Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

selammm benimm tatlii uslu oglumunn teyzeleriii:KK16::KK16::KK16::KK16:evet evett bi pipili gelioo corek otu bebegi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: allaha sukurler olsun biz cok iyiyizz dr hanim saclarinin yonuncagini anladi heralde bugun fazla tuttu bizi :))) ugraslari sonundaaa yavrumm bacaklarini actii ve gorduk acik acikk cok utangacti hic anasina cekmemis hahahahahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ole iste sekerlerrr herkez kendine cok cokk iyi baksinnn songulcum cok gecmis olsunnn nartanemm ohh tatilin keyfini cikar kuzumm sedeff bebeklerin ins. iyidirr zeynepp cok gecmis olsunn cnm annen ameliyat olmus gec oldu biraz ama kusura bakmaa elif eymen bebis iyidir ins... rananaa hayirli olsunn kizini kucagina almissin darisi bizlere artikk delyamm resimlerin cok guzel masallahh yavrularaa:KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar:
hehe kız ınankı hıc sasırmadım he bastan berı hep pıpılı bekliyordum tatlım cnm ya kac kg aldın bakalım bebıkın nasıldı
ay ısım dusundunuzmu
Kızlar az önce idrarımı yaparken minicik kurt gördüm çok korkuyorum kızlar neden olurki?

Canık söylemesi ayıp bugün büyük tuvaletimi yapmadım hiç.bilmiyom artık nerden düştü.doktorumu aradım büyük abdestindemi gördün dedi yok dedim idrar yaparken gördüm.değildir sanmıyorum dedi.ama kurttu sanki:KK43:dün çiğ köfte yedim kıymalı.yermiyim bidaha tövbe:KK43:

sedefım cnm benım cıgkoftemı yedın sen
dr un bu konuda uyarmadımı tatım senı etlı cıg köfte cıg salam sosıs sucuk koy peynırı bunları hayatından çıkarman gerekıyo tokloplazma acısından cok rısklı sakın bı daha tüketme tatlım cok canın çekerse etsız ye dr nada pes doğrusu

cnm sen ne talıhsız bı kadınsın oyle tatıle gıdıp havuza denıze gırememek ne acı bı durum yahı
ee tatıl sonuna bıtermıkı
esın nasıo oldu

hehe kız ınankı hıc sasırmadım he bastan berı hep pıpılı bekliyordum tatlım cnm ya kac kg aldın bakalım bebıkın nasıldı
ay ısım dusundunuzmu

sedefım cnm benım cıgkoftemı yedın sen
dr un bu konuda uyarmadımı tatım senı etlı cıg köfte cıg salam sosıs sucuk koy peynırı bunları hayatından çıkarman gerekıyo tokloplazma acısından cok rısklı sakın bı daha tüketme tatlım cok canın çekerse etsız ye dr nada pes doğrusu

Demedi valla canım ya:KK43:çok korkuyom inş bişi olmaz.bidaha yermiyim ay etsiz bile yemem bidaha yeterli bebeklere bişey olmasın allahım nolur

Sen nasılsın kuzum bebişinidr görmüşsün yine:)darısı haftaya bana olsun inş daha kalp atışlarını bile duyamadım minnoşlarımın.haftaya inş:)

Demedi valla canım ya:KK43:çok korkuyom inş bişi olmaz.bidaha yermiyim ay etsiz bile yemem bidaha yeterli bebeklere bişey olmasın allahım nolur

ıcını curutme tatlı ama dıkkT ET YINEDE SAYDIKLARIMA
DR UN VERMEDIYSE DR UNDAN BROSUR ISTE TATLIM HEM EKSIKSIZ BESLENMEN HEMDE UZAK DURMAN GEREKEN GIDALAR HAKKINDA
BU ARADAS BEN YARENDE NE CEKTIM O KILKURTLARINDAN ONLARCAAAAAA

Seydam ben tatile gitmeden bi gun once oldum hava degisiminden degil. Macaristan budapesteyedeyim cok sicak burasi 35-39derece yaniyom
ohh miss gbim tatilin keyfini çıkr kuzum..adet dedin 5 7 gn ..ill havuza girrsn kuuzm yaa..kafanı sakinleştr..aman kocana dikkt et hastalnamasın bakk he nazar vr zürnizdee
16haziranda adet oldum canim bakalim Rabbim bu ay ne nasip edecek Asilama olabileceksem Insaallah tutar saglikli bir hamilelik yasar bebegimi saglikli bi sekilde kucagima alirim Insaallah
yeni ayın uğurlu olsun kuzum..o ebek gelicek kuzumm sağlıkla kucana aldın gnleride görücez hep berabercnacazımm
Bi ara soyle dusundum karbonatli suyla yikadim bi ay o yuzsenmi erken oldum acaba diye
olbilir kuzum..sirkeyle yıkayan kişilerde duymuştum onu ..sirke karbantlu suda aynı etkiy,i yapsa olabilşr d,ye düşüyorum
Ayran aşı istemiş senin canın:))benimde aklıma düşürdün bak:KK70:kuzum mecbur kalmadıkca niye misafir kabul ediyon yoruyon kendini yat dinlen.insanlarada kızıyom valla ne düşüncesizler bilmiyolarmı senin durumunu.hiç sakınmıyon şeyda hiç:KK47:dikkat et kendine kuzum iki canlısın

Karbonatlı su ne içinki:26:
sakınsam ne olcak kuzum kim neyi düşünüyor..eşimn halası davetsiz misfr bırk birde habersiz misafr..
haberli gelse annem egiderdim ztn..
ama olmadı istanvbuldan gelmş..rabbm bebeğimi koruusn ne edim kuzum..kv birde kdaına kal kal demzmi çıldrdım sanki lkendi yemek yapo..eşimde kızdı yat aşa dedi..kalvatılrıı kendileri yapsınlr dedi bende öle yaptım..öğende kalktım eşşimle yemek yaptım ..öle böle gtiit işte..bundan sonrasında kalıcı mifr gelmez gelende tanıdık olur yatanı bile kendi açar
annme söledim yapcak bende afiyetle yicem..bir sürü şey yapmış yarın oğluşu gelo kocasıda gelo..bana yaptı güya ama asıl oğluna:)))bakam nelr yapmışş ama demm burda..
selammm benimm tatlii uslu oglumunn teyzeleriii:KK16::KK16::KK16::KK16:evet evett bi pipili gelioo corek otu bebegi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: allaha sukurler olsun biz cok iyiyizz dr hanim saclarinin yonuncagini anladi heralde bugun fazla tuttu bizi :))) ugraslari sonundaaa yavrumm bacaklarini actii ve gorduk acik acikk cok utangacti hic anasina cekmemis hahahahahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ole iste sekerlerrr herkez kendine cok cokk iyi baksinnn songulcum cok gecmis olsunnn nartanemm ohh tatilin keyfini cikar kuzumm sedeff bebeklerin ins. iyidirr zeynepp cok gecmis olsunn cnm annen ameliyat olmus gec oldu biraz ama kusura bakmaa elif eymen bebis iyidir ins... rananaa hayirli olsunn kizini kucagina almissin darisi bizlere artikk delyamm resimlerin cok guzel masallahh yavrularaa:KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar:
hahahytt ben hiç şaşrmadım innkii daha dün dedim kuuzm valal sana erkk diye..popdan kio almadın direk göbeğe çıko kilo :)))..
pipisini koparrım onunn heee..ay anasına çekse ne olck kızz..sende heee..sen herkese açonmu..bebk drdan utnmışş işte..kıymetşli göstermmştr:)))
canim cok sukur bizde iyiyiz canim ben 10 kilo aldim simdiden 85 oldum doguma kadar 100 olurum heralde:KK19::KK19::KK19: ama olsun kilolari veririm dogumdan sonra onemli olan bebisim saglikli olsun:KK49::emir_bebek::nazar:seydam ben onceleri senin icin kiz dusunuyodum ama artik erkek diye geciyor icimden:KK52::KK52::KK52:

ayy canim yerim ben onu demek 2013 erkek senesi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar: cok tesekkur ederim bitanem seninde resimlerim cok guzel, canim hareketleri hissediyo musun? ben 15. haftadan hiss etmeye baslamistim az az:nazar::nazar::nazar:
biz de dun dra gittik 4d resim istedim ama benim sipa 1 saniye bile durmadi dr cok ugrasti ama cekemedi:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: ulrtasonda bakiyoduk birden diziyle bi tekme vurdu karnim oynadi resmen :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

ay kız koly kilo veron demek bak sorun değill kilo :)))bizd ekocayla kilo verrz doğumdan sonra..belki yaramz olurr yemeğe fırstım olmaz..ay canım bir kaç kişinin içine erkk kimmnde kız doğuyorr..ama zerre kdr içme doğan bir şey yok valla hee..
sağlık diyom bakm..kanamalrdan düşük tehididnden cinsiyete fırsat kalmadı..ama harekt ettimni ilk defa canlı görcam yarın..devlette harekt ettni görüdm ama ozmn bana göstermediler ben zorla baktımm :))

ayy eşim sürekli msj ato yok yarın biz bebemizi görcezmi fln fln ..ateş basoo..birde gazvar karnımda ağrıyoo..

aa hadı ya kız oda cok heyecanlı artık tamm motıve oldu
seyda kız araba alabıldınızmı
ay gaz cok oluyo kuzum gebelşıkte
bıde 14.hafta cıvarlaro bas agrı oluyo sende oldumu

aa hadı ya kız oda cok heyecanlı artık tamm motıve oldu
seyda kız araba alabıldınızmı
ay gaz cok oluyo kuzum gebelşıkte
bıde 14.hafta cıvarlaro bas agrı oluyo sende oldumu

kız diyomki sürekli deme öle çok heycnlnıyorum kalbim çarpıyor..oda diyorki 3 sendir bekloz onu heycnlan ne olcak diyor..
yok daha lamdık esşim bgn galricilr ditesine gitti baktı yokk..
nettn bi iki tane buldu ardı boyalı ya da kazlı çıktı istemedi..acewle yok gerk yok öle kuzum
ay kız bu ne gazı bilmm gazman olcam yaa..çıkmıyodda..ağlamk gelo içimden :))),
evet bu aralarda vrdı ama ben su içerek atlatmayaı çalışıyorum..

kız diyomki sürekli deme öle çok heycnlnıyorum kalbim çarpıyor..oda diyorki 3 sendir bekloz onu heycnlan ne olcak diyor..
Yok daha lamdık esşim bgn galricilr ditesine gitti baktı yokk..
Nettn bi iki tane buldu ardı boyalı ya da kazlı çıktı istemedi..acewle yok gerk yok öle kuzum
ay kız bu ne gazı bilmm gazman olcam yaa..çıkmıyodda..ağlamk gelo içimden :))),
evet bu aralarda vrdı ama ben su içerek atlatmayaı çalışıyorum..

dogru dıyo kız adamın azmı bekledınız
hatta azmı bekledık nazlı bebenı senın
ay araba almakz cok zor bızımkıde bı sorguluyo hemen soguyo

gaz normal kuzucugum benım ya oluyo gebelıkte toplum ıcınde geldımmı zor
hele cıakramadıysan sıkıstıysa hepten zor

ıcını curutme tatlı ama dıkkT ET YINEDE SAYDIKLARIMA
DR UN VERMEDIYSE DR UNDAN BROSUR ISTE TATLIM HEM EKSIKSIZ BESLENMEN HEMDE UZAK DURMAN GEREKEN GIDALAR HAKKINDA
BU ARADAS BEN YARENDE NE CEKTIM O KILKURTLARINDAN ONLARCAAAAAA

Hakkatenmi kız ne kullanmıştın peki geçmiş zaman hatırlıyomusun.gebelikte ilaç kullanılıyomu öle durumlarda

ohh miss gbim tatilin keyfini çıkr kuzum..adet dedin 5 7 gn ..ill havuza girrsn kuuzm yaa..kafanı sakinleştr..aman kocana dikkt et hastalnamasın bakk he nazar vr zürnizdee

yeni ayın uğurlu olsun kuzum..o ebek gelicek kuzumm sağlıkla kucana aldın gnleride görücez hep berabercnacazımm

olbilir kuzum..sirkeyle yıkayan kişilerde duymuştum onu ..sirke karbantlu suda aynı etkiy,i yapsa olabilşr d,ye düşüyorum

sakınsam ne olcak kuzum kim neyi düşünüyor..eşimn halası davetsiz misfr bırk birde habersiz misafr..
haberli gelse annem egiderdim ztn..
ama olmadı istanvbuldan gelmş..rabbm bebeğimi koruusn ne edim kuzum..kv birde kdaına kal kal demzmi çıldrdım sanki lkendi yemek yapo..eşimde kızdı yat aşa dedi..kalvatılrıı kendileri yapsınlr dedi bende öle yaptım..öğende kalktım eşşimle yemek yaptım ..öle böle gtiit işte..bundan sonrasında kalıcı mifr gelmez gelende tanıdık olur yatanı bile kendi açar
annme söledim yapcak bende afiyetle yicem..bir sürü şey yapmış yarın oğluşu gelo kocasıda gelo..bana yaptı güya ama asıl oğluna:)))bakam nelr yapmışş ama demm burda..

hahahytt ben hiç şaşrmadım innkii daha dün dedim kuuzm valal sana erkk diye..popdan kio almadın direk göbeğe çıko kilo :)))..
pipisini koparrım onunn heee..ay anasına çekse ne olck kızz..sende heee..sen herkese açonmu..bebk drdan utnmışş işte..kıymetşli göstermmştr:)))

ay kız koly kilo veron demek bak sorun değill kilo :)))bizd ekocayla kilo verrz doğumdan sonra..belki yaramz olurr yemeğe fırstım olmaz..ay canım bir kaç kişinin içine erkk kimmnde kız doğuyorr..ama zerre kdr içme doğan bir şey yok valla hee..
sağlık diyom bakm..kanamalrdan düşük tehididnden cinsiyete fırsat kalmadı..ama harekt ettimni ilk defa canlı görcam yarın..devlette harekt ettni görüdm ama ozmn bana göstermediler ben zorla baktımm :))
Yarın doktoramı gitcen:)ayy ne gzl ben ilk uktrasonda çok heyecanlıydım yine heyecanlıyım hiç geçmiyeck heralde.allahım hep böle kalp carpıntıları yaşatsın:)

Hakkatenmi kız ne kullanmıştın peki geçmiş zaman hatırlıyomusun.gebelikte ilaç kullanılıyomu öle durumlarda

hıc bısey kullanmadım tatlım dr oenrmedı
ay sedef varya gezdıklerını hıssedıyordum resmen ıykkk
peçetede goruyordum
dışkı ıle degıl kendınden çıkıyorlardı
sut ben cok ıcıyorduk sekerlı sanırım ondan oldu

hıc bısey kullanmadım tatlım dr oenrmedı
ay sedef varya gezdıklerını hıssedıyordum resmen ıykkk
peçetede goruyordum
dışkı ıle degıl kendınden çıkıyorlardı
sut ben cok ıcıyorduk sekerlı sanırım ondan oldu

Yok canım ya bi tane gördüm ben bugün başka görmedim.rahime fln gidip bebelerimi yemezler demi:)kız gülüyorum ama çok panik oldum.sütü kıl kurduna çözüm olarak okudum canım intte.şekersiz içtim biraz önce.bide sabah aç karnına çilek iyi geliyomuş

Yok canım ya bi tane gördüm ben bugün başka görmedim.rahime fln gidip bebelerimi yemezler demi:)kız gülüyorum ama çok panik oldum.sütü kıl kurduna çözüm olarak okudum canım intte.şekersiz içtim biraz önce.bide sabah aç karnına çilek iyi geliyomuş

hehe yok kız yeseler benım yarenı yerler dı

ay ınsalla care olur kuzum ya

Canık söylemesi ayıp bugün büyük tuvaletimi yapmadım hiç.bilmiyom artık nerden düştü.doktorumu aradım büyük abdestindemi gördün dedi yok dedim idrar yaparken gördüm.değildir sanmıyorum dedi.ama kurttu sanki:KK43:dün çiğ köfte yedim kıymalı.yermiyim bidaha tövbe:KK43:
Canım okadar kafana takma bundan sonra yeme çiğ köfte fılan. İşlenmış etten uzak dur. Arada bende de oluyordu kıl krdu ama ince bağırsakta olmuyo diye biliyorum bende.
Rahım nerde kalın bağırsak nerde. Canım benım kalın bağırsak mıdenın bitimindr başlar bı kaç metre olur ve çıkış yerını zaten bılıyon :KK52: rahımle alakası yok sadece etrafından dolaşıyo şimdi. O yüzden zarar vermez. İçin rahat olsun

Elıfımmm nasılsın cnmmmmm

İyiyim şeker sen nasılsın. Aras nasıl oldu

X