Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canim bugun evlilik yildonumunuz mu? ayyy ne guzel bi gune denk geldi mutlu haber ALLAHIM mutlulugunuzu daim etsin nice mutlu ve bebekli yillara

Ay inanmiyorum tum gun yoktum geldim actim sok gecirdim ben yarina bekliyordum testi ayyyy soklardayim cokmutluyum sedef ay gebesin degerin cok iyi rabbim kucaginada nasip etsin yavrum
Ay kiz yaza gebe giriuorsunn
Ya ne dicemide bilemiyorumki

Kiz sendemi gebesinnn niye hbr etmiyin cok sevindimmm
Rabbim.kucagina nasip etsin ay aaanlat hikayebi hadi

Cnm ya rabbim sabirlar versin inanko cok zoor bi durum
Insalla en yakin zaamanda toparlanirsin
Hayirli sonuvlarla donersin arkadasim

Ay inanmiyorum tum gun yoktum geldim actim sok gecirdim ben yarina bekliyordum testi ayyyy soklardayim cokmutluyum sedef ay gebesin degerin cok iyi rabbim kucaginada nasip etsin yavrum
Ay kiz yaza gebe giriuorsunn
Ya ne dicemide bilemiyorumki

Ewt canım hamileyim:)ama nedense içim tuhaf şaka gibi sanki

süt buharını bende yapmıştım daha öncede çömlek nedir? ilk defa duyuyorum bişey mi kaçırdım acaba?
azdıklrımı oku cnm analrsın..çömşlek olayını...
beimizde kuruk sokumundan 1 karış yukrıya yapılıyor.bardak kapama gbii
Kızlar bugğn trans gününü saymazsak 10. Gün idrar testi pozitif hemde koyu ağlama krizindeyiö.yanıltıcı olurmu bu test.progestan jelden dolayı

sonucum 535 hamileyimm:)))
canımmmmmmmmmm benmm yaaa..ay ne mutlu oldum ne mutlu oldumm kuzum..hehhe bebkler gelo...
ağla haykır kuzum..ama hamileisn ayy ne hoşş ne güzel kuzum ya..maşşlh maşşlh kuuzmm..allh nazardan sakınsın allh kucnada göstersnn cnmm...
ay eşin ne tepkli verdi ne oldu anlat bakim..eşinde yanndamıydı test yaprken hahah...ağrılr tutunma ağrılrı demek ..kuzumm valla çok sevndim hee..darısı zeyenpime ayferiem ayşeme suayıma...tüm bekleyenelere ama ilk önce benm kuzulara
ben geldim net yoktu bilg. yoktu ancak gelebilkdim ne yaptınız ben yoken şeydacım hayırlı olsun bebişin gelmiş maşallah ya berin nerde onu göremedim

ayy cnm sağol sennde hamilymiş ama biz başka yerlerden öğrendik çok kıırldık ddoğrusu...
neysemm allhh kucanda göstersn cnm hepimizinkinii

sonucum 535 hamileyimm:)))

nasıl bir süreçten geçtiniz bilemiyorum ama mesajınızı okur okumaz tüğlerim diken diken oldu.. ne büyük bir mutluluk olsa gerek, sizinle birlikte sevincinizi paylaştım. Rabbim bu sevinci sağlıklı bir şekilde tamamına erdirsin ve isteyen herkese en kısa zamanda yaşatsın inşallah... çok tebrik ederim..

Ay sedef kiz ne yapcaz bildmiyom ay ben ole mutluyumko bak telden girdim okuyinca cok ifadem degisti mutlukuktn ay hemen esime dedim o bike sevindi
:)allah razı olsun canım benimle herşeyi paylaştınız burda.kardeş gibi olduk.ama dediğimiz gibi topiği bırakmak asla yok liste bitene kadar hatta daha sonada devam etcez ay eşindemi sevindi:))alllah seni napmasın:))
Eşim yanımda değildi canım ya o idrarda çıkmaz die beklemedi işe gitti.ben ağlama krizine girdim tabi kopkoyu çizgiyi görünce hemen onu aradım ağlama aşkım canımız sağolsun diyo:))dedim hamileyim:))
Merhaba, bebişiniz şimdiden hayırlı olsun Bizim de bugün evlilik yıl dönümümüz Hem de 1. yılımız
Teşekkür ederim tatlım rabbim sizede inş bu duyguları yaşatsın.benim asıl test günüm bugündü ama ben belki sürpriz olur die dün yaptım:)
Canım sende transfer sonrası gün sayıyorsun inan çok zor beklemek biliyorum.ama asla umudunu kaybetme .ben dün sabah ağlayarak uyandım adet olcam die.belirtiler öleydi çünkü.ama 1 saat sona yaptığım testle dünyalar benim oldu.asla belirti arama ben tuvalete gittiğimde bakıyodum oldumu die o kadar yani.rabbim bu mucize duyguyu kimseden eksik bırakmasın.sende gelişmelerini burdan paylaş canım

Kızlar ben yarın tekrar kan testi yaptırcam bi hafta sonada büyük ihtimal ultrasona cagırırm dedi doktorum

Kizlar bebegimiz iyiymis cok sukur
Ay ben teshisi koydum bence kordob asagida plesanta previa insaalla seydam saglikla alicak bebegininkucagina bana yazinzca buraya yazicam kizlar

İnanmıyorum ya bi bakıyım topiğe dedim şok oldum.olmadı yaa böle.allahım yardım etsin şifa versin inş.sen haber aldıkça ilet bize tatlım

Cnm simdi hemen yazdim beebem iyi demis detaylari size yazicam
Sedefim ya elomden bisey gelmiyo yaninda olamiuorum cok kotu oldum
Bebegimi iyi sen sakin uzme kendini iki yada uc canlisin bak

Gecmis olsun seydam korkuttun beni kiz ay Insaallah kisa zamanda toparlarsin kendini.
Sedefim hayirli olsun canim hbeligin Insaallah boncuklarin keselerini kalp atisini kucagina alisinida gorursun sag saglim
Ben malesef hastanedeyi. Esim ameliyat oldu 1hafta gecti kanamasi oldu yine ameliyat oldu bi sure gelemicem.opuyorum hepinizi songulum Insaallah iyisin sende

Cnm simdi hemen yazdim beebem iyi demis detaylari size yazicam
Sedefim ya elomden bisey gelmiyo yaninda olamiuorum cok kotu oldum
Bebegimi iyi sen sakin uzme kendini iki yada uc canlisin bak
Aman iyi olsun canım ya şeyda gerekirse 9 ay yatsın kalkmasın.benim feci bel ağrım var canım ya ayakta duruncada sırtım çok ağrıyo ne zaman gecerki bunlar

Geçmiş olsun canım.sağol kuzum inş rahat bi gebelik geçiririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…