Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Selam kızlar.ilk defa yazıyorum sizin topiğe uğur getirir inşallah :KK55: Benmde çocuğum olmuyor.1 yıldır istiyoruz laparoskopi ile çikolata kistim alındı ama hala olmadı çocuğumuz.adetime bir iki gün kaldı.hem meraklıyım hem üzgünüm.felaket adet sancısı çekiyorum 10 gündür.olsamda kurtulsam diyorum.bir yandanda istiyorum gebelik olsun diyorum.çok karışık ruh hallerindeyim.gebelik testlerim negatif olunca evdeki gebelik testlerini bitirdim.bir tane bile yok.şimdide bekliyorum ağrılarımla :KK43:(

günler saatler hatta dakikalar bile geçmiyor arkadaş, işin kötü tarafı bu kadar zor geçirdiğim bu zamanların ardından hep aynı hüsran. içimde bitmek bilmeyen bir bekleyiş, ve beni tüketen bir umutsuzluk :KK43: nasıl zor geçiyor zaman, anlatmam imkansız.

Slm kizlar, benim kirmizilar geldi evvelki gün. Duphaston hapi depression bas agrisi ve kilo almaya sebeb oluyomus. Kilo aldim, bide kendimi cok kötü hissediyordum son zamanda, herseyi kafama takip agliyorum...
Duphaston almicam daha, bu beklemekte cok yipratiyor beni cok feci kizlar. Artik üzerine düsmemeye karar verdim (becerebilirsem)
Agustosta marmarise tatile gidecez, güzel vakit gecirmek istiyorum. Sürekli bebek düsünmek beni yoruyor, artik olursa olur. Rabbim en iyisini bilir. Ondan gelecek olana raziyim...

selam kzılar biliyorsunuz giremiyorum..beni azcıkda idare edin..ben u<nıyorum cumrtesi misfr geldi salı giiti çok yorrldum..anca kendime gelyorum..ama iim allha şüükür.
...ranana doğurmuşş betüşümüz gelmş..ne mutlu kucanda sağlıkla sıhatele..allh ananalı babalı büyütsün canımmm...
..ayferimm yeni ayınm hayır getrsin balım benim..inşllh hayırlısı olucak..o ilacı kilo yaptını bilmiyoptrdum cnm..stresin ağlamn çok norml cnm benm..ama kafandan attın zmn kendien de ii gelicek herlde öyle düşünyorum...
...nartanem nasılsın snei göremedim..son bi kaç sayfaya batım gerçii..
...sedefimm ay kızz rüyalarını yerim senn..bende ilk başlada hep kız göryorum ,lk defa geçen akşam erkk gördüm..kimmnn göbene göre tahmn ediliyor ama bende yokk..bende ki göbek hep aynı:))şimdiden 91 oldum..9 aya 110 oluurm herlde..bazen korkuyorum ama ne edim şimdi..vücudumda mütiş ödem vr son aylara ne ederim bilmm.. allh yardımcımız olsunn...
...zeynep canım sağolsın bir daha olmıcak inşllhh..annede çok geçmiş osun inşllh atlatıvcak..sen en durumdasın annden sonramı tüp bebek için başvuırcan ne etcenn..
...songülüm arsım ii olsun artık musmutlu uyusyun istomm..ay kız sen geçridn deme küüçken çocuklrdan sonra sende çıkrma..ablnn bebeşerinden hbr vrmıı...ne durumdalar
....sinem senn göbeni yerimm ben aldın kilolr hop gitcek kuzuum.heçç kafaya takm senn göbek direkk kiloyu çeko..hade bakam yarın randevun vr..gitte gel söle artık olumuz olcanı..deli hatunn bebnn kalp atışını hergn dinlon deme..
....eliff eyemnm nasıl kuuzm ..kocamn oldu hee..sağlığı sıhti yerinde deme..
...ay dilberim sen nsılsın baekmm senn de göbenii yerimm benn...kocamn olmuşş...ay zayıflara hamillk ne hoş olo yaaa...

ay unuutum biirleri vrmı bilmm..bende 14+1 olduk..en son 5 gn geriden gliyor dedi dr..ozman 13+3 oloz..bakalım bu hafta sonu ne olcak..bu ara midem geeleri vuro..ara ara gelo..1 2 hafta yoksa mutlaka 3 gn arka arkaya mide bulntısı vr..ne yseme bilmnm cnım bir şey istemiyor..ama gecenn bi yarısı şuan bugdyı haşlarlarve ayrnn içine atrlar.soğuk çorba gbi..öle herlede ondan istedi he :))
ne yicem şaşıryom sadece aç kalammk için yiyesim gelooo valla...benden bu kdr kızlr gelrim arda gene

Kizlaaarr ben hala tatildeyim net baglanabiliyorum sifreyi vetdiklerinde bugun gul baba turbesime gittim hepimiz icin dua ettim Rabbim tum arkadaslarimin isteklerini dualarini kabul et dedim. Bende ne hikmetse bu ay cok erken adet oldum 24.gunde sasirdim. Doktorumu aradim adetin 2-5. Arasi gelemicem tatildeyim dedim. Geldiginde gel kist varmi yoksa asilamaya baslariz dedi. Songulcum benim havuz isi fosssss

Kizlaaarr ben hala tatildeyim net baglanabiliyorum sifreyi vetdiklerinde bugun gul baba turbesime gittim hepimiz icin dua ettim Rabbim tum arkadaslarimin isteklerini dualarini kabul et dedim. Bende ne hikmetse bu ay cok erken adet oldum 24.gunde sasirdim. Doktorumu aradim adetin 2-5. Arasi gelemicem tatildeyim dedim. Geldiginde gel kist varmi yoksa asilamaya baslariz dedi. Songulcum benim havuz isi fosssss

ay canım ebnim tam olarak hangi gn adet oldun kuzum...
ay tatilde hemde hee..
ay kız nere giitn tatilee.dalrın kabul olsun bu ay son olsun inşlhh..hava değişmndende olbailr kuzum adetn erekn gelmesi

Seydam ben tatile gitmeden bi gun once oldum hava degisiminden degil. Macaristan budapesteyedeyim cok sicak burasi 35-39derece yaniyom

16haziranda adet oldum canim bakalim Rabbim bu ay ne nasip edecek Asilama olabileceksem Insaallah tutar saglikli bir hamilelik yasar bebegimi saglikli bi sekilde kucagima alirim Insaallah

selam kzılar biliyorsunuz giremiyorum..beni azcıkda idare edin..ben u<nıyorum cumrtesi misfr geldi salı giiti çok yorrldum..anca kendime gelyorum..ama iim allha şüükür.
...ranana doğurmuşş betüşümüz gelmş..ne mutlu kucanda sağlıkla sıhatele..allh ananalı babalı büyütsün canımmm...
..ayferimm yeni ayınm hayır getrsin balım benim..inşllh hayırlısı olucak..o ilacı kilo yaptını bilmiyoptrdum cnm..stresin ağlamn çok norml cnm benm..ama kafandan attın zmn kendien de ii gelicek herlde öyle düşünyorum...
...nartanem nasılsın snei göremedim..son bi kaç sayfaya batım gerçii..
...sedefimm ay kızz rüyalarını yerim senn..bende ilk başlada hep kız göryorum ,lk defa geçen akşam erkk gördüm..kimmnn göbene göre tahmn ediliyor ama bende yokk..bende ki göbek hep aynı:))şimdiden 91 oldum..9 aya 110 oluurm herlde..bazen korkuyorum ama ne edim şimdi..vücudumda mütiş ödem vr son aylara ne ederim bilmm.. allh yardımcımız olsunn...
...zeynep canım sağolsın bir daha olmıcak inşllhh..annede çok geçmiş osun inşllh atlatıvcak..sen en durumdasın annden sonramı tüp bebek için başvuırcan ne etcenn..
...songülüm arsım ii olsun artık musmutlu uyusyun istomm..ay kız sen geçridn deme küüçken çocuklrdan sonra sende çıkrma..ablnn bebeşerinden hbr vrmıı...ne durumdalar
....sinem senn göbeni yerimm ben aldın kilolr hop gitcek kuzuum.heçç kafaya takm senn göbek direkk kiloyu çeko..hade bakam yarın randevun vr..gitte gel söle artık olumuz olcanı..deli hatunn bebnn kalp atışını hergn dinlon deme..
....eliff eyemnm nasıl kuuzm ..kocamn oldu hee..sağlığı sıhti yerinde deme..
...ay dilberim sen nsılsın baekmm senn de göbenii yerimm benn...kocamn olmuşş...ay zayıflara hamillk ne hoş olo yaaa...

ay unuutum biirleri vrmı bilmm..bende 14+1 olduk..en son 5 gn geriden gliyor dedi dr..ozman 13+3 oloz..bakalım bu hafta sonu ne olcak..bu ara midem geeleri vuro..ara ara gelo..1 2 hafta yoksa mutlaka 3 gn arka arkaya mide bulntısı vr..ne yseme bilmnm cnım bir şey istemiyor..ama gecenn bi yarısı şuan bugdyı haşlarlarve ayrnn içine atrlar.soğuk çorba gbi..öle herlede ondan istedi he :))
ne yicem şaşıryom sadece aç kalammk için yiyesim gelooo valla...benden bu kdr kızlr gelrim arda gene
Ayran aşı istemiş senin canın:))benimde aklıma düşürdün bak:KK70:kuzum mecbur kalmadıkca niye misafir kabul ediyon yoruyon kendini yat dinlen.insanlarada kızıyom valla ne düşüncesizler bilmiyolarmı senin durumunu.hiç sakınmıyon şeyda hiç:KK47:dikkat et kendine kuzum iki canlısın
Bi ara soyle dusundum karbonatli suyla yikadim bi ay o yuzsenmi erken oldum acaba diye

Karbonatlı su ne içinki:26:

allahım acizlikten fakirlikten cimrilikten korkaklıktan tembellikten hilekar dostan faydasız ilimden kabir azabından ağlamayan gözden sıkıntı ve hüzünden ürpermeyen kalpten her türlü hastalıktan hayatın fitnelerinden borç altında kalmaktan kabul olmayan duadan doymak bilmeyen nefisten ihtiyarlayıp ele avuca düşmekten zalim olmaktan zulme uğramaktan isyan ettiren fakirlikten ve azdıran zenginlikten geçmişe kederlenmekten geleceğe kayğılanmaktan sana sığınırım rabbim (hayırlı cumalar)

selammm benimm tatlii uslu oglumunn teyzeleriii:KK16::KK16::KK16::KK16:evet evett bi pipili gelioo corek otu bebegi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: allaha sukurler olsun biz cok iyiyizz dr hanim saclarinin yonuncagini anladi heralde bugun fazla tuttu bizi :))) ugraslari sonundaaa yavrumm bacaklarini actii ve gorduk acik acikk cok utangacti hic anasina cekmemis hahahahahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ole iste sekerlerrr herkez kendine cok cokk iyi baksinnn songulcum cok gecmis olsunnn nartanemm ohh tatilin keyfini cikar kuzumm sedeff bebeklerin ins. iyidirr zeynepp cok gecmis olsunn cnm annen ameliyat olmus gec oldu biraz ama kusura bakmaa elif eymen bebis iyidir ins... rananaa hayirli olsunn kizini kucagina almissin darisi bizlere artikk delyamm resimlerin cok guzel masallahh yavrularaa:KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar:

selammm benimm tatlii uslu oglumunn teyzeleriii:KK16::KK16::KK16::KK16:evet evett bi pipili gelioo corek otu bebegi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: allaha sukurler olsun biz cok iyiyizz dr hanim saclarinin yonuncagini anladi heralde bugun fazla tuttu bizi :))) ugraslari sonundaaa yavrumm bacaklarini actii ve gorduk acik acikk cok utangacti hic anasina cekmemis hahahahahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ole iste sekerlerrr herkez kendine cok cokk iyi baksinnn songulcum cok gecmis olsunnn nartanemm ohh tatilin keyfini cikar kuzumm sedeff bebeklerin ins. iyidirr zeynepp cok gecmis olsunn cnm annen ameliyat olmus gec oldu biraz ama kusura bakmaa elif eymen bebis iyidir ins... rananaa hayirli olsunn kizini kucagina almissin darisi bizlere artikk delyamm resimlerin cok guzel masallahh yavrularaa:KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar:
ahlaklı annesine babasına hayırlı bi ewlat olsun inş.benim bebelerde iyi:)haftaya cumartesi ult var kalp atışlarını duycaz ilk defa:)

Kızlar az önce idrarımı yaparken minicik kurt gördüm çok korkuyorum kızlar neden olurki?

canım korkmakta haklısın korkulacak birşey yok aslında bu arada ne bileyim kıymalı çiğ kötfe tam pişmemiş et vs.şeyler yedinmi birde eminmisin kurttu eğer öyleyse idrardan düşmez canım ya bildiğim kadarıyla eğilirken büyük tuvaletini yapmasan bile ordan düşmüş olabilrt biraz terbiyel,ii konuşmaya çalıştım ama anla
önden kurt falan idrar yaparken düşmaz allah korusun rahimde kurdun işi ne bence emin olmalısın kurtmudur değilmidir

canım korkmakta haklısın korkulacak birşey yok aslında bu arada ne bileyim kıymalı çiğ kötfe tam pişmemiş et vs.şeyler yedinmi birde eminmisin kurttu eğer öyleyse idrardan düşmez canım ya bildiğim kadarıyla eğilirken büyük tuvaletini yapmasan bile ordan düşmüş olabilrt biraz terbiyel,ii konuşmaya çalıştım ama anla
önden kurt falan idrar yaparken düşmaz allah korusun rahimde kurdun işi ne bence emin olmalısın kurtmudur değilmidir

Canık söylemesi ayıp bugün büyük tuvaletimi yapmadım hiç.bilmiyom artık nerden düştü.doktorumu aradım büyük abdestindemi gördün dedi yok dedim idrar yaparken gördüm.değildir sanmıyorum dedi.ama kurttu sanki:KK43:dün çiğ köfte yedim kıymalı.yermiyim bidaha tövbe:KK43:

canık söylemesi ayıp bugün büyük tuvaletimi yapmadım hiç.bilmiyom artık nerden düştü.doktorumu aradım büyük abdestindemi gördün dedi yok dedim idrar yaparken gördüm.değildir sanmıyorum dedi.ama kurttu sanki:KK43:dün çiğ köfte yedim kıymalı.yermiyim bidaha tövbe:KK43:

korkma kız çiğ köfte ye ama kıymasız olanından

Teyzeleri ikizlerimiz geliyo:)
ayyy canimmmm coook sevindim coook tebrik ederim hayirli olsun ALLAHIM saglikli sekilde kucagina almani nasip etsin INSALLAH AMIN:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Sağol canım:)büyük şhtimal biri kız biri erkek olur dedi doktor:))nasıl bakacam hiç bilmiyom:)
canim ask olsun neler dusunuyosun oyle tabiki ALLAHIM kolayligini verir hem bu kadar bekledikten sonra gelen bebislere seve seve bakilir
Kese gördük canım kalp atışı için 2 hafta sona gitcez.2 hafta gecermi:)şuan 53 kilo çıktım.12-16 arası alman normal dedi.doğum içinde 15 ocağa kadar beklerlerse daha iyi olur dedi:)15 ocağı geçiririz inş:KK66:
canim ikiz oldugu icin sezeryan olacan heralde ondan 15 ocak demis dr , ayy nasil da tatli olurlar yaaaa beraber buyurler :nazar::nazar::nazar:
Daha 1 aylığız.53 kiloyum ama 5 aylık göbek var bendede:)
canim benim de gobus cok erken cikti :KK1::KK1::KK1:
ben kilomu solemimm:))) ama aldim basimi gidiorumm buda artik beni uzuooo:KK14::KK14::KK14: amannn biyandan da diorum bebegim saglikli olsun daaa dogumdan sonra veriririmm allahtann esimde benimle beraber kilo alio o yonden de mutlu oluorummm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
canim bende onceleri cok uzuluyodum kilo alinca ama simdi tek dilegim bebegim saglikli olsunda ben dogumdan sonra veririm kilolari ALLAHtan dikkat edince kolay kilo veren yapim var
Kızlar ben geldimmm ama kimse yok nihayet fırsat bulup girebildim nasılsınız hepinizi cok özledim annem ameliyat oldu iyi gecti cok şükür herşey agır bi ameliyattı bizim icin ilk 3 ay cok önemli dikkat etmemiz lazım neyse gecti zor olanı atlattık bu arada stresten ben erkenden adet oldum sedef cnm cok sevindim ikizlerin olacagına Rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin şeyda cnm seninde kanaman olmuş gecmiş olsun tatlım inş. bidaha olmaz songül cnm eymen su cicegi gecirmiş şimdi iyidir inş. ben annemde kalıyorum 2 haftadır çarşamba günü birlik evime gidip tekrar anneme dönecem
canim annecigine cok gecmis olsun INSALLAH 3 ay cabucak gecer:KK54:
Kızlar bişey sorcam biliyosunuz benim bebişler ikiz eylülde 4. Ayımız oluyo tatile gitmek istiyoruz.ucaklada gidebiliriz.benim durumumda olup uçak yolculuğu yapan yakınınız varmı.doktorum bi sakınca görmedi arabayla bile gidebilirsiniz dedi
canim bende 10 gun sonra ucakla tatile gitcem dun dra sordum gidebilirsin dedi ama ben 7. ayima girdim artik , eger drun sorun yok diyorsa gide bilirsin
Kizlar arasta su cicegi oldu
canim cok gecmis olsun INSALLAH cabucak atlatir kuzum:emir_bebek:
Kızlar rüyamda bi kız bebek gördüm:)onu erken doğurmuşum öbürü daha karnımdaymış:))rüyaya bak:)kız çok gzldi ama.hep uyuyodu uyansada sevsem diyodum:)erken doğdu ama kilosu boyu maşallah iyi diyoduk:KK66:
canim bu gecede ben ruyamda dogum yapiyodum ay ne kolay cikti 1 dakika bile surmedi acaba gercekte de oyle olurmu:KK52:

canim cok sukur bizde iyiyiz canim ben 10 kilo aldim simdiden 85 oldum doguma kadar 100 olurum heralde:KK19::KK19::KK19: ama olsun kilolari veririm dogumdan sonra onemli olan bebisim saglikli olsun:KK49::emir_bebek::nazar:seydam ben onceleri senin icin kiz dusunuyodum ama artik erkek diye geciyor icimden:KK52::KK52::KK52:
canim sana iyi tatiller INSALLAH asilaman pozitif sonuclanir AMIN AMIN AMIN...

ayy canim yerim ben onu demek 2013 erkek senesi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar: cok tesekkur ederim bitanem seninde resimlerim cok guzel, canim hareketleri hissediyo musun? ben 15. haftadan hiss etmeye baslamistim az az:nazar::nazar::nazar:
biz de dun dra gittik 4d resim istedim ama benim sipa 1 saniye bile durmadi dr cok ugrasti ama cekemedi:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: ulrtasonda bakiyoduk birden diziyle bi tekme vurdu karnim oynadi resmen :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

$DSC_0291.jpg kizlar bebegimin ultrason resmi ama yerinde durmadigi icin tam dusmemis:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

X