir sezeryana alıyorlar beni, bir normal doğuma. Bebeğim doğana kadar böyle gidecek sanırım ben alıştım artık :CüvCüv:

artık bebişlerimiz konuşmalarımızında farkına varıp bize karşılık veriyorlar.annemler eşim falan göbegimi seviyorlar benim şımarık kızım bir seviniyorki anlatamam.daha minicikler ama ilgiden sevgiden nasıl anlıyorlar bende minigimi şımarta şımarta dolaşıyorum hep.

evet Eda hemen sevildiklerini anlayorlar ve şımarıyorlar.Bizim kız da öyle.Hele babası geldi ki sormayın ondaki keyfi :)) Nasıl dönüyor durmadan,tekmeliyor.maşallah kuzuma :)

benım kızımda ıkı gundur yerınde duramıyor cok hareketlı acaba yermı degıstıyor
dark bızımkıde babacı babasının sesını duydugunda cok tekme atıyor galıba onu bende cok sevecekkk

benim kızımda çok hareketli maşallah ama babası eliyle sevdiği anda oynamayı bırakıyor oda üzülüyor yazık karşıdan baktığında hareketlerini gözlemleeye biliyor ama sevmeye başladığında duruyor diye üzülüyor sevmyor bu melek hanım beni diyip diyor bende doğunca gör sen onu kızlar babalara düşkün olur diyorum napiyim sevinsin garibimm

benim kızım artık sanırım karate yapıyor içerde bazan bir tekma atıyo
iyi acıtıyo ya da sıçratıyor valla ne yapacaz bilmiorm

valla benim kız mı desem oglan mı desem bilmiyom:uhm: ama akşamları kuduruyo resmen hele geceleri babası ile bir olup beni uyutuyorlarmış sonra başlıyorlarmış gevezelige :teytey:ben nasıl uyanmıyorum o kadar hareketine anlamadım valla a.s

kızlar bebısınızın ayagını sıvrı sekılde hıssedıyormusunuz benımkı sıvrılıyor karnım elımle dokunuyorum hemen cekıyor :nazar::nazar:hihoyyyt

ay ne güzel ya ben hissedemiyorum işte yapıyo bi şeyler ama neresiyle ne yapıyo bilmiyom bazen dayıyor bi taraflarını karnıma ki sanırım o da poposu gibi geliyo bana hep arkasını dönüyo ya bu bebek

Ya ben sivri mivri bişey görmüyorum ama yamuldum kızlar yaaa. O kadar komik oldu ki. Benim küçük kızım gitti sol tarafıma yerleşti. Artık poposu mu kafası mı sırtı mı neresi olduğunu bilmiyorum ama sola doğru yamuldu göbeğim. Çok komik duruyorum. Eğer fotoda belli olursa, çeker koyarım bi tane foto :) Kızım bir orta yapsa da ben de eski göbüşüme geri dönsem :))

benim paşamda hep sağda duruyo julianne
özellikle sabahları kalktığımda sağda toplanmış oturuyo sanki bende yamuluyorum tabi
sonra ayağa kalkınca ortalıyo Allah'tan yoksa dengemi kaybedicemkaydirigubbakcemile3
bu arada bazen karnıma biyerlerini dayıyo muhtemelen ayakları ya da poposu
ben elimi dokundurup okşayınca kaçıyo kerata
ama müthiş bir duygu

kızlar bebısınızın ayagını sıvrı sekılde hıssedıyormusunuz benımkı sıvrılıyor karnım elımle dokunuyorum hemen cekıyor :nazar::nazar:hihoyyyt

geçen gece bizimki annesiyle babasına öyle bi şov yaptı ki hem o minicik sivri ayağını hem de yumuk ellerini gösterdi. İnanılır gibi değil ama bebişimin o minik yumruğunu elimde hissettim. Minik bi ceviz kadardı... Öyle güzel bi duygu ki yüce Allah'ım isteyen herkese yaşatır inşallah :nazar::nazar::nazar:

X