Doğuma Hazırlık Bebek bakım çantalarımızın fotoğraflarını paylaşalım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Gulcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
531
5
slam arkadaşlar ben 31 haftalık hamileyim ama hala çantam hazır değil çünkü bir türlğ beğenemiyorum.bebek bakım çantası ve hastane çantası almam lazım alan arkadşlar fotoğraflarını koyarlarsa bana çok yardımcı olmuş ve hayır duamı almış olcakla:Saruboceq:r inanın ki a.sbu kararsızlık beni delirtiyor.:uhm:hadi kızlar bekliyorum

neyın kararını veremıyosun pek anlamadım amaaaa al bı çanta koyy canımcım ...bavul gıbı cantala var ben de dun aldım..ama neyy alcam kendıme ve bebegıme dıyosan o ayrııı onu bende henuz yapmadım 29 dayım 32 de falan hallederımyerimseniben

kızlar ben hamile değilim ama daha önceden doğum yaptığım için bişey söylemek gereği duydum kendimde
ne alırsanız alın ama elinizi çabuk tutun bebişlerin sağı solu belli olmuyo çünkü bi bakmışsınızki beklediğiniz tarihten erken gelirler o zamanda apar topar hiç birşey hazırlayamazsınız
ben böyle bi olay yaşadım onun için söylüyorum gerçi ben erkenden hazırlamıştım herşeyimi şükürki hazırdan alıp hastaneye gitmiştik erken gelmişti benim fırlamam haberiniz olsun gerisi size kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…