Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kayinvalidem taa Karabük de annem yo ben 11 yaşimdaydim trafik kazasında vefat etti anlamlar var ama onlar benden beklerler
anladm cnm snde bn gibi kücük yasta annesiz kalmıssın nese allah mekanlarını cennt eylesin. alla alla ablanlar yapıwereydi iyiydi ya ndn öle yaptılarki

ıyı geceler kızlar jherkese ...

bat a son 2 gun bır turlu gecmıyorrr..... ama zaten hıc bır belırtım yok maalesef...

anladm cnm snde bn gibi kücük yasta annesiz kalmıssın nese allah mekanlarını cennt eylesin. alla alla ablanlar yapıwereydi iyiydi ya ndn öle yaptılarki

Amin canim Allah rahmet eylesin canim
Boşver TATLIM herkesin imtihanı farklı iste :KK14::KK14::KK14:

ıyı geceler kızlar jherkese ...

bat a son 2 gun bır turlu gecmıyorrr..... ama zaten hıc bır belırtım yok maalesef...
gecer cnm az daha sık dişini. hem bazılarında hiç belirti olmayabiliyo bnm eltimde öleydi mesela inş hamilesindir:KK3:

Kayinvalidem taa Karabük de annem yo ben 11 yaşimdaydim trafik kazasında vefat etti anlamlar var ama onlar benden beklerler

gecer cnm az daha sık dişini. hem bazılarında hiç belirti olmayabiliyo bnm eltimde öleydi mesela inş hamilesindir:KK3:

ınsaallah bebısım kıymetlı bebısım ınsaallah benımlesındr...

Allah rahmet eylesın canım mekanı cennet olsun...

Sagol canim hoş geldin geri sayın başladı hadi hayırlısı guzel haberler verirdin inşallah belirtileri kafana takma ben adetime yakın ay midem bulandı yok canim sunu istedi badim dondü göğüslerin hasaslasti dıyordun 3 ayy bunları yasadım ve hamile kaldığım ayy hiçbirşey olmadı belirti melirti yok sadece normalde İsfahan'a az yiyen biriyimdir asiri iştahım açıldı doymuyordum desem yeridir o yüzden belirtiler yanıltmasın hem adet ve gebelik belirtileri benziyor anlaman zor biraz

iyiyim bnde gözlerim yoruldu biraz ama burası cok güzel dayanmaya calışıyorm :KK1:

evet bende sevdım bu topığı ılk defa katılıyorum gerçi.. dün daha kalabalıktı bu saatlerde kızların coğu yok..uykum yok ama yatıcam bende sabah erken kalkmalıyım yarın çok işim var.. herkese iyi geceler..

kızlar herkese günaydın hepinizi kocaman öpüyorum
bir iki gündür giremiyorum nete işlerden dolayı
ne kadar çok yazmışsınız hepsini okuycam diye şaşı oldum valla:)))
birde bele bardak vurma kısmını okudum arkadaşlar ben bugün yapıcam
yani annem yapıcak o bu işin uzmanı bide kasıklarada yapıyo
ama hemen bele sıcak havlı sarıp doğru ekşına vakit kaybetme yok
bana şans dileyin inşallah rabbim bu sefer ol der

X