Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kızlar ya inş rabbim güç kuvvet verirde ben bebişlerime tek bakmak istiyorum:)elbette zor olcak biliyorum ama başetmeye calışcam.ilk zamanlar 1 ay kadar biri olur zaten yanımda ama kimseye bırakmak istemiyom bebeişlerimi ikisiylede kendim işgilenmek istiyorum inş başarırım:)

Insalla tatlim.benim bak yarenin sinifinda ikizler var tam 2o senw sonra tup bebekle olmus kadin su an 6 yasindalar kadin 5o yasina yaklasik ve kendi bakmis
Sen gencevik.enerjik bi anne olucaksin arada yardim alsanda kendin isin altindan kalkicaksin eminim

Bu arada kipa ve civilde guzel.markalarin premeture kiyafetkeri var
Bol kiyafetlerin icinde bebekler kayboluor
Arasa bile 5o giydirdim ben yenidiganda

benimde ikizlerim oldu ve tekbaşıma bakıyorum çok daha güzel ve zevkli bencede en iyisii yaparsı.bnm 5 yıl sonra tüp bebekle oldu sein de mi?

YAŞAMIN TEK BİR CÜMLESİ VARDIR KUL İNŞAALLAH DER...YARADAN İNŞA EDER hayırlı cumalar

İnş rabbim banada güç ve sabır verir canım.onlarda azıcık akıllı uslu olursa yaparım:)bakıcam kıyaetlere:)

kızlar günaydın 3 gün kafa raporu aldım dinlendim bugün işe geldim yarın tekrar tatıl sağlık ocağına kayıt yaptırdım bende durumlar şimdilik ıyı

sedefim bende yaptırmak ıstıyorum bunu ne demem gerek doktora nasıl ıkna ettirdin bu arada 4 cm cok ıyı maşallah

Kuzum benik.insalla bu mutlulugun devamida gelicek haberlerini bekliuorzzz

Oooo canim.benim sevindum.yolunda olmasinaa galiba uzunlugu 2cm.olunca tehlike.oluyir dehilmi

amın canım benım inşallah herşey hep böyle güzel gider
Eki Görüntüle 806654
Eki Görüntüle 806655
Bi kısmı:)en çok zıbın aldım songülüm çok lazım olur onlar diye.

ayyy yerim ben cicişlerini maşallah 41 kere

Hayırlı cumalr kızlar rabbim hepimize gönlümüzdekini versin.

amın canım herkese hayırlı cumalar

İğnemi istiyosun tatlım.sanmıyorum onu vermez heralde sana.ikiz gebelikte kullandırılıyomuş genelde...bende haberler öyle canım dinlenmeye cekildim artık iş falanda yapmıyorum.hayırla sağlıkla kucağıma alıyımda gerisi boş.

yok canım iğne değil rahim boyuna nasıl baktırdın onu merak ettim acaba benım kı kaç doktor ne dedinde baktı

yok canım iğne değil rahim boyuna nasıl baktırdın onu merak ettim acaba benım kı kaç doktor ne dedinde baktı

Canım benim kasık ağrılarım var diyodumya.onu söyleyince baktı.rahim ağzı kapalı dedi.daha öncede bakıyodu belki ama bana ilk dega söyledi.sende iste canım ölçer niye ölçmesin.alttan muayene etmiyo zaten ölçerkende.ultrasonda ölçüyo.

bu rahim ağzı ölçümünü bende yaptırmak istiyorum 2.5 cmden kısa ise bebeğin erken doğum riski oluyomuş geçen gittiğimde doktoruma söledim pek önemsemedi ölçedi salı günü başka doktora gidiyorum onada sölicem eğer o da bakmassa özele gidicem inşalah kısa çıkmaz kısa olduğunda rahimö ağzını dikiyolarmış inşalah bunlara gerek olmaz

Her doktorun ölçmesi lazım aslında çünkü önemli bi konu.niye ölçmüyolarki ellerine yapışacak sankiherkeste var erken doğum korkusu.rabbim kimseyi korktuğuna uğratmasın

Her doktorun ölçmesi lazım aslında çünkü önemli bi konu.niye ölçmüyolarki ellerine yapışacak sankiherkeste var erken doğum korkusu.rabbim kimseyi korktuğuna uğratmasın

amin canım, evet doğru sölüyorsun aslında biz sölemeden ölçmeleri gerekiyor ama bu konuyu pek önemsemiyolar doktor bana 18 haftadan sonra düşük yaptınmı dedi bende hayır 10 haftalık yaptım dedim o zman gerek yok dedi bakalım bu gideceğim doktor ne diyecek devlete gidiyorum olmassa özele gider baktırırım bebeğimden daha önemli değil ama alttan ultrasonla daha iyi ölçülüyomuş onuda ben istemiyorum üstten ölçtürmek istiyorum

Valla benim doktor alttan ölçmedi bilmiyorum hangisi daha garanti.ama ölçüm iyide çıksa insanın korkusu hiç geçmiyo

Valla benim doktor alttan ölçmedi bilmiyorum hangisi daha garanti.ama ölçüm iyide çıksa insanın korkusu hiç geçmiyo

bende çok korkuyorum dün itibariyle hamile kaldığımdan beri düşük riskim vardı 2 hafta önceki kontrolumde doktor içerde kanama alanı kalmadığını riskin muhtemelen geçtiğini söylemişti çok sevinmiştim dün yine o kahverengi lekeleri görünce dünya başıma yıkıldı sandım çok üzüldüm demekki risk geçmedi zaten bi kaç gündür karnımda ağrılar oluyordu kasıklarım ağrıyordu hiçbi iş yapmıyorum keşke bu risk bir an önce geçse... Allah bebeklerimizi bize bağışlasın çok dua ediyorum inşalah bebeklerimiz bizi bırakmaz...

Aman yat dinlen canım bebeklerimizden önemlimi iş güç.lekelenme için aradınmı tekrar doktorunu ne söyledi?

Aman yat dinlen canım bebeklerimizden önemlimi iş güç.lekelenme için aradınmı tekrar doktorunu ne söyledi?

doktorun numarası yokki devletteki doktorlar numara vermiyorki zaten hep yatıyordum Allahtan annem yanımda herşeyi o yapıyor salı günü kontrolum var o zaman söylicem doktora

doktorun numarası yokki devletteki doktorlar numara vermiyorki zaten hep yatıyordum Allahtan annem yanımda herşeyi o yapıyor salı günü kontrolum var o zaman söylicem doktora

İnş gzl haberlerle gelirsin doktordan.bide düşük olurken kanama kırmızı renkte olurmuş galiba öyle duymuştum.

Csnim.kac haftalik gebesin
Plesenta yerlesimi ike ilgilide olabilir lekelenme
Rabbim.hayitlisi ile.kucaginiza almayi nasip.etsin insalla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…