Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Sedefcim evet 1 yasini doldurdukmu benimle birlikte gelebiliyor;:KK66:) cok sukur iyiyiz
songulum 10 hafta 4 gunuz ama doktor 3 gun onde dedi yani 11 olduk hayirlisiyla. Yok cinsiyet demedi zaten bizim burda cinsiyeti cok gec soyluyorlar yani tahmin etmiyorlar kesinlesince yani 4. Ayin sonu 5. Ayin basi gibi soyluyorlar. Daha ben kalp atisini bile dinlemedim burda 12. Hafta dolunca dinletiyorlar. Trdeyken biraz duydum doktar kalp atisi yeni olusmaya baslamis demisti.
Suan baska anlatacak bisey yokki daha kucuk hissetmiyorum henuz cinsiyete daha var.sabirla bekliyoruz o gunleri.

Mide bulantim azaldi ama sabahlari ve aksamlari devam ediyor aralikli. Bide
catlaklar icin ne yaptiniz nezaman basladiniz. Henuz yok ama tedbirli olalim diyorum:)

Bide bi uykum geliyorki sormayin hele haftaici isten sonra kut yatiyom kalkiyom yine uyuyom sabah kalkiyom. Haftasonlari ise iyi bi uykumu aliyorum . Halsizlik yok uyku cok. Bide topuklu giyemiyorum onu kesfettim. Bi gunu ise giderken giydim aman Allahim eve geldimki inanin yattigim yerdrn kalkamadim yarim saat ayaga kalkamadim basamadim ayaklarim kalcam tutmuyordu okadar yani

Sedefcim evet 1 yasini doldurdukmu benimle birlikte gelebiliyor;:KK66:) cok sukur iyiyiz
songulum 10 hafta 4 gunuz ama doktor 3 gun onde dedi yani 11 olduk hayirlisiyla. Yok cinsiyet demedi zaten bizim burda cinsiyeti cok gec soyluyorlar yani tahmin etmiyorlar kesinlesince yani 4. Ayin sonu 5. Ayin basi gibi soyluyorlar. Daha ben kalp atisini bile dinlemedim burda 12. Hafta dolunca dinletiyorlar. Trdeyken biraz duydum doktar kalp atisi yeni olusmaya baslamis demisti.
Suan baska anlatacak bisey yokki daha kucuk hissetmiyorum henuz cinsiyete daha var.sabirla bekliyoruz o gunleri.

catlaklar icin ne yaptiniz nezaman basladiniz. Henuz yok ama tedbirli olalim diyorum:)

canım benım ya hep bana kız gelıyır eskıden berı neden se nartanemın kızı olucak dıye hıssedıyrum
cok sukur nartanem be gebesın hayal gıbı geliyor bazen degılmı
ınsalla zeynebım ayferımde aynı seylerı yasayacak
demek bulantılarla ben burdayom dıyor annesı
ben çatlak ıcın bırsey yapmadım cnm
cok sukur catlamadımmmm

Bide bi uykum geliyorki sormayin hele haftaici isten sonra kut yatiyom kalkiyom yine uyuyom sabah kalkiyom. Haftasonlari ise iyi bi uykumu aliyorum . Halsizlik yok uyku cok. Bide topuklu giyemiyorum onu kesfettim. Bi gunu ise giderken giydim aman Allahim eve geldimki inanin yattigim yerdrn kalkamadim yarim saat ayaga kalkamadim basamadim ayaklarim kalcam tutmuyordu okadar yani

ay cnm ben arasta acaıp uyudumuyudum uyudum hıc bıtmedı benım uykum
topuklu gıyıme bak konforu yerınde ayakkabılar gıyı
nasıl gobus basladımı cıkmaya

Slm kızlar nasılsınız ben bu ara kendimi hiç iyi hissetmiyorum biri dokunsa aglayacam galiba psikolojim bozuldu kendimi temizlige verdim yine 3 gündür u arada ben bu ay tedaviye başlamayı düşünUyorum yeni bi doktorla ama hiç kimseye söylemiyecem bi tek size söylüyorum benim icin dua edin olurmu

cnm benım yenı bır drla yola yenıden basla ne olur bızede yaz arada ben cok merak edıyorum
ayferım ıle snde gebe kalınca topıgımız tamamlancak ınsalla
arada gelın yazın gebelerımız den dua alın bol bol
sızler aklımızdasınız unutmayın bunları

Gobusum zaten vardi benim o yuzden tam kestiremiyorum bebisten dolayimi ama belim genisledi ve kalcadanda biraz aldim sanki. Bende nedense erkek hissediyorum bakalim annemin tarafina cekersem hep ilk kizlari oldu teyzemin dayimlarin anneannemin babanneminde. Ama kayinvalideme cekersem erkek:KK66: hemde hepsi erkek 5 tane

Inan kiz erkek ikisinede raziyim saglikli hayirli olsunda. Aslinda ben oncedende benim kiz cocuklarim olmud gorurdum kendimi hemde iki tane kiz cocugum vardi biri buyuktu. Cinsiyet konusu cok heyecanli.

Songul ya az once bi hapsurdum sirt ustu yatiyordum sol kasigimin ustu kirt etti kasildim ya normalmiki acidida ufaladim gecti

Gobusum zaten vardi benim o yuzden tam kestiremiyorum bebisten dolayimi ama belim genisledi ve kalcadanda biraz aldim sanki. Bende nedense erkek hissediyorum bakalim annemin tarafina cekersem hep ilk kizlari oldu teyzemin dayimlarin anneannemin babanneminde. Ama kayinvalideme cekersem erkek:KK66: hemde hepsi erkek 5 tane
gobus varsa bıraz daha gec anlaşılır cnm
ay benım annemım uc kızı var kalan 5 torunda ıkız dusun 8.kızdan sonra aras erkek kural bozuldu
daha cok ta var he
Inan kiz erkek ikisinede raziyim saglikli hayirli olsunda. Aslinda ben oncedende benim kiz cocuklarim olmud gorurdum kendimi hemde iki tane kiz cocugum vardi biri buyuktu. Cinsiyet konusu cok heyecanli.
tabı cnm benım rabbım sağlıklı evlat verrsın ama bana kız doguyor tabı cok heyecanlı cok
doğum ne zamana gelyor
Songul ya az once bi hapsurdum sirt ustu yatiyordum sol kasigimin ustu kirt etti kasildim ya normalmiki acidida ufaladim gecti

bırsey olmaz kuzum ole seyler oluyor oksurunce falanda ınsanın odu kopuyor bırsey olucak dıye
ay kımıldamaya başlayana kadar hep endıse
gercı dıgurana kadar aynı

ısım vaarmı kafanızada

Dogum 11 hazirana denk geliyor kismetse Insaallah. Isim aklimzda var ama kesin degil. Erkek olutsa yusuf erkam kiz olrsa ya semiha yada dilara. Esimde erkek davud istiyor daha karar vermek icin cok zamanimiz var. Cinsiyet belli olsun sizdende isim isteyecem

Dogum 11 hazirana denk geliyor kismetse Insaallah. Isim aklimzda var ama kesin degil. Erkek olutsa yusuf erkam kiz olrsa ya semiha yada dilara. Esimde erkek davud istiyor daha karar vermek icin cok zamanimiz var. Cinsiyet belli olsun sizdende isim isteyecem

aa erkam cok degısıkmıs hıc duymadım güzel
kızdada dılarayı sevdım okulda semıha vardı sevmezdim haha
cok ta var cınsıyete
ıkılı test ne zman

Canim ben uyuyayim artik yarin erkenciyim.
yakisikliyi ve prensrsi op yrrime ha bu arada kizina sor bakimbyarin ayse ablanin karnindaki bebek kizmi erkekmivdiye:KK66:). Ben trde teyzemin kizina sormustum 4 yasinda kiz olcak drdi:KK66: adini ne koyalim dedim papatya dedi:)) kendisi melisa ya cicek ismi arkadasida cicek olcakmis.
hayirli geceler canim Allaha emanet ol

Canim ben uyuyayim artik yarin erkenciyim.
yakisikliyi ve prensrsi op yrrime ha bu arada kizina sor bakimbyarin ayse ablanin karnindaki bebek kizmi erkekmivdiye:KK66:). Ben trde teyzemin kizina sormustum 4 yasinda kiz olcak drdi:KK66: adini ne koyalim dedim papatya dedi:)) kendisi melisa ya cicek ismi arkadasida cicek olcakmis.
hayirli geceler canim Allaha emanet ol
yat canı dınlenmelısın sabah ıs
ılk ısım yarene sorucam bana da ılk kım soyleduyse arasta cıktı bakalım sıde durum ne oluck
Ikili testi bilmiyorum nezaman ywpilir once doktor bilmaliyim yarin o iside telde halledeyim

11 ıle 14.haftaada yapılıyır
bak her gelısmeyı yaz mutlaka tamammı opuldun cok

Kızz giyme topuklu boşver,ben transferden beri unuttum topukluyu:)yakında ayakların büyüyünce giyemezsin zaten,benim bi numara büyüdü sanırım:)

Ben ne kremler kullanıyorum buna rağmen çatlarsa kremler yalan diycem:))gündüz mustela,akşam lierac kullanıyorum canım...doktorum ikiz biraz riskli catlak konusunda dedi,inş en az çatlakla yada hiç olmadan atlatırım hamileliği:)

kızlar günaydın guzel hayırlı haftalar dılerım hepinize bız cok ıyıyız şükürler olsun hareketler cok güzel allahım ınannın her hareket edişinde ağlayasın gelıyor cok duygulanıyorum maşallah :KK16:

ayy senn kızını yerim ben..kızımıza isim düşündüzmü bakem

evet teyzesi ismi MİRA olacak

Ay ben o.patlamis misirini yerim ya ay cok sevindim.kis patlamis misirlar git gide cogalcak haabrin ola

canım benım sağol artık herşey net babasıda hıssediyor hatta dün karnıma bır tekme attı babasıda gördü ama tıpi görün bakışına gulmekten oldum :KK9:

Biliyorum coktandir ugramadim. 2hafta sonra esimin spermlerine bakilacak ama ben bu ay itibariyle umudumu yitirdim :KK14:
Hamile kalmak hayal gibi geliyor artik... Üstelik bu ay adetim 4 gün erken geldi. Daha ne diim bilmiyorum. Allahtan ümit kesilmez derler ama icimde hic bir ümit yok. Dualarima devam ediyorum yinede. Belkide henüz tüm ümitler tükenmedi..

canım benım hıc uzulme bak 3 düşügüm oldu rabbımde benı öyle sınadı sende ınan bebişin gelecek ınsallah allaha sığın bol bol cevşeni kebır oku

BİZDE DRDAN geldik..nst de hep sorun çıkrıyuor..hiç oyanmıyor bebğim..dr her sefrinde uzun tutuyor..hoşuma gtmedi kesin uyuyodr dedi..ama hakkettn o odada hiö harekt etmiyorrr..usgye soktu..kalp atışlrını dineldi..dinlerken bi vurduu güldük baya..drun eli havaya kalktıı ...suyum ii..bebğim ii..rahimde açıklık yok..erken gelemeye niyetizm yok...her şeyimz ii..
sata göre 35+2 olduk ama usgde 36+3 çıktı..ama sat öenmli..
2921 gr olmuşuzz.saçlı bir kızım olckmışş...merak etti ense saçı 4 cm dedi..bende hayatta sevmm yeni doğn çocukta saçı..ama kısmaet..sonra gttk tark aldık..bebedorunn çok tatlı hem fırça hem tark ucşlrı yumuşak toplu birşey..saçlı olcak bari alim dedim..bizden bu kdr..her şeyimzz yolunda gidyor yaniii

oy yerım ben onu kız naz yapıyor demekkı doktorla ınatlaşıyor :KK9: maşşallah hersey cok güzel tütütü onun cıcıclerını yesınler

Kızlar biz doktordan geldik.çok şükür oğluşlarım iyi:)biri başını öbürünün döşüne yaslamıştı:)biri 1100 diğeri 1200...kiloları gzl dedi dpktor 2,5 kiloya ulaşırlar inş.rahim ağzı kapalı.kontroller artık 2 haftada bir:KK70:

maşallah sedefim gayet ıyı herşey haberlerde bır vıdeo izledim ıkızler yıkanırken bırbırlerıne sarılıyor anne karnında sanıyorlar kendılerını ayy cok guzeldı sen aklıma geldın bızde cumartesı detaylı ultrasona gıreceğiz
beni hatırlayan varmı canlarımmmmmmm:KK16:

kız unuturmuyuz senı aklımızdasın eee normal oğluşunla ılgılenmekten fırsat bulamıyorsun

Suay nerde goremedim onu hersey yolunda degilmi. En son bebisini hissetmisti:KK66:)

cok sükür kuzum ıyıyız senınde ıyı olmana sevındım rabbım herseyını kolay geçirtsin inşallah her zaman aklımızdasın :KK54:

kızlar günaydın guzel hayırlı haftalar dılerım hepinize bız cok ıyıyız şükürler olsun hareketler cok güzel allahım ınannın her hareket edişinde ağlayasın gelıyor cok duygulanıyorum maşallah :KK16:

canım benım sağol artık herşey net babasıda hıssediyor hatta dün karnıma bır tekme attı babasıda gördü ama tıpi görün bakışına gulmekten oldum :KK9:

canım benım hıc uzulme bak 3 düşügüm oldu rabbımde benı öyle sınadı sende ınan bebişin gelecek ınsallah allaha sığın bol bol cevşeni kebır oku

oy yerım ben onu kız naz yapıyor demekkı doktorla ınatlaşıyor :KK9: maşşallah hersey cok güzel tütütü onun cıcıclerını yesınler

maşallah sedefim gayet ıyı herşey haberlerde bır vıdeo izledim ıkızler yıkanırken bırbırlerıne sarılıyor anne karnında sanıyorlar kendılerını ayy cok guzeldı sen aklıma geldın bızde cumartesı detaylı ultrasona gıreceğiz

kız unuturmuyuz senı aklımızdasın eee normal oğluşunla ılgılenmekten fırsat bulamıyorsun

cok sükür kuzum ıyıyız senınde ıyı olmana sevındım rabbım herseyını kolay geçirtsin inşallah her zaman aklımızdasın :KK54:

Sende iyiymişsin bak hareketleri hissediyosun artık ne dedik biz sana:))ewet canım o haberi bizde izledik:)çok tatlılardı inş ömür boyu birbirlerine en yakın insan olurlar,kardeş olduklarını ikiz olduklarını hiç unutmazlar

canım benım yakında 1.5 yasında oluyor . yaramaz benım oğlum ama cok tatluuuuu teyzesi Allahım herkesınde evladını benım de evladımı nazarlardan korusun hamılecıklerımıze hayırlı dogumlar nasıp etsınnnn

Oh oh seninkide tosuncuk olcak aras gibi:KK9:benimkilerde inş 1 er kilo olmuşlardır:))yarın kontrol var...bende inş sizin haftalarınızı görürüm...bebekler ne kadar gec doğarsa bakımlarıda kolay olur...4 cm saç bayağı uzun kız:))çok komik bi bebiş olcak toka bile takarsın sen ona:)

Ay bilmemki canım o günden sona olmadı yemeği fazla kaçırdım heralde o gün...çok fenaydı ama inş bidaha olmaz
evet 4 cm çopk baya kızz...aa nesi komik olck kız aşk olsun...evte bebekler ne kdr durrsa o kdr ii ama sağlıklı olsun ..kilolu olması öenmli değil..
Kızlar biz doktordan geldik.çok şükür oğluşlarım iyi:)biri başını öbürünün döşüne yaslamıştı:)biri 1100 diğeri 1200...kiloları gzl dedi dpktor 2,5 kiloya ulaşırlar inş.rahim ağzı kapalı.kontroller artık 2 haftada bir:KK70:
ohhh maşşlhh cnm...allh kilolarını daim etsnn salıkla inşllhh..kocamn olmuşlr bilemm baksana
beni hatırlayan varmı canlarımmmmmmm:KK16:

Merhaba ben yenı katıldım aranıza rabbim istiyen herkese evlat nasip etsin sadece sabır diyorum benimde 6 yıl olmadı çocugum tup bebek yaptık şimdiyse dünyalar tatlısı oglum kucagımda 65 günlük allah herkese tattırsın bu duyguyu :)
allh ananalı bablı sağlıkla sıhate büyüsün canım...sabrederken zor geliyorda işte..oldu zmn sabır diyebilyoz anca..beklemek çok zorr olo...
Slm kızlar nasılsınız ben bu ara kendimi hiç iyi hissetmiyorum biri dokunsa aglayacam galiba psikolojim bozuldu kendimi temizlige verdim yine 3 gündür u arada ben bu ay tedaviye başlamayı düşünUyorum yeni bi doktorla ama hiç kimseye söylemiyecem bi tek size söylüyorum benim icin dua edin olurmu
ayy cnmm benmm nerelerdesinn senn hee bakimm...yoruldun beyin olarak beden olrak ..bunlrı histtmrn pek bir norml kuzum ya..o yüzden sen sıkma canınnı canımm benm..hayırşısyla sen başla hep berber izleyellimm...kimseye söyleme kimsenn bilmesine gerek yok tatalımm benim...her şeyin hyrlısı biz burdyızz cnm..gell dertleşelimm kuzumm
Kizlar cok güzel seyler yazmissiniz. Bunlari okudukca cok motive oluyorum. Bana anne olmak nasib olmucicak diye cok korkuyorum. Dualarimi eksik etmiyorum , cocuk hasretiyle yanip tutusan herkes icin dua ediyorum, sabrediyorum, Rabbime güveniyorum. Zaten baska ne yapilirki? Bekliyorum iste...
cnm hepimiz böyle hissttikk.hatrlrsın sen teslli ettn bei kuuzm..o yüzden hep eberber sabretcez çözüm arıcaz...allhın izniyle çözüme ulşcz cnmm
Sedef cok tatli masaallah hickiriktir o hickirik iyiki doktorunu aramamissin;:KK66:))

Songulum carsamba doktora gittik esimde yanimdaydi cok sukur hersey yolundaymis. Doktor gosterdi dedi bakin bizim ivin dans ediyor dedi. Gercekten hareket ediyordu ben net gordum kollarini bacaklarini ama esim snlayamamis:KK66:. Dedim niye orda demedin goremedigini. Dedi doktor bana gulmedin hani herkes gordu bi sen goremedin demesin diye soylrmemis:KK66:. Neyse bidahakine Insaallah esime gordunmu diye sorcam.
arzik yeni bir doktor arayiisina cikacsm hayirlisiyla. Bide kan vermeliyim ona gore calidip cslisamayacagim belli olcak. Kucuk cocuklar hasta oluyor ya devamli bana bulasma olasiligi yuksek olabilir yada bezlerkende bulasabilir hastalik.
benden bukadar
ayy senn bebebnn harektlerin i yerim ben kuzum ben,mm maşşlh cnm benmm..
allh anzardan korusun cnm benm..
ayy kan tahlleri sonucun ne zmn cıkıcak..kendine dikkt et cnm benmm..söyledinmi herkese..kimler bilo peki de bakmmm

miraaane güzell isim ..,ismiyle büyüsün kocamnn tatlı zarif bir kız olsun inşallh cnm ebnm..evet drla inatalşıyorr...been sevmm saçıı ama kıaymm da toka takmaya o narin başına ancaa şapkaısna güller takarım :))

evet 4 cm çopk baya kızz...aa nesi komik olck kız aşk olsun...evte bebekler ne kdr durrsa o kdr ii ama sağlıklı olsun ..kilolu olması öenmli değil..

ohhh maşşlhh cnm...allh kilolarını daim etsnn salıkla inşllhh..kocamn olmuşlr bilemm baksana

allh ananalı bablı sağlıkla sıhate büyüsün canım...sabrederken zor geliyorda işte..oldu zmn sabır diyebilyoz anca..beklemek çok zorr olo...

ayy cnmm benmm nerelerdesinn senn hee bakimm...yoruldun beyin olarak beden olrak ..bunlrı histtmrn pek bir norml kuzum ya..o yüzden sen sıkma canınnı canımm benm..hayırşısyla sen başla hep berber izleyellimm...kimseye söyleme kimsenn bilmesine gerek yok tatalımm benim...her şeyin hyrlısı biz burdyızz cnm..gell dertleşelimm kuzumm

cnm hepimiz böyle hissttikk.hatrlrsın sen teslli ettn bei kuuzm..o yüzden hep eberber sabretcez çözüm arıcaz...allhın izniyle çözüme ulşcz cnmm

ayy senn bebebnn harektlerin i yerim ben kuzum ben,mm maşşlh cnm benmm..
allh anzardan korusun cnm benm..
ayy kan tahlleri sonucun ne zmn cıkıcak..kendine dikkt et cnm benmm..söyledinmi herkese..kimler bilo peki de bakmmm

miraaane güzell isim ..,ismiyle büyüsün kocamnn tatlı zarif bir kız olsun inşallh cnm ebnm..evet drla inatalşıyorr...been sevmm saçıı ama kıaymm da toka takmaya o narin başına ancaa şapkaısna güller takarım :))
Küsme kızz:)komik diye sevimli anlamında dedim:)bide benim kızım yokya kıskanıyom sizi:KK17:fena gribim 3 gündür canım ya öksürükte var,korkuyom öksürürken bebeler fırlayacak diye:)dikkat edin kendinize kozlar havalara güvenip ince şeylerle gezmeyin

X