Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Seninki daha tosun olacak kız baksana yediklerine:))balık sezonu açıldı haftada 2 kerede balık yemeye calışalım

Havalara güvenme artık canım yanında ince bi hırka taşı..ben artık ewde bile giymiyorum kısa kollu.aman dikkat et canım yediklerin yarasın bebeğine

Seninki daha tosun olacak kız baksana yediklerine:))balık sezonu açıldı haftada 2 kerede balık yemeye calışalım

Havalara güvenme artık canım yanında ince bi hırka taşı..ben artık ewde bile giymiyorum kısa kollu.aman dikkat et canım yediklerin yarasın bebeğine

kuzum haftada 2 kez yıyorum balık zaten özellikle somon yıyorum hamıleler ıcın en ıyısı o bu hafta sonuda ızgarada yapacağız eşimle buzlukta beklıyor balıklar yanına bırde bol yeşıllıklı salata bıttı dikkat ediyorum kuzum ama işte ankara yı malum bılıyorsundur cuma annem yorganımı cıkartacak

Bilmezmiyim ankarayı.kırıkkalede öyle.15 gün oluyo biz yorgan çıkaralı.altınızada battaniye serin sıcacık oluyo:)

Sultancım sen hangi semtte oturuyosun?benim doğum yapacağım hastane sincanda.koru hastanesi...biliyomusun o hastaneyi güzelmi

Bilmezmiyim ankarayı.kırıkkalede öyle.15 gün oluyo biz yorgan çıkaralı.altınızada battaniye serin sıcacık oluyo:)

Sultancım sen hangi semtte oturuyosun?benim doğum yapacağım hastane sincanda.koru hastanesi...biliyomusun o hastaneyi güzelmi

bende kışın battanıye serıyorum altımıza sıcacık oluyor tatlım ben dikimevinde oturuyorum ama o hastaneyı cok ıyı bılıyorum arkadaşım elvankentde oturuyor orda doğum yaptı bır subeside balgat da bende balgatda calışıyorum ya burdakı subedekı en ıyı doktorları aydan bırı ama cok pahalı kadının sadece muayene ücreti 350 tl .

Ewet canım ben şimdi muayene için balgata gidiyorum doktorumun muayenehanesi balgatta koru hastanesine çok yakın.aylık 300 lira bizimde muayene ücreti.hastanenin temizliğide çok önemli canım ya.belki bizim daha uzun hastanede kalmamız gerekecek.odaları falan gzldir umarım.doktorum koru hastanesiyle anlaşmalı.orda olcak doğum o yüzden.bana kalsa acıbademde doğururdum:)

sedefcim koru cok güzel odalarıda ılgıde cok ıyı acıbademde süper bır hastane benım kuzenımde orda calışıyor 5 yıldızlı otel gıbı ama koruda ıyı 3000 tl. başlıyor doğumlar ordada acıbademde 5000 tl. başlıyor tabı özel sigortan varsa daha avantajlı ama senın doktorunun anlaşması varsa daha uygun olur kız ziyarete gelirim senın yanına

Gel kız valla ne gzl olur:)bebişlerimi severiz beraber:)çok sevinirim.balgatta değil ama sincanda olcak orayada gelebilirmisin.uzakmış sanırım orası biraz..gelirsen fotolarımı kızlara gösterme görevi senin:)

Kızlar ben elimi karnıma koyunca tekme hissediyorum:)erken değilmi daha.yoksa o hissettiklerim tekme değilmi?

Gel kız valla ne gzl olur:)bebişlerimi severiz beraber:)çok sevinirim.balgatta değil ama sincanda olcak orayada gelebilirmisin.uzakmış sanırım orası biraz..gelirsen fotolarımı kızlara gösterme görevi senin:)

Kızlar ben elimi karnıma koyunca tekme hissediyorum:)erken değilmi daha.yoksa o hissettiklerim tekme değilmi?

kız gelmez olurmuyum arabayla gelirim sen yeterkı sağlıkla kucağına al doğumuna yakın tlf alırım ayarlarız sıncan olsun fark etmez benım ıcın allah emı fotolar sıkıntı değil sen alda kucağına ayyy kesın tekmedır çünkü 2 tane olduğu ıcın sen daha net hıssedersin kız göbiş fotonu koysana merak ettım ne durumda göbiş bende 11 ekimde koyacağım önce bebeğimi 10 ekimde göreyım ondan sonra

Tamamdır o zaman:)fotomu koyarım canım bugün:)

Kızlar hamilelikte genital temizliğinizi naptınızben artık görmekte zorlanıyorum.hamamotu kullandınızmı hamileyken?

Arkadaslar selam nasilsiniz? Ben cook kotuyum bebegimin gaz sancilari var cok huzursuz ne yapacagimi bilmiyorum, kendi sutum yetmiyo ek olarak mama veriyorum, ne gecem belli ne gunduzum (( sanirim lohusalik depresyonuna giriyorum surekli aglamak istiyorum tecrubeli arkadaslar lutfen yardim edin dereotu cayi verdim oda etki etmedi, sab simplex diye bi ilac varmis esim bugun alacak bakalim o etki edecek mi.... anne oluncaya kadar hep korunmuycam derdim iki uc bebek isterdim ama simdi bi tane bana fazlasiyla yeter diye dusunuyorum ALLAHIM evlatlarimizi bize bagislasin AMIN...annemde kaliyorum bu kucuk canavarla evde yalniz kalmaya korkuyorum

Taze anne bitkin kaldın öylemiallah bana sabır versin o zaman demi:18:

DİLBERİM DOĞUM YAPMIŞSIN ALLAH bağışlasın yeni gördüm.. tatlım ilk başlarda gaz sancısı oluyo malesef ben metsil kullanıyorum sab ı da iyi diyolar ama ben kullanmadım hiç bide humananın kimyonlu rezene çayını her emzirmeden önce veya sonrası veriyorum 3. aydan sonra biraz rahatlarsın ancak o zamana idare etmen sabretmen lazım.. ağlamalar normal canım bende 1 aya kadar ağladım bazılarında uzun sürüyomuş dua oku bolbol RABBİŞM şifa versin miniginle sana çok öptüm..

Eki Görüntüle 813703
Bunlarda minnoşların yatakları:)

maşallah göbişine cok tatlı olmuş aman yataklar hazırlanmış bıle maşallah sedefcim

hiç üzülme kuzum en ıyı çözüm kımyon kaynatılmış ve dinlenmiş su ılık olcak 2,5 su bardağı kadar ve 1 tatlı kaşığı kimyon ama tepeleme değil ince bir bezle süz süzdüğün zaman zaten taneleri gene kalıyo içinde onu sabah öğle akşam olmak üzere 2 çay kaşığı oğluşuna ver hiç bırseyı klmaz canım benım

Sedef seydam.masalla bebelerinizin yataari pek.guzel.ne hayaller kuruyorsunuz degolmi ben bakar yatagina ne hayaller kurardim dun gibi pasam yasina geldi bile
Sedefim.senin gobuste masalla gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…