Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

evet 4 cm çopk baya kızz...aa nesi komik olck kız aşk olsun...evte bebekler ne kdr durrsa o kdr ii ama sağlıklı olsun ..kilolu olması öenmli değil..

ohhh maşşlhh cnm...allh kilolarını daim etsnn salıkla inşllhh..kocamn olmuşlr bilemm baksana

allh ananalı bablı sağlıkla sıhate büyüsün canım...sabrederken zor geliyorda işte..oldu zmn sabır diyebilyoz anca..beklemek çok zorr olo...

ayy cnmm benmm nerelerdesinn senn hee bakimm...yoruldun beyin olarak beden olrak ..bunlrı histtmrn pek bir norml kuzum ya..o yüzden sen sıkma canınnı canımm benm..hayırşısyla sen başla hep berber izleyellimm...kimseye söyleme kimsenn bilmesine gerek yok tatalımm benim...her şeyin hyrlısı biz burdyızz cnm..gell dertleşelimm kuzumm

cnm hepimiz böyle hissttikk.hatrlrsın sen teslli ettn bei kuuzm..o yüzden hep eberber sabretcez çözüm arıcaz...allhın izniyle çözüme ulşcz cnmm

ayy senn bebebnn harektlerin i yerim ben kuzum ben,mm maşşlh cnm benmm..
allh anzardan korusun cnm benm..
ayy kan tahlleri sonucun ne zmn cıkıcak..kendine dikkt et cnm benmm..söyledinmi herkese..kimler bilo peki de bakmmm

miraaane güzell isim ..,ismiyle büyüsün kocamnn tatlı zarif bir kız olsun inşallh cnm ebnm..evet drla inatalşıyorr...been sevmm saçıı ama kıaymm da toka takmaya o narin başına ancaa şapkaısna güller takarım :))

Amin sagol haklısın gercekten oldugu zaman rahatlıkla sabır dıyebılıyoruz rabbım istiyen herkese tattırsın bu duyguyu kımseyı evlatsız bırakmasın çunku onlar evin neşesi oglum olmadan once evımızın neşesı hıç yoktu şımdıyse çok şukur rabbıme:KK16:

Küsme kızz:)komik diye sevimli anlamında dedim:)bide benim kızım yokya kıskanıyom sizi:KK17:fena gribim 3 gündür canım ya öksürükte var,korkuyom öksürürken bebeler fırlayacak diye:)dikkat edin kendinize kozlar havalara güvenip ince şeylerle gezmeyin
bende grip oldum cnm bilirmm..öksürrken karnını tutki sonradan akrnn acımasın...beblere bişe olmaz sen korkma ama kendine dikaat et cnm..yat dinlen bol bol..naneli şeker ye..ıhlamur elma çayı iç cnm..çorba iç..ılık süt iç tatlımm..bal karabiber limon yap onu ye cnm sabah akşam ..ıhlamurun içinede 1 tane ayva yaprağı at ..gnde iki fncandan başka içemm..

kıskanma kızz sende byümş hazır iki kız alcaksın ya:))
Amin sagol haklısın gercekten oldugu zaman rahatlıkla sabır dıyebılıyoruz rabbım istiyen herkese tattırsın bu duyguyu kımseyı evlatsız bırakmasın çunku onlar evin neşesi oglum olmadan once evımızın neşesı hıç yoktu şımdıyse çok şukur rabbıme:KK16:

amnn cnm.rabbm aratmasın valla..rabbim herkese nasip etsn.hayırlı sağlıklı evlatlar inşşlh

bende grip oldum cnm bilirmm..öksürrken karnını tutki sonradan akrnn acımasın...beblere bişe olmaz sen korkma ama kendine dikaat et cnm..yat dinlen bol bol..naneli şeker ye..ıhlamur elma çayı iç cnm..çorba iç..ılık süt iç tatlımm..bal karabiber limon yap onu ye cnm sabah akşam ..ıhlamurun içinede 1 tane ayva yaprağı at ..gnde iki fncandan başka içemm..

kıskanma kızz sende byümş hazır iki kız alcaksın ya:))

amnn cnm.rabbm aratmasın valla..rabbim herkese nasip etsn.hayırlı sağlıklı evlatlar inşşlh

Ihlamurdan korktuğum için içmedim hiç:KK43:zararlı olur belki diye.içiyim bugün bi bardak.naneli şekerde iyi fikir genzimi açar.sağol canım benim.geçmiyoda kaç gündür:KK43:hamilelikte daha uzun sürüyomuş

Ihlamurdan korktuğum için içmedim hiç:KK43:zararlı olur belki diye.içiyim bugün bi bardak.naneli şekerde iyi fikir genzimi açar.sağol canım benim.geçmiyoda kaç gündür:KK43:hamilelikte daha uzun sürüyomuş

ilaç içemiyoruz cnm..ıhlamurdan korkma tatlım içine ayva yaprağı bal koy limon sık iç..bana doktr ik fincana kdr içebilrisn dediydi..sende dert etme ..bol dinlenn..uyu...bol meyve ye cnm

kızlar bugün adet oldum yarın saat 3 e randevu aldım yani yeni tedaviye başlıyorum inş. Allahın izniyle bu sefer herşey diledigim gibi olur

kızlar bugün adet oldum yarın saat 3 e randevu aldım yani yeni tedaviye başlıyorum inş. Allahın izniyle bu sefer herşey diledigim gibi olur

İnşallah canım herşey gönlünce olsun...yeni bi umut başlıyo inş sonu güzel olcak...sen daha önce aşılama yaptırmıştın dimi yanlış hatırlamıyosam:44:tüpe geçseniz artık canım imkanınız varsa

İnşallah canım herşey gönlünce olsun...yeni bi umut başlıyo inş sonu güzel olcak...sen daha önce aşılama yaptırmıştın dimi yanlış hatırlamıyosam:44:tüpe geçseniz artık canım imkanınız varsa

cnmm çok sagol aminnn inş. 4 kere aşılama 1 tüp denemiştim cnm benim adetim düzensiz gibi aslında doktora gitmek istememin en büyük sebebi bu diyebilirim zaten hamile kalamazsam mayısda tüp bebek deneyecem

cnmm çok sagol aminnn inş. 4 kere aşılama 1 tüp denemiştim cnm benim adetim düzensiz gibi aslında doktora gitmek istememin en büyük sebebi bu diyebilirim zaten hamile kalamazsam mayısda tüp bebek deneyecem

İnşallah canım.yaza mutlaka hamile girceksin ben inanıyorum:)gecen yaz kendime diyodum.bu yaZa hamile olcam diye,oldu allaha şükür:)bende mayısta yaptırmıştım tüpü..inşallah sende yaZa hamilesin

İnşallah canım.yaza mutlaka hamile girceksin ben inanıyorum:)gecen yaz kendime diyodum.bu yaZa hamile olcam diye,oldu allaha şükür:)bende mayısta yaptırmıştım tüpü..inşallah sende yaZa hamilesin

inşş. cnm ALLAHın izniyle olur hayırlısıyla benim için dua et olurmu senin duan kabul olur inşş.

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız bugün gittim doktora yumurtaların durumuna göre aşılama yapabileceğini söledi serophone menogon ve gonalf verdi bide çatlatma iğnesi bakalım nasıl gidecek bu tedavi perşembe kontrole çağırdı kızlar her doktora gittiğimde neden bu kadar heyecan yapıyorum bilmiyorum ben bu ilaçların yanında çörek otu bal tarçınada başladım bugün inşş.artık yüzüm güler benimde

kızlar nasılsınız bugün gittim doktora yumurtaların durumuna göre aşılama yapabileceğini söledi serophone menogon ve gonalf verdi bide çatlatma iğnesi bakalım nasıl gidecek bu tedavi perşembe kontrole çağırdı kızlar her doktora gittiğimde neden bu kadar heyecan yapıyorum bilmiyorum ben bu ilaçların yanında çörek otu bal tarçınada başladım bugün inşş.artık yüzüm güler benimde

Ah canim benim.haydi bakalim dualarimizla tedavibe start vwrildi insalla hersey yolunda gider cnm yeni dr yeni bir baslangic sana melegini getirir
Dualarim senin ve ayferimle
Tum gelismeleri yaz tatlim bizi.merakta birakma
Bir daha kontrol.ne zmaan

Sedefcik grip.olmustun nasil oldun
Ay benim.eski.komsum tup bebek yontemi ile gebe kaldi transferin 13.gunu 421 cikti dgeri
Senin deger kacti cnm
Deger tek yada cift olmasinda belirleyici degil.dimi

Kizlar ya benim.pasam da yurumeye basladi ole.tatli ki ellerinide uyur gezer gibi onde tutuyor dengr saglamak icin cok.komik

Sedefcik grip.olmustun nasil oldun
Ay benim.eski.komsum tup bebek yontemi ile gebe kaldi transferin 13.gunu 421 cikti dgeri
Senin deger kacti cnm
Deger tek yada cift olmasinda belirleyici degil.dimi

İyiyim canım düzeldim biraZ:)ay çok sevindim komşuna allah emeklerini boşa çıkarmamış.benim 10. gün 500,12.gün 1000 di...ama değerlerlede çok ilgisi yok canım takılmasın değerlere.ikizmi istiyo:)allah gönlündekini versin inşallah.aras yürüyo demek:)paşa o paşa tam paşa:)asil bi hava var senin oğlanda:)erkek bebekleri gazlımı oluyo songül?öyle diyolar,kızlara göre daha çok gaz sıkıntısı oluyomuş?

Ah canim benim.haydi bakalim dualarimizla tedavibe start vwrildi insalla hersey yolunda gider cnm yeni dr yeni bir baslangic sana melegini getirir
Dualarim senin ve ayferimle
Tum gelismeleri yaz tatlim bizi.merakta birakma
Bir daha kontrol.ne zmaan

inş. cnm herşey güzel olur dün doktora gittigimde cnm bi bayan vardı oda tedavi görüyormuş yumurtası olmuyomuş sadece bi tane oda zor oluyomuş ilaçlarla bile çok üzüldüm onun için anne olmayı çok istedigi gözlerinden belliydi dünden beri hiç aklımdan çıkmıyo benim kontrolüm perşembe bakalım inş o zamana kadar yumurtalar nasıl olacak sen nasılsın cnmm

İyiyim canım düzeldim biraZ:)ay çok sevindim komşuna allah emeklerini boşa çıkarmamış.benim 10. gün 500,12.gün 1000 di...ama değerlerlede çok ilgisi yok canım takılmasın değerlere.ikizmi istiyo:)allah gönlündekini versin inşallah.aras yürüyo demek:)paşa o paşa tam paşa:)asil bi hava var senin oğlanda:)erkek bebekleri gazlımı oluyo songül?öyle diyolar,kızlara göre daha çok gaz sıkıntısı oluyomuş?

Ay evet cnm ya asilamada dis gebelik.oldu bir tupu alindi yas 36 ikiz olursada fena olmaz yani:)
Aras icin yorumun cok mutlu etti beni
Gaz olayina gelince aras bir yasinda oldu daha bir kere gaz sancisi olmadi

Ama yaren iki ay aaaa aaa diye bagirdi gazdan

Rahay ol usli olcak bizim pasalar

X