Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

tmm kuzum rahatına bakk :KK66:) ne zordur şimdi o mide bulantılarııı

Sagol canim yaa hiç sorma neler çektim ve çekiyorum hamileliğinin 6. Haftalığında bı başladı hala devam ediyor ne yemek yiyebiliyorum ne yapabiliyorum ne de yemek kokusuna dayanabiliyorum acim yemeyi özledim artık ilac bile kullanamıyorum gunüm yatakta geçiyor arabaya bile binemiyorum neyse betulum iyi olsunda cekecez anne olmak kolay değil

Sagol canim yaa hiç sorma neler çektim ve çekiyorum hamileliğinin 6. Haftalığında bı başladı hala devam ediyor ne yemek yiyebiliyorum ne yapabiliyorum ne de yemek kokusuna dayanabiliyorum acim yemeyi özledim artık ilac bile kullanamıyorum gunüm yatakta geçiyor arabaya bile binemiyorum neyse betulum iyi olsunda cekecez anne olmak kolay değil

=) bebegini kucagna alınca unutcksn hepsini bol bol dinln artk yapck bişi yok gel sn bn yemkler yaparm sana =)))))))))) bu arada bebeğine düşündüğün isim cok güzelmiş adıyla uzun yasasın inşallah =)

cnm yukarıda kullanıcı kontrol paneli ordan hesabma gir
seçenekleri düzenleye tıkla orda Çeşitli Seçenekler
Mesaj Editörü:
Gelişmiş Düzenleyici - WYSIWYG Editörü seç tmmdır:KK52::KK51:

kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım.
1989 doğumluyum, 2011 de evlendim, ilk bebek denemelerimize 2 ay önce başladık çalışmalara devam :)
sat 4 ocak bat 31 ocak inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz.

aynen cnm anne olmak kolay değil :KK49: İNŞALLAH tez zzamanda bebiş yaramazlığı bırakır:emir_bebek:

=) bebegini kucagna alınca unutcksn hepsini bol bol dinln artk yapck bişi yok gel sn bn yemkler yaparm sana =)))))))))) bu arada bebeğine düşündüğün isim cok güzelmiş adıyla uzun yasasın inşallah =)

Gercekten mı canim ya beğendiğine sevindim babasida cok beğendi ben betüşüm derim diyo biraz önce cok guzel bı duygu ya gercekten Rabbim yürekten diliyorum sizlerede nasip etsin imtihanınız büyük inşallah o imtihanı kazananlardan olursunuz bir kızın en büyük hayali istegi birgun anne olmak bayan olukta o fuygulari tadamamak cok zor olsa gerek Rabbim hayirli nesiller versin

Ahh canim cok sagol valla demen bile yeter tabi ya sen yap ben az kaldı geçmesine hapsini yerim ohh :KK1::KK1::KK1:

1989 oğumluyum, 2011 de evlendim, ilk bebek denemelerimize 2 ay önce başladık çalışmalara devam :)
inş cnm hosgeldin bu arada :nazar:

Gercekten mı canim ya beğendiğine sevindim babasida cok beğendi ben betüşüm derim diyo biraz önce cok guzel bı duygu ya gercekten Rabbim yürekten diliyorum sizlerede nasip etsin imtihanınız büyük inşallah o imtihanı kazananlardan olursunuz bir kızın en büyük hayali istegi birgun anne olmak bayan olukta o fuygulari tadamamak cok zor olsa gerek Rabbim hayirli nesiller versin

Ahh canim cok sagol valla demen bile yeter tabi ya sen yap ben az kaldı geçmesine hapsini yerim ohh :KK1::KK1::KK1:
amin tatlım amin. tmm cnm sen iste :KK56: aşerdinmi ??

1989 doğumluyum, 2011 de evlendim, ilk bebek denemelerimize 2 ay önce başladık çalışmalara devam :)

MerHaba hosgeldin canim seydam gelince seni ekler Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin

rananam o ne tablosu bnde warmıyım orda? ayy bugün ne cok soru sordum:26::26:

Canim ilk sayfada bı liste var hamile olanlar ve olmayanlar tablosu bak görürsün yoksan mucizem gelince ekler sizleri bu aralar fazla giremiyor

Valla canim bulantilardan canim pek bişey istemedi ama bı defasında yaprak sarma canim cektiydi kimsede yok yapacak Allah'tan rüyamda yapıp yedim
ayyyyyyyyy kıyamam bn sana yaaa. ndn kimse yok yapack yannda annen kaynvalidn??

X