Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canim INSALLAH
evet canim pkolu olmak hamile kalamaz demek degil ama hic bir tedavi ve kursuz hamile kalmasi cok umut verici hemde drlar ona ameliyyatsiz olmaz demislerdi ama ALLAH OL dedi mi olmayacak sey yoktur benim asilamam gibi dr bile umutsuzca yapti ben iptal etmek istiyordum esim izin vermedi.
canim bebis nasil mide bulantilarin var mi? ben 12-13. haftaya kadar midemden cok cektim simdi yine basliyor gibi bebegin saci cikinca boyle oluyomus diyolar

canim nasilsin bebisler nasil bakalim haftaya cuma gunu alacakmissin sonucu INSALLAH mubarek cuma gununde ALLAHIM hayirli haber almani nasip etsin AMIN

canim nasilsin bebisler nasil bakalim haftaya cuma gunu alacakmissin sonucu INSALLAH mubarek cuma gununde ALLAHIM hayirli haber almani nasip etsin AMIN

Ewet canım haftaya cuma alıcam inş haberim hayırlı olur naparımki diye düşünüyorum:) oracıkta bayılırım heralde.

İnşallah gelir canım hediyemiz.daha ne isterimki allah tan

İnşallah canım zaman gecmiyoki10 gün var dha
oo dur kız rbbmden siteklerimz bitrmii hiç aaa sende hee..kly hamiilk sorunsuz doğum bbemz çok vr çokkk

ay cnm miğdme çok şükür çok çekemdim arda oldu ama çok bekleıdm bu bebği o yzden he diyp geçtim..bugn biraz vr ama işte ne bilm ..
bebmn ultrosunu kötüü yaa yu olom hee

Evet o zamancidden allah söyşetmişti bı doğsun zaman öyle çabuk geçiyorki sen bıle şaşırıyorsun. Şimdi say dur günleri bak ben sanki dün hamilelik haberini almıştım ama oğlum dün 5 ayını doldurdu bile
Ben bu saç olayına filan inanmıyorum. Benım asitten yanıyodu midem sadece. Meyve yiyemiyordum. Bı gece koca bı tabak meyve yemiştim daha mide yanmalarım başlamadığı için haberim yoktu nerdeyse acillik oluyordum. Kiraz çilek asitlidir. Onları yiyorsan onlarda yapar mide yanması

Güldüğüm zaman kahkaha attıım zaman kendimi çok suçlu hşssediyorum sanki bebeğime bişey olmuş gibi tutmayacak benim yüzümden gibi

canim bende hic sikayet etmedim agrim olunca bile bebegin verdiyi agriya raziyim dedim ALLAHIM her kese bu duygulari yasatsin diye dua ettim hatta sabahlari benim sol ayagima kramp bi giriyor resmen oluyorum agridan ama olsun bebegim icin sonucta 2.3 sene cok agladim cok sukur bu gunume AMIN anlamadim nasil ultrasonu kotu? dra soyle 4d ile ceksin bebisin resmini bende bi dahaki randevumda istiysen son iki aydir belirsiz cekiyor sinir oluyorum bende
ay canim ben kiraza bayilirim her gun yiyorum cilek erik kiraz kayisi en sevdiyim meyveler hepsinden vaz gecerim ama kirazdan asla
Güldüğüm zaman kahkaha attıım zaman kendimi çok suçlu hşssediyorum sanki bebeğime bişey olmuş gibi tutmayacak benim yüzümden gibi
canim kendini cok kasma akisina birak bak gor her sey cok guzel olucak INSALLAH AMIN

kızlar bugunen berı su gıbu akıntım var resmen adet olmuş gıbı bunun anlamını bılen varmı sımdıye kadar hıc bu sekılde bısey yasamadık kokusuda yok nedır bu
bu arada hala adet olmadım doğumdan berı gebelik suphesı yok ay nedır bu yav esortmaba gecexek kadar

ayy cnm ne bilim yaa ..ama baktımda kmmnn gerçekten öle çıko..14 haftalıkken gidicem o zmn ne olck bilmm..ağrı bulntı çekilir kuzum yetrki bebmz kucmıza sağlıkla gelsin cnm

hımmmmmm bilmicem kuzum ama kötü birşey değildir sanmıyorum ..haha yumrutlama dönemi olmasın benm öle oluyordu resemn geçiyordu..şey birde ilşkiden sonra banyoda yapsam ettesi iki gn öle olurdu

Gebe olmayasınüşüttünmüki kuzum ya hava sıcak diye acık acık geziyoz ayaklarını sıcak tut

Gebe olmayasınüşüttünmüki kuzum ya hava sıcak diye acık acık geziyoz ayaklarını sıcak tut

he he ınsalla kızlar ya çatal muhappetını sevmym hıc
sedefm gebelik yok
acaba dıyom ılk adet olcmda vucutmu hazırlıyo
seydam sen nasılsın

safak 9........................

he he ınsalla kızlar ya çatal muhappetını sevmym hıc
sedefm gebelik yok
acaba dıyom ılk adet olcmda vucutmu hazırlıyo
seydam sen nasılsın

safak 9........................

ben de hiç sevmiyodum ama 3 sendr mşllh ne etnn..smear etesti yap bariçıkmışkenede..
vücutumu hazırlnıyo yoksa yumurtlama dönmm i bilmm kuzum..hamillk olmdına nsl keisn emnsn

ben de hiç sevmiyodum ama 3 sendr mşllh ne etnn..smear etesti yap bariçıkmışkenede..
vücutumu hazırlnıyo yoksa yumurtlama dönmm i bilmm kuzum..hamillk olmdına nsl keisn emnsn

cnm hapımı hıc ıhmal etmeden kullanıyorum ay bıde gebeyeken benım toprak kuru oluyo bılıyon hhaaahah

selam kızlar nasılsınız umarım iyisinizdir yine topik boş..ben 22 mayısta doğum yaptım oğluşumu kucağıma aldım RABBİM size ve tüm isteyenlerede nasib eylesin İNŞALLAH öpüyorum hepiniizii..

selam kızlar nasılsınız umarım iyisinizdir yine topik boş..ben 22 mayısta doğum yaptım oğluşumu kucağıma aldım RABBİM size ve tüm isteyenlerede nasib eylesin İNŞALLAH öpüyorum hepiniizii..

Ah cnm kavusmussun bebrgine rabbim uzun omurku hayirli evlat etsin insalla
Nasil sagliginiz

CAnım yumurtlurtlama dönemındesındır ondandır. Benımde ara ara oluyo öyle. Ee aras 7 aylık oldu ve sen hala adet olmadın ne zaman gıtmeyı düşünüyorsun doktora. Bı gıt olmazsa son durumlar ne öğren :)

Allah analı babalı büyütsün canım. Sende kurtarmışsın. Rabbım burdakı herkeze nasıp etsın işallah bu duyguyu. Nasıl bı mutluluk olduğunu. Böyle bı sevgi yok. Bu gün konuşuldu yine bu konu kvlerle yanı insanın gözü hiç bişey görmüyo. Anne baba kardeş sevgisinin bile üstüne çıkıyo nasıl bı sevgiyse. Allah en kısa zamanda sizlerede yaşatsın işallah

Kızlar sabah 8.30 da hastaneye gidecez annem hayırlısıyla bugün ameliyat oluyo dua edin annem için sorunsuz geçer inş. operasyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…