Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Ay bosver kuzum isterse hic birsey anlatmasin tedavisi guzel sonuclar veriyorsa onemli olan o
Tabi gebelik takibinde boyle bir tip cekilmez
Yarin gelince mutlaka yaz cnm tabi dr ne anlatirsa:KK43:

cnm iki tane yumurtam olmuş sağda ve solda 17 mm bugün yine iğne vuruldum gece 2 de çatlatma iğnesi çarşamba 2 de aşılama yapılacak ALLAH ın izniyle inşşş. bu son olur artık kaç gündür iğne vurulmaktan kalçam ağrıdı çokk heyecanlıyım hayırlısı olsun hakkımda

Zeynep cok sukur sende tedaviye basladin burda paylasiyorsun bundan sonraada Insaallah gebelik surecini paylasirsin;;:KK66:)))

Ayfer sen onlara bakma yasamadiklari icin anlayamiyorlarda birseyi cok istemek hastaliksa bunuda Allahtan istiyorsam evet hastayim varmi otesi birakinn ya ne dusuncesiz insanlar var. Canim sen kendini nasil mutlu hissediyorsan oyle davran.
Ben tek basima oldugumda agliyordum yalvariyordum yakariyordum Allahim aklimi koru diyordum. Ama rahatliyordum. Varsin hasta sansinlar.

suaycim senmi sormustun dikis atilcakmi diye bilmiyorum ama ben degildim onu soyleyen bana dikis atilmicak benim ilk gebeligimde7 haftaligi gecmemisti

başladım cnm inşşş. dediğin gibi olur tatlım hamileliğimide paylaşırım sizlerle sen nasılsınn cnm

Son düzenleme:
başladım cnm inşşş. dediğin gibi olur tatlım hamileliğimide paylaşırım sizlerle sen nasılsınn cnm

Az kalmis desene bende carsamba gunu asilama olmustum hadi Insaallah tiutsun Rabbim emeginin karsiligini vetsin Insaallah.
Bende bugun normal doktora gittim anaokulunda calismam yadaklandi cocuk hastaliklari nedeniyle o yuzden bana yeni bi is verdiler kagit kurek isleri oturdugum yerde calisacakmisim beni aricaklar baslama gununu ve yerini soylemek icin ozamana kadarda evdeyim:KK66:).
Insaallah haftaya salida bebisimi gormeye gidecem hayirli haberlerle donerim. 3 hafta oldu gormeyeli ozledim galiba:::)))

Az kalmis desene bende carsamba gunu asilama olmustum hadi Insaallah tiutsun Rabbim emeginin karsiligini vetsin Insaallah.
Bende bugun normal doktora gittim anaokulunda calismam yadaklandi cocuk hastaliklari nedeniyle o yuzden bana yeni bi is verdiler kagit kurek isleri oturdugum yerde calisacakmisim beni aricaklar baslama gununu ve yerini soylemek icin ozamana kadarda evdeyim:KK66:).
Insaallah haftaya salida bebisimi gormeye gidecem hayirli haberlerle donerim. 3 hafta oldu gormeyeli ozledim galiba:::)))

aminnn cnm inş. çarşamba banada ugurlu gelir aşılamam yapıldı 2 saat hastanede yattım cumartesi tekrar gidecem kontrole sen gittinmi tatlım doktora inş. herşey yolundadır

Son düzenleme:
aminnn cnm inş. çarşamba banada ugurlu gelir aşılamam yapıldı 2 saat hastanede yattım cumartesi tekrar gidecem kontrole sen gittinmi tatlım doktora inş. herşey yolundadır

İnş olumlu sonuç alırsın canım.kendini yorma mümkün olduğu kadar ayaklarını uzat yat.kontrole ne için cağırdıki

cnm iki tane yumurtam olmuş sağda ve solda 17 mm bugün yine iğne vuruldum gece 2 de çatlatma iğnesi çarşamba 2 de aşılama yapılacak ALLAH ın izniyle inşşş. bu son olur artık kaç gündür iğne vurulmaktan kalçam ağrıdı çokk heyecanlıyım hayırlısı olsun hakkımda
Canim benim.heyecanli.bekleyis basladi desene
Bizi slk slk hbrdar et cnm insalla yeniyil.hediyesi gelir bizlere

Cnm benim.is olayina cok.sevindim.simdilerde.orun olmasada.ilerleyen aylarda.ufakliklarin enerjisi seni yipratabilirdi is imkaninida hemen saglamislar harika
Bu arada insalla zeynep in sonuda.sen gibi olir

Ewet canım hızla büyüyolar:nazar:büyüsünlerki bakımları kolay olsun teyzesi:))tmm canım ilk fırsatta güzel fotolar göstercem size
Ama hala.beklemedeyiz:)
canım benım cok sevindim yaaa pekmez gercekten cok faydalı ama demir bırakma bende hala içiyorum oyyy maşallah kocaman olmuş kuzum şimdi senın 12 haftadan sonra rahım ağzına dikiş atılacaktı sanırım değilmi yoksa ben mı yalnış hatırlıyorum

merhaba cnm ,
birkaç hafta önce yazısmıştık. umarım herşey yolundadır. benim bebeğim de takipte sürekli kese içindeki bant ile ilgili. yeni olumlu gelişmeler var mı? haberdar edersen cok memnun olurum . biz 15. haftamızdayız.

Insalla saglicakla tavrunuza kavusuelrsunuz
Dualarim sixinle

İnş olumlu sonuç alırsın canım.kendini yorma mümkün olduğu kadar ayaklarını uzat yat.kontrole ne için cağırdıki

inşş.cnm bende bilmiyorum aslında neden çağırdığını bu doktorun tedavisi farklı benim daha önceki aşılamalarımda çağırmamışlardı bide aşılamadan önce rahime bi ilaç koydu kan dolaşımı içinmiş ilk defa böle bişey yapıldı bana

Cnm benim.is olayina cok.sevindim.simdilerde.orun olmasada.ilerleyen aylarda.ufakliklarin enerjisi seni yipratabilirdi is imkaninida hemen saglamislar harika

Dualarim sixinle

evet cnmm oluruna bırakacam bu sefer takmamaya çalışacam çünkü her seferinde olumsuz sonuç alınca üzülüyorum

Slm arkadaşlar 3.5 yıl süren tedavi sonucunda Allah'a şükür hamileyim Rabbim isteyen herkese nasip etsin Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

Dualarim sixinle

Kuzum inan 1 haftadır kendimi o kadar yorgun halsiz hissediyorumki:KK43:ewde hep pijamalarlayım.10 güne bi iğne vuruluyorm o zamanlar foto ceker gösteririm size:))

Kuzum inan 1 haftadır kendimi o kadar yorgun halsiz hissediyorumki:KK43:ewde hep pijamalarlayım.10 güne bi iğne vuruluyorm o zamanlar foto ceker gösteririm size:))

Ne ignesi iki erkek anasi sedef?
Eminim her halinke guzelsin sekerim

evet cnmm oluruna bırakacam bu sefer takmamaya çalışacam çünkü her seferinde olumsuz sonuç alınca üzülüyorum
Haklisin canim benim ama yik olmuyor iste rarihlere takiliyor insan
Slm arkadaşlar 3.5 yıl süren tedavi sonucunda Allah'a şükür hamileyim Rabbim isteyen herkese nasip etsin Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

Cok sevindim cnm rabbim kucahinada nasip eder insalla
Bizimde iki arkadasimiz kaldi sende gebeymissin dua efermisin bol bol

ALLAHIM Kaldıramayacağım yükü taşıyamayacağım derdi çekemeyeceğim çileyi gidemeyeceğim yolu aşmayacağım engeli veremeyeceğim cevabı yiyemeyeceğimiz lokmayı konuşamayacağım sözü duyamayacağım sesi gidemeyeceğim mekanı giremeyeceğim gönlü kavuşamayacağım aşkı verme bize ey RABBİM HAYIRLI CUMALAR

kızlar günaydın hepinize ıyı haftalar dılerım bız dün detaylı ultrason ve 4d girdik ama bızım kız bır turlu uyanmadı ınat ettı ama doktor yınede resim verdi haftaya yıne gel guzel pozısyon yakalayalım dedı ucretsız bakacak bır daha bugünde kendı doktorumda randevumuz var işte bızım mıra Eki Görüntüle 872234 22 haftalık 450 gr.

bunlarda butık bebeden aldık hepsi 159tl Eki Görüntüle 872236 Eki Görüntüle 872237 Eki Görüntüle 872238 Eki Görüntüle 872239 Eki Görüntüle 872240 Eki Görüntüle 872241 Eki Görüntüle 872242 Eki Görüntüle 872243 Eki Görüntüle 872244 Eki Görüntüle 872245 Eki Görüntüle 872246 Eki Görüntüle 872247 Eki Görüntüle 872248 Eki Görüntüle 872249 Eki Görüntüle 872250 Eki Görüntüle 872251 Eki Görüntüle 872252 Eki Görüntüle 872253

amın canım benım

ay yerim ben onu bıtanem benım ınsallah seydam sen nasılsın sımdı

oy oy maşallah yerım ben onu

sedefcım sen nasılsın bebişler nasıl
maşşllh cnm allh nazardan sakınsınn...aldığın şeylerde çok güzell kıyamm..allh ii günlerde kullanamyı nasip etsn tatlım benmm
Slm hanimlar. Iyisinizdir insallah. Ben hamd olsun iyiyim. Yarin esimin kontrolü var. Tahlileri ne zaman aliriz bilmiyorum. Insallah bi sorun yoktur da bizde rahat ederiz. Doktorum esimde bi sorun oldugunu sanmiyor ama bi bakalim dedi. Iki kez hamile kaldigim icin esimde sorun olmasi düsük ihtimal. Dua edin kizlar... Sizde hep dualarimdasiniz :KK54::KK54::KK54:
dua ediyorum canım sana..sen kendini sal.rahta bırak..rabim yar ve yerdımcın olsumn cnm..
Eki Görüntüle 873401

İşte bu benim 6,5 aylık göbeğim songül:)
maşşllhh senn göbene ikizcanlarım var ordaa O YÜZDEN ÖLE ..
Kizlar maalesef esim doktor randevusuna yetisemedi. Iki hafta sonraya randevu verdi doktor. Herseyde bir hayir vardir. Doktorum bi daha hamileligimin kötü sonuclanacagini sanmiyor. Ilkinde erken düsük cok sIk olur dedi. Ikinciside cok nadir rastlanan bir durum. Bunu iki kez yasayan bir aile yokmus. Bunda da vardir bi hayir. Rabbim daha iyi bilir. Bata bir hafta kaldi. Kendimi dinlememeye calisiyorum.

her şeyde bir hayr vardr kuzum..bi dur bakalım ayşem gbi süpriz olur belkimmmm

bu arada zeynepcim..çift yumurta..rabbim hayırlı kılsın sonra nasip kılsın cnaım ben,mm..ikiz olsa ne hoş olur dimi...keşke yıkandığın gbi ayter kürsiye bailasydın cnm beninmm..gerçi halen geç değil 7 gn sürcekk ne olur yapsana..sanrıım aşılamn oldu..süt buhrı diyemicem geçtii..ama aytr kürsi oku mutlaka

baş sağlığınız içinde çok sağğolun kızlar..çok üzüldüöm çok ağladım o hafta bebğim 13 gr kilo vermiş vs..rabbm mekannı cennt eylesin.çok severdim kp ben..yazık tosununda göremdi....

ayşem nartanem sende yeni işin hayrlı olsun kuzum...

unuttuğum es geçtim varmı bilmyom varsa affedn ne olurr...

X