Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

amin cnm, 13 haftalık oldu bebek ama hala riskimiz geçmedi gibi görünüyor

Canim bu haftalarda genelde kordon yerlesimi ile ilgili problemlerde kanama yasanabiliyormus
Dr ub hic bundan bahsettimi canim
Olabildigunce istiharaet et uzun yol.cinsel.iliskiyi kisitla

Kızlar dün akşam ilk defa ikide aynı anda harekt etti karnımın iki yanı nasıl sivrildi anlatamam çok gzldi ama:)

Bide kızlar bu sivrilmeler kasılma falan değildir heralde demi..çok korkuyorum erken doğumdan.kasılmayla bebek hareketleri nasıl ayırt ediliyo onuda bilmşyorum

Amin canım ya inş gece uykuları olur kuzularımın...gece uyusunlar diye özel yaptığın bişi varmı??tüyo ver biraz
cnm önceden yatmadan 1 saat önce banyo yaptırıyordum sonra uyutuyordum banyodan sonra hemen uyuyordu alışmıştı bunun dışında yaptığım birşey yok
Arkadaslar iyi dilekleriniz icin cooook tesekkur ederim telden yazdigim icin alinti yapamiyorum cok sukur bugun daha iyi hiss ediyorum kendimi bebegime her baktikca cok sukur ediyorum ALLAHIMA bu mucize icin , malasef resim yukleyemiyorum telden, seydaya faceden atarim o da topikte paylasir aklima bu geldi :)))
hayırlı uğurlu olsun dilberim Allah analı babalı büyütsün hayırlı ömürler versin Rabbim Sana da sağlık sıhhat ve sabır versin güle güle büyüt yavrunu
Ayfer cok nadir giriyorsun kuzum.ya bibhaber et kendinden hele

Zeyneb41 valla.sen cok yogunsun inan sanadiyemiyorum.nerelerdesin diye

Ranana fistik.nasill
iyiyiz cnm şimdi yatırdım uyuyor betüş hanım uyanıkken bir benimle ilgilen diyor bir iş yapamıyoruz bi bakayım dedim işte sen nasılsın arars yaren nasıllar

songülüm maşallah kocaman olmuşuz nasıl da günler geçiyor daha dün gibi hamile olduğun haberini almış gibiyim ha

işte benim betül Ranam maşallah deyin teyzeleri:nazar::nazar::nazar::nazar:

Eklentiler

• $IMG_1242.jpg
    $IMG_1242.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 64
  • $IMG_1256.jpg
    $IMG_1256.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 40
  • $IMG_1249.jpg
    $IMG_1249.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 47
  • $IMG_1280.jpg
    $IMG_1280.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 53
Bide kızlar bu sivrilmeler kasılma falan değildir heralde demi..çok korkuyorum erken doğumdan.kasılmayla bebek hareketleri nasıl ayırt ediliyo onuda bilmşyorum
cnm benim korkma kasılma rahimde bi baskı gibi birşey oluyor birde düzenli bir şekilde karnının sertleşmesi gibi oluyor herşeyin hayırlısı hakkında sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
Off allahım bu ne ya:)allahım nazarlardan köttü gözlerden esirgesin ikinci resme bayıldım:)benimkilerde doğsaydı bi:nazar:

amin cnm teşekkür ederiz sabret cnm oda olacak inşallah o dönemleri de çok güzel herşeyi tadında yaşamak güzel sende ne fotolar çekeceksin büyümelerine herşeyine şahit olacaksın çok güzel birşey annelik doğunca daha iyi anlıyorsun Rabbim olmayanlara da versin

bizim kuzu uyandı bi bakıp geleyim

cnm benim korkma kasılma rahimde bi baskı gibi birşey oluyor birde düzenli bir şekilde karnının sertleşmesi gibi oluyor herşeyin hayırlısı hakkında sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

amin cnm teşekkür ederiz sabret cnm oda olacak inşallah o dönemleri de çok güzel herşeyi tadında yaşamak güzel sende ne fotolar çekeceksin büyümelerine herşeyine şahit olacaksın çok güzel birşey annelik doğunca daha iyi anlıyorsun Rabbim olmayanlara da versin

bizim kuzu uyandı bi bakıp geleyim

Hamile kaldığımdan beri taş karnım:)zaman zaman sertleşme yaşamıyorum yani hep sertti karnım.hadi git ilgilen sen kuzunla darısı bana isteyen herkese olsun inş.

Hamile kaldığımdan beri taş karnım:)zaman zaman sertleşme yaşamıyorum yani hep sertti karnım.hadi git ilgilen sen kuzunla darısı bana isteyen herkese olsun inş.

öyle devamlı sertlik depil seni rahatsız edecek gibi sancılı olacak cnm aldım kucağıma kakası varmış kucağımdayken gürültülü bir şekilde yaptı ortalığı koku sardı valla:26::26::26::26::26::26:

öyle devamlı sertlik depil seni rahatsız edecek gibi sancılı olacak cnm aldım kucağıma kakası varmış kucağımdayken gürültülü bir şekilde yaptı ortalığı koku sardı valla:26::26::26::26::26::26:

Anladım canım.boklu betüş:))benimkilere bezde dayanmaz:)etrafımdaki herkes sallayarak uyutmaya alıştırma diyo.mümkünmü bu?

Anladım canım.boklu betüş:))benimkilere bezde dayanmaz:)etrafımdaki herkes sallayarak uyutmaya alıştırma diyo.mümkünmü bu?

hemde ne boklu sırtından çıkmış cnm çıkmalıyım bi temizleyeyim onun üstü başı benimkiler hep kaka oldu:26::26::26::26:

cnm ilk başlarda zaten memede uyuyorlar sonradan ister istemez alışıyorlar senin iki tane hemde çok zor alıştırmamak ana kucağı al benimki onda duruyor kucağa alıştırma asıl o daha zor oluyor

Canim bu haftalarda genelde kordon yerlesimi ile ilgili problemlerde kanama yasanabiliyormus
Dr ub hic bundan bahsettimi canim
Olabildigunce istiharaet et uzun yol.cinsel.iliskiyi kisitla

bahsetmedi ama dün akşam acildeki doktora sordum plesenta asağıda olunca kanama oluyomuş yoksa öyle bi durummu var diye ama doktor plesentanın yukarda olduğunu söledi ben zaten hep evdeyim ytıyordum düşük riskimden dolayı 3 aydır hiç ilişkiye girmedik girmeyide düşünmüyorum bebeğimin hayatı çok daha önemli

KIZLAR GÜNAYDINLAR NASILSINIZ BAKALIM DÜN GECE HİÇ UYUMADIM GÖGSÜMÜMN ALTINDA GÖGÜS KAFESIMIN ARASI INANILMAZ AĞRIYORDU SABAHA KADAR KIVRANDIM COK KORKTUM EŞİMDE NORMALDİR DIYO DOKTORUMDA YURT DISINDA ALLAHA EMANET

Kızlar dün akşam ilk defa ikide aynı anda harekt etti karnımın iki yanı nasıl sivrildi anlatamam çok gzldi ama:)

AYYYY MAŞALLAH SÜPANALLAH SEDEFİM COK GÜZEL BIR DUYGU DARISI BASIMA BENDE DÖRT GÖZLE HAREKETLERINI BEKLIYORUM

KORKMA CANIM ALLAHIN IZNIYLE HİÇ BİRSEY OLMAZ

işte benim betül Ranam maşallah deyin teyzeleri:nazar::nazar::nazar::nazar:

CANIM BENIM 41 KERE MAŞALLAH SÜPANALLAH :nazar::nazar: ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN DARISI BAŞIMIZA

bahsetmedi ama dün akşam acildeki doktora sordum plesenta asağıda olunca kanama oluyomuş yoksa öyle bi durummu var diye ama doktor plesentanın yukarda olduğunu söledi ben zaten hep evdeyim ytıyordum düşük riskimden dolayı 3 aydır hiç ilişkiye girmedik girmeyide düşünmüyorum bebeğimin hayatı çok daha önemli

cnm bak bnm 20. haftaya kdr hep tehlike rdı doktrlr sölmeyor eşiydi plesnatydı..rabbm kucnda göstersin..sağlık versin ne kdr dinenrsen dinlen oldumu oluyor..kanama takılma cnm..rabbm sağlıklı hayrelı evlt versn..bu sşitede okudum kadınn plesentası yani eşin yarısı ile bebk tutunup doğum yaptı..olumlu düşün cnm..

KIZLAR GÜNAYDINLAR NASILSINIZ BAKALIM DÜN GECE HİÇ UYUMADIM GÖGSÜMÜMN ALTINDA GÖGÜS KAFESIMIN ARASI INANILMAZ AĞRIYORDU SABAHA KADAR KIVRANDIM COK KORKTUM EŞİMDE NORMALDİR DIYO DOKTORUMDA YURT DISINDA ALLAHA EMANET

AYYYY MAŞALLAH SÜPANALLAH SEDEFİM COK GÜZEL BIR DUYGU DARISI BASIMA BENDE DÖRT GÖZLE HAREKETLERINI BEKLIYORUM

CANIM BENIM 41 KERE MAŞALLAH SÜPANALLAH :nazar::nazar: ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN DARISI BAŞIMIZA

Ah canım benim doğurana kadar hiç rahatlamıycaz ben eminim bundan.midenmi ağrıyo canım tam olarak???üşütmedendir inş önemli bişi yoktur.başka bi doktora git istersen için rahat etsin

Ah canım benim doğurana kadar hiç rahatlamıycaz ben eminim bundan.midenmi ağrıyo canım tam olarak???üşütmedendir inş önemli bişi yoktur.başka bi doktora git istersen için rahat etsin

aynen öyle canım bıraz önce hastaneden aradılar benı 2li tarama kan sonucum temız cıkmış cok şükür içim rahatladı üşütmemeye dikkat ediyorum sedefim ama ankara akşam cok serin oluyor tabıkı artık yavaş yavaş kışlıkları cıkartırız heralde :KK34:

Ve aleykum selam CNm cok gecmis olsun Rabbim ikinizide korusun inşallah önemli birsey değildir

Teşekkür ederiz teyzesi darısı sizin basınıza olsun sag salim alın kucağınıza inşallah

Günaydın herkese nasilsiniz kizlar

ay sultancım ayrıntılı ii çıktı..ama sırt üzüt yatrken belim ağrıyor..ztn belimde düzleşme vrdı..ço kilo aldım..kaç kiloyla doğuurcm bi,lmm valla.keçiboynuzu kuru üzüm yemez olurmuyum ..miğdem yano artık yemekten..

nartanem ayşem bu ay inşllh musmutlu hberlerle gelcen..3 tane yumişin hayırlı olsun cnaımcımmm....

ayfer canım..istedin kdr düşünmüyorum de..biz kadınız istedimiz bir şeyin olmasını isteriz ummdaın anda gelcek belki doğrudur..ama ben inanmıyorum buna..bekrkende çocuk düşünrdum evlendim yine öle..3 kere hamile kaldım hepsini istiyerek düşnerek bekliyerek hamile kaldım..her seferinde var var dedim öle oldum..2 keresinde düşük yaptım ama hiç ummdım anda olmadı cnm...en sonndaki ghamillim bile kesin dedim...ama tutunutmu bilemdm..işte rabbimn izniyle sizlerin sevdikleirmin duasıyla..en önemlisi vakti saati gheldi için rabbim bebği verdi..inşşlh kucamada nasip etcekk..sende asla düşünmemzlk yapma..rabbim vericektir..sadece vaktni beklliyordur..zamnı bveklerken geçmesi zor...olunca ay ne cabuk geçti dersin ..muckkks

kız sedeff bayıldım eşyalrınaa hee..maşşlhh kuzum..ay kış bebği olcak koybolsun ne olck..ztn büyüyor hemncik bebkler..beşikler hzr demişn ama ben res,m görmedim...
rahim şeysinede her sefernde drlar bako ama sölemiyorlr..benm bu doktrrum her sefnrde söylüyor açıklık yok...ii erken doğum riski yok diyor...
sağ tarfım agrıyo demişin ya..benm drumda dsağ tarafa büyür rahim dedydi..iki taflı ağrıdan kork tek tarflı ağrdn klorkma dediydi.kist vrmı diye bakmıştı ..yoktu cnaımm......

kızlar bu arada dün teyzemn kızınn nişnı vardı..oynamdım ..çok kalambalık biri bizi sıkıştrr diye :))birde teeyzemn arkadşı var cann teyze..ben 2.ye hamile kaldım zmn cann teyze telli babaya gitmiş orda dua ederken..kim çocuk istiyodu derken..ben gelmişim aklıa dua etmiş o ara denizin üstünede akça pakça mavi gözlü bir bebk görmüş..bana o zmn anlttı zman gülmüştüm hamileyim dediydim..hee ama marta hamile kalcan sen dedi..güüldüydülk..çok geçmedi ben düşük yaptım..ve marta hamile kaldım..dün yine anltıı..bir gün öönce rüymada bebğimi gördüm beyaz tenli haiff kelimsi mavi gözlü bir bebğim vrdı ne kıza ne erkeğe beniyordu..cinsiyet belli değilid ve kırmızı ayakkabı giydrcektim ona...dünde öle anlatınca tüylerim dikenb diken oldu..ismi ne olursa olsun göbek adını deniz koycaksın dedi..tamm dedim..otrdum ağldım..çok fena olom valla yaa..
dün birde teyzemn kızı oynuyor..bi şarkı çaldı kara kızım diye..kına yakılmış fln..otrdum ağldım..kimsede görmesin istemm ..ben pek tuaf oldum pekk

X