Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım benım ınan senı cok ıyı anlıyorum magnezyum adı ne sedefcim bende alayım bırde günde kaç kez ne sekılde alıyorsun
başka bırsey kullanıyormusun

canım benım ınan senı cok ıyı anlıyorum magnezyum adı ne sedefcim bende alayım bırde günde kaç kez ne sekılde alıyorsun
başka bırsey kullanıyormusun

Magnezyum diasporal canım.suda eritilenlerden olcak...sabah akşam kullanıyorum ben.ondan hariç demir hapı ve coraspin kullanıyorum

Magnezyum diasporal canım.suda eritilenlerden olcak...sabah akşam kullanıyorum ben.ondan hariç demir hapı ve coraspin kullanıyorum

canım benı cok teşekkür ederim bende demir hapı kullanıyorum gece yatarken ıcıyorum coraspirinide sabah ıcıyorum

Iyi yapmissin.cnm genelde ole bit ay oncesi doguyor bebisler
Dr una bir sor xanim.istersen ilaci bende kullanmaya baslasim.4 gundur dr um g n c nin balil.yagini onerdi bir gun arayla iciyorum

Agriya gelince bebegin pozisyonu tersmi.canim ters oldugunda bu sekilde slklntilar oluyir

Hap delisi olduk iyice:))ben demir günde 2 kullanıyom kanım çok düşük benim

yok ben demiri günde 1 kez içiyorum

ah canım poziyon nasıl bılmıyorum ınan ama en on ıkı buklum yapmıstı kendını ayakları agzına gırecektı nerdeyse doktor keyıf yapıyor dedi balık yagınıda araştırıyorum anne karnında bebek kılo alıp gelişimi cok ıı oluyormuş ne kadar doğru bılmıyorum tabıkı

Valla canım 100 lük falan yazmıyo üstünde.diasporal saşe deyince hep bunu veriyolar zaten.

tamam canım eczaneye sorayım bır

Oh keyife bak.sen:)
Gebelikte kullanoliyorsa kullan cnm benim
Guzel.gelissin kizimiz:)

Bozuk cnn aras iki gun once grip.olmustu simdi.hirliyor bronsit oldu sanirim
Yarenin okul.cok.iyi cnm.sukur.sorun.yok
Ege ile eymen nasillar

Ayy paşaya nazar değdigeçmiş olsun canım.bebeklerin hasta olmasına hiç dayanamıyorum masum masum bakışlarınaiyi benimkiler teyzesi:)yarın kontrolümüz var bakalım inş çok çok gram almışlardır:)

Songülcüm aras sünnet oldumu?6 aya kadar yaptıralım diyorum ben.bebekken daha cabuk iyileşiyomuş daha kolay oluyomuş

Slm bayanlar. Ben doktor buldum hemde turk doktoru ama arabayla 23 dk yol beni biraz dusunduruyor yoksa super bi doktor cokta tatli acik sozlu ikili testi sordum bisey cikinca aldircaksan yaptir yok aldirmam diyorsan hic o strese girme dedi bende Rabbime guveniyorum saglikli sihatli eli ayagiduzgun hayirli evlatlar versin hepimize Insaallah. Yani yaptirmayacam. Cokta samimi demir hapi kabizlik yapar sen hergun iki kasik pekmez ye dedi cok iyi gelir dedi) turk usulu cok sevdim. Dedim pekmezle aram iyi degil 3 damla limon damlat tadi degisik gelir dedi. Neyse her sabah ekmege bandirip yiyorum ama demir hapinida birakmadim. Sanirim bu doktorda kalcam 3 haftada bir kontroller bundan sonra dedi yani esimle ayarlariz goturur artik. Daha sonra bakariz caresine dogum zaten hastanede olur.
biz 12. Haftayi doldurduk sukur mide bulantimizda cogaldi bu arada normalde azalir diye biliyom ama dayaniyorum sukur bunada.
seydam nerde ya goremedim dogum yapmadi daha herhalde degilmi

Aaa cok sevindim.cnm herseyin yolunda gitmwsine ve kafana gore dr bulmana dr cok inemli cnm biz kendimiz gidersek 2o 25 dk suruyor otobuz indi bindi olursa 1 saat dusun
Benim.bukantim.yarende 7 qy surdu insalla okadar surmez
Ama dr um.en fazla 9 ay diyordu:)
Demek.12 haftalik oldunuz he masalla

Kizlar bu arada seydamin sali gecesi kp vefat etti ayni evdeydiler cok ta severdi arkadasim uzgun tabi cok

Kizlar bu arada seydamin sali gecesi kp vefat etti ayni evdeydiler cok ta severdi arkadasim uzgun tabi cok

Aaa öylemi yazık ya.başsağlığı dileklerimizi ilet canım.ne garip hayat.şeyda doğuma gün sayarken kp vefat etti.kendşnede dikkat etsşn canım son zamanları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…