bebek cinsiyet tahmini yeni yöntem

Ben 28 yasindayim son adet gunum 21 eylul 9 haftalik hamileyim gecenlerde kalp atislarini duyduk kalp ritmi 156 sanirim kizlarin kalbi erkeklere gore daha hizli atiyormus nernekadar kiz olsun istiyorsamda icimden sanki erkek olacakmış gibi geliyo saglikli olsunda kiz erkek farketmez simdi benim kizimi oglumu olucak
Ben de öyle düşünmüştüm ama 9 haftalıkken erkek kalbi de jızlanıyomuş hafta arttıkça kalp atısı da artıyor. O dedigini doktora sordum şu cevabı verdi :6 haftalıkken kalp atıs 145 üzeri olsaydı evet kız olma ihtimali yüksekti ama şuan 9 hafta ve erkek bebek de böyle atıyo 9 haftalıkken dedi anca 13. Haftalarda belki gösterirse cinsiyet ögreniriz dedi 20 haftaya kadar

Benimkinde bakarmisi10.ayda hamile kaldım
1998 doğumluyum
Ben hesapliyim sana. 98 dogumlusun yani 22 yasında sın

22+10=32-9=23 erkek. Kaç haftalık sın ben de 98liyim. Benim de şöyle 22+1=23-9=14 kız. Inşallah

Ben 27 yaşındayım ocakta hamile kaldım 27+1=28 28_9=19 ins doğruluk payı vardır erkek çıkar 😁

Banada bakar mısın aralıkta son adetim hamile kaldığım ayı nerden buluyoruz 25 yaşındayım 😂

Benim de tek çıktı erkek yani ama daha cinsiyeti belli olmadı 3 ay sonra ne çıkacak bakalım 👶🏻

X