Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kız yetısırsın yada ytısmssen yardım alırsın kımı tek çocuğa bakamıyor takılma kendım bakayım dıye yada yanına bırı gelır o v kışrı ıle ılgılenır snd kucuk bebelerınde ama en cok senı ozlucez gıbıme glıyo bnde kndı acıdam uzuluyorum topıgın veflılarından bırısın

oynar kuzum oynar tkılma sen belkı suyun fazladır hısstmıyorsun
ama oynamaya baslyıncada bır oh ckıcksın varlığından emon olarak he arada uydugundada kafayı yıceksın noy oynaıyor dıye sımdıden hazorla kendını

sıneme tbrıklerımı ıletebılırmısın hayatım

Fırsat buldukça gelirim yine kız:)ew işi falan hiç umrumda değil koksun ew yeterki bebeklerime bakıyım:)

:26:

1 ayın kaldı yani:)allah kolay doğumlar nasip etsin inşallah canım..bebişin peşinde koşcam diy verirsin inş kiloları:)kaç kilo aldın şu zamana kadar.benim 10 kilo oldudaha 6 ayda
cnm 88 kiloyla hamile kaldıydım ztnn ..sen ordan hesapla :))..KİLOYA TAKILMA SENN BAKSANA İKİ BEBYLE İİ ALDINN MAŞŞLHH NZR DEĞMESİNN

AYY KIZ KOCMN OLDU KIIZM EVET MSŞŞLHH ..ALLH NAZRDAN SAKINSIN BAKALIM..AZ KALDI KORKOM..AMA NE GELİR ELDEN...YA AŞADAN YA KARINDAN ÇIKCAK..KİMSENN BEBESİ KALMO KARINDA:))BENİMKİDE GELCEK :)

SENİNKİDE OYNR KUZUM SENN SUYUN FAZLDIR..ZTN GAZ GBİ HİSSTCEN ONU ŞİMDİ SONRA ŞİDDTLENCEKK..AAA DİCENN..BEN UYUYAMIYOM ARTIK HAREKTNDEN

ayyy kızlar sanırım ben hıssettım bebeği bıraz önce ıkı kez patlamış mısır gıbıydı ayy ıcım bır tuhaf oldu yaaa bır daha ne zaman olur acaba sanırım benım suyum fazla

hahay allah emı hala doğurmaya nıyetın var yanı

sağol songülüm söylerim canım benım

anam yerım ben onu ınsallah normal gelir bebeişin korkma bol bol fatıha oku elini karnına koy seydam benım kı belırtı vermeye başladı :18:

Hadi gözün aydın:))o haftalarda günde bi kaç kere anca hissedersin...ben hep dümdüz uzanınca hissediyodum:)doğuracam tabi.3 istiyoruz allah izin verirse.inş rabbim bide kız nasip eder bana

patlamış mısırını yerim senn cnım benimmm..gözümz aydın bakalımm...zamnal dahda hisdersinn kızz..sürekli onu dinlerken bulcn kendini

Hadi gözün aydın:))o haftalarda günde bi kaç kere anca hissedersin...ben hep dümdüz uzanınca hissediyodum:)doğuracam tabi.3 istiyoruz allah izin verirse.inş rabbim bide kız nasip eder bana

doğur bakalım valla benım pek nıyetım yok ama kısmet tabı sağol canım

patlamış mısırını yerim senn cnım benimmm..gözümz aydın bakalımm...zamnal dahda hisdersinn kızz..sürekli onu dinlerken bulcn kendini

kuzum valla cok tuhaftı darısı tepiklerine daha sımdıden süreklı dinliyorum

Ay ben o.patlamis misirini yerim ya ay cok sevindim.kis patlamis misirlar git gide cogalcak haabrin ola

Biliyorum coktandir ugramadim. 2hafta sonra esimin spermlerine bakilacak ama ben bu ay itibariyle umudumu yitirdim
Hamile kalmak hayal gibi geliyor artik... Üstelik bu ay adetim 4 gün erken geldi. Daha ne diim bilmiyorum. Allahtan ümit kesilmez derler ama icimde hic bir ümit yok. Dualarima devam ediyorum yinede. Belkide henüz tüm ümitler tükenmedi..

Canımsın ayfercim.keşke hamile kalmadan önceki yazılarımı tek tek arayıp sana göstersem ne kadar yılgın umutsuz olduğumu görsen...allah hiç bi zaman kapılarını kapamıyo unutma bunu.hem neden umutsuzsunki?yapma böyle...tüp denemediniz siz dimi hiç?

dün göğüs sıkışmasından uyuyamadım hiç gecesendede oluyomuböyle sıkıntılar
yok cnm çok şükür başlarda hamillğim zor geçti sorunludydu ama sonradan çok rahat geçti hamillğim diğer kişilere göree..allhıma şükür..ama senn neden oldukii..birşyemi üzüldümn ya da üşüttnmüü.yemğimiz fazla kaçırfıdn acaba

canımm hepimz böyleyudikk..bi kere oldu neden bir daha olmasın..norml olmasa aşılamsı var tüpü vr..sen biliyorsunn..bir kere oldumu bir daha olucak sen hiiç dert etme..hepimz bol bol dua ediyrouz sen sıkma canını...allha bırak herşyn hayırlısnı o vericek canım.azgeliyrousn..belki istemyorsun ama dışrdada vr bu durum..her şey hatırlatır..ama bura gel konuşalım rahtlrsınn cnaım benmmm

BİZDE DRDAN geldik..nst de hep sorun çıkrıyuor..hiç oyanmıyor bebğim..dr her sefrinde uzun tutuyor..hoşuma gtmedi kesin uyuyodr dedi..ama hakkettn o odada hiö harekt etmiyorrr..usgye soktu..kalp atışlrını dineldi..dinlerken bi vurduu güldük baya..drun eli havaya kalktıı ...suyum ii..bebğim ii..rahimde açıklık yok..erken gelemeye niyetizm yok...her şeyimz ii..
sata göre 35+2 olduk ama usgde 36+3 çıktı..ama sat öenmli..
2921 gr olmuşuzz.saçlı bir kızım olckmışş...merak etti ense saçı 4 cm dedi..bende hayatta sevmm yeni doğn çocukta saçı..ama kısmaet..sonra gttk tark aldık..bebedorunn çok tatlı hem fırça hem tark ucşlrı yumuşak toplu birşey..saçlı olcak bari alim dedim..bizden bu kdr..her şeyimzz yolunda gidyor yaniii

Oh oh seninkide tosuncuk olcak aras gibibenimkilerde inş 1 er kilo olmuşlardır:))yarın kontrol var...bende inş sizin haftalarınızı görürüm...bebekler ne kadar gec doğarsa bakımlarıda kolay olur...4 cm saç bayağı uzun kız:))çok komik bi bebiş olcak toka bile takarsın sen ona:)

Ay bilmemki canım o günden sona olmadı yemeği fazla kaçırdım heralde o gün...çok fenaydı ama inş bidaha olmaz

Oh oh ne güzel.. Herkesin hamilelik öykülerini dinlemk burada...

Rabb'im heeeerkese nasip etsin..

Hamişlere de Rabb'im kolaylıklar versin, bir solukta kurtarsın inşaAllah..

Kızlar giremiyorum nete yaaaa... giremiyorum...
Benimki kıyamet koparıyor.. Nasıl bir çocuk görseniz..
Benimkinin huysuzluğu arkadaşlarımın dilinde hep..
Görüyorlar ya ne çektiğimi.. Acıyorlar bana..

Sizi unuttum sanmayın.. Ama maruzatım büyük..
Ara sıra girip son 5-6 sayfayı okuyorum..
Sizden ne kadar haber alabilirsem işte..

Dualarımdasınız..
Beni dualarınızda unutmayın olur mu?
Hepinizi seviyorum..

Kızlar biz doktordan geldik.çok şükür oğluşlarım iyi:)biri başını öbürünün döşüne yaslamıştı:)biri 1100 diğeri 1200...kiloları gzl dedi dpktor 2,5 kiloya ulaşırlar inş.rahim ağzı kapalı.kontroller artık 2 haftada bir

Canim benim.ya bak hepimiz bu umutsuzluklari yasadik bak insalla bir gun sende guzel hbri vericeksin bizlere hem bak daha yolin basindasin asilama tuo bebek rabbim zamanini bekliyor insalla bir sekilde sen ve esin saglikli.olun en basi o
Hahaha kiz ne kadar guldum sen kel bebekmi seversin he bende saxa bayilirim.kara kara tarakta hazir demek.ah annesi onu ne suslucek belli degil.tokada alaydin kiz
Ah benim arkadasim.gelmis nasil heyecanlandim anlatamam bir an yazini gorunce eski gunler geldi aklima
Kiz senin bu bebe hala.hiysizmu RABBIM kolaylik versin uykular nasil
Bizde seni cok seviyoruz unutma

Aa kiz bir kg ye raziydin masalla.kuzularina masalla
Hersey de yolundaymis oh
Ay ne guzel.cnm ya ikiz bebeklerin halide nir baska

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…