Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım benım teşekküre ederım fotomagnette yaptırdım
eger hedıye kılıfı ıle ıstersen tanesı 1.5 tl ye geliyor sade ıstersen 1.20 ama cok begendım cok kısa surede elıme ulastı

ana kız senın göbek atak yapmış ya en son kı ıle cok fark var son ayını dusunemedım valla
bebıslerde cok tatlılar kız bunlar benzemiyor he soyleyım

Ohoo sen bide göbeğin çıplak halini görsen doğurdum doğuracam sankibide aşağıda duruyo:44:evet canım bebişler hiçmi hiç benzemiyo:)biri ben biri babası:)

Ohoo sen bide göbeğin çıplak halini görsen doğurdum doğuracam sankibide aşağıda duruyo:44:evet canım bebişler hiçmi hiç benzemiyo:)biri ben biri babası:)

Bebisler buyiyor gobusler cikiyir desene
Ay paylas.guzel.olmus
Eymen kime ege kime benziyir

suay
nartanesı nerelerdesınız bakalım

Zeynep Ayfer sızlerde yazmıyorsunuz

sınemkılıc sana bırsey yazmıyorum sen bılıyon kendını koca gıbek

suay

Günaydın kızlar herkese iyi pazarlar cnmmm nasılsın ben bu ara fırsat bulamıyorum o yüzden hic yazmıyorum temizlik yap gelen giden oluyo onlarla ilgilen derken zaman geciyo sen neler yapıyosun cnm cocuklar nasıl

Burdayim canim geldim ben hrp burdayimda yazan olmayinca bakiyorum sadece
yarin ise basliyorum kizlar dua edin Rabbim iyi insanlarla karsilastirsin. Ilk gun heyecani var bende tabi

Burdayim canim geldim ben hrp burdayimda yazan olmayinca bakiyorum sadece
yarin ise basliyorum kizlar dua edin Rabbim iyi insanlarla karsilastirsin. Ilk gun heyecani var bende tabi

ben anlamam rapor ısterım bak
nasıl gıdıyo gebelik
okulun ılk gunu nasıldı

Günaydın kızlar herkese iyi pazarlar cnmmm nasılsın ben bu ara fırsat bulamıyorum o yüzden hic yazmıyorum temizlik yap gelen giden oluyo onlarla ilgilen derken zaman geciyo sen neler yapıyosun cnm cocuklar nasıl

ıyıyız cnm benım cok sukur ozlettın kendını cnm gecede karşılaşamıyoruz artık

ıyıkı dogmusss...............................

Eklentiler

• $20131031_194708.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
sorum şu; geçen sene temmuzda evlendim nisanda yasmin hapını bıraktım ve hala hamile kalamadım normalde adetim 5 gün sürer ve yoğun bir şekilde gelirdi (kusura bakmayın).. ama hapı kullanmaya başladığımdan beri adetim 3 güne düştü ve az geliyor acaba daha hormonlarım düzene girmedi de ondan mı hamile kalamıyorum??

not: adetim düzenli bir şekilde 29 günde bir geliyor ve yumrtlama döneminede dikkat ediyoruz

kızlar günaydın nasılsınız ya ben bır türlü iş yerınden resım koyamıyorum ama ılk fırsatda eklıyeceğim bız 20 haftadan gün aldık ama benım kızda tık yok daha hıssetmıyorum ya ben ne zaman hıssedeceğim bu uykucuyu

canım benım 41 kere maşallah dıkkat et kendıne yorma sakın kıst onemlı bırsey değil bebeğe zara vereceğini düşünmüyorum tabıkı sen yınede takıpde ol RABBIM GÖNLÜNDEN NE GEÇİYORSA ONU SANA SAĞLIKLI SIHATLI NASIP ETSİN CANIM

canım benım teşekküre ederım fotomagnette yaptırdım
eger hedıye kılıfı ıle ıstersen tanesı 1.5 tl ye geliyor sade ıstersen 1.20 ama cok begendım cok kısa surede elıme ulastı

BAKMAK LAZIM FIKIR OLUR BIZEDE

suay

burdayım canım ya ınan ısler o kadar yogun kı zor gırıyorum sınemde doğurdu doğuracak

allahım yerım ben senı 41 kere maşallah songulcum nıce mutlu yaşları olsun sağlıkla bu arada herşeyı sen mı yaptım brova tütütütü

Ay masaallah ya nice mutlu senelere insaalah aras bey bir yasina girmis.
Songulcum dun basladim ise iste yormadim kendimi zaten hebuz cok cocuk yok rahat. Sukur hamileligim de uyi geciyor. Dun eve geldim isten sonra bi uzanayim dedim bidaha kalkamadim belim kopcak sandim ayaga kalkamiyorum hani boynun tztulur ya benim belim kalcam yani belden asagi kulanamadim uzandim yattim uyudum sukur gecti sanirim biraz topuklu giymistim haliyle isten evede o srkil yuruyun ce tutuldum. Bu sabahta dusimi fircalayayim derken bi ögürdum aman Allahim bide otobusden inincede ögürdum dedim kusacam herhalde oda olmadi. Salatalik yedim gecti. Boyle iste onun haricinde sukur iyiyim
cok uzun yazdim bana yine geldiler cep fazla durdummuda midem kalkiyor. Hepinizi opuyorum tek tek yazmak isterdim ama nafile

Sagol teyzesi birazcik daha buyuk gosteriyoruz erken diganlarda guzel gelisiyor cnm aras erkene eagmen cok kg litdi ama cevrwmdende biliyorum
Yarenin sinifindaki.ikiLerin gelisimi.hepsin den guzel
Kiz senin cociklarsa guzel.olur he annecikleri cok guZel.hep soylerim bilirsin

Canim oncelikle harekwtintakma kafana benim.kizimda.2o hafta doldu 2o agustos pazar gecesi saat 22.oo dw ilk tekmeyi hissettim adete nefesim.kesildi cok.kwyifliydi sende bekle cnm.bugun yarin nelli.eder kwndini

Ay mamalarin en goze batmayanini ckoydum oysaki birde.karanlio olani.hakkinizi helal.edin kizlar ya
Ablamla.ikimiz yaptio.cnm.benim
Guzel.dileklerin icin tesekkur ederim muck

Tesekkur ederim.cnm
Oh masalla sorunsuz geciyor demekki bu zamanlarda bop.dinlebmek.istiyor vucut ondan bel agrin da olmus olabilir cnm
Bulantilar bas gosterdi demek bwn hurdayim diyor
Cinsiyet varmi icine dogan

Hareketlere o kadr takılma canım 25. Haftda hisseden var:)benim iki tane oldupu için 15-16 da hissetmiştim:)çoo gzl bi duygu canım görecen sende

Ayy çok sağol tatlım benim.senin arası gördükçe iyice heveslenşyom bi an önce sağlıkla doğsalardı:)

Sedef bende cok mrrak ediyorum seninkilerde dunyaya Geldiginde ne tatli olurlar kimbilir. Hele o yurumeye basladiklari an ve konustuklari zamsn oyy yerim ya.anaokulunda ikizlerimiz var kiz ikiside ama bi horun ya ufacik boylariyla bukadarmi hareket olur ya jet gibi kosuyorlar hep gulumsuyorlar fildir fildirlar. Ilk defa ikiz kizlarin bukadar hareketli oldugunu hordum genelde iki erkek olunca boyle firildak oluyorlar benim akrsbamin ogullari masaallahi var her saniye aktifler. Cok eglenceli bi hayat seni bekliyor sedefim. Belki seninkiler oturakli olur belli olmaz

buarada songulum ben ilk ultrasonu gordugumden beri erkek hissettim ve ohlum diye anlatasim geliyor esime veya kizkardesime

Günlerim eğlencelimi olcak eziyetlimi görecez:))ikiz erkek korkutuyo aslında biraz...içine erkekmi doğuyo:)bu sene erkek senesi çoğu kişiden hep erkek duyuyorum rabbim gönlüne göre versin canım arkadaşım

valla songülüm 4 gözle beklıyorum bakalım bızım kız ne zaman teşrif edecek valla bravo songülüm mıllet bunları parayla yaptırıyor ablanıda senıde tebrık ederim

sedefim bende beklıyorum bakalım senın gelın nazlı cıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…