Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

En iyiside olsa kaynana işte.bide bebeğin olcak kuzum ya niye öle yapıyo kadın.sana yardım etmesi gerekirken.ewi ayırma gibi bi durumunuz yokmu canım bide bebeğin olcak o zaman tüm vaktini ona ayıracaksın napacak bu kaynana

11 embriyom yola devm ediyomuş 10 tanesi a kalite:)

Ayy cnm kaynana..esimn gitu yeniyo dicem ayio olck ama dedim.gitti hahah...ay kizz neyse sibirimi.bozmm bosverr kuzummm..

Ayy kizz.masllhh.hee.bebeler gelo hadi.bakakimm..cnm benm yaaa...

Bendeneden.havdislr simdilik.eve geldim dra giitik..dr bana sikisik gel dedi..tuvktenni yapip gelme dedi..bebem pek belki degildi gorubtuau..daha dogrusu burda gorduklerim kdr ii degi..ama biseye benziyo sanriim..fasulye tipinden cikmi dedim.gbi hic bise anlmadim tipinden..kolu vrmi bacmi..ama kalp etuaini dinledim.benim dr ikili tetn basstmedi hic..1ay sonra gel bakalim dedi..ole yanii.benden bu kr aimdilik kizlar..hepinizi optmm

merhabalar kızlar bebeğim ve benim için iyi dualarda dileklerde bulunan herkese çok çok çok teşekkür ederimm Rabbim isteyen herkese tattırsın inşallah :)))

Ay onlar senin bebiklerin dimi sedef transfer olucak ya ben bikere tv de izledim o sirada anneye gosteriyokardi baloncuk gibi kesemi oluyo

Valla bilmiyom canım bana göstereceklermi:)bugün gzl bi banyo yapıp rahatca uyumak istiyorum yarın benim için çok heyecanlı gececek:)inş bebeğim beni bırakmaz

Valla bilmiyom canım bana göstereceklermi:)bugün gzl bi banyo yapıp rahatca uyumak istiyorum yarın benim için çok heyecanlı gececek:)inş bebeğim beni bırakmaz

Ay sedef daha dun toplaa gunu bekliyiduk simdi transfer ay kacta olck sedefim sonuc oniki gun sonrami

sedef Allah yardimcin olsun canim Insaallah tutunur bebislerin. bak bebislerin dedim kactane transfer edecekler??

Aaa Elif mı gelip gitmiş ya kaçırdım tuhhh

Seydam ya sinir olma bebeği strese sokma boşver gece gece
evet canım geldim ama denk gelmedık senınle. Ama merak etme bundan sonra daha sık burdayım hatta arayı kapatmayı düşünüyorum :KK1:

11 embriyom yola devm ediyomuş 10 tanesi a kalite:)
Ayy valla çok heyecanlı rabbım yar ve yardımcın olsun
Ayy cnm kaynana..esimn gitu yeniyo dicem ayio olck ama dedim.gitti hahah...ay kizz neyse sibirimi.bozmm bosverr kuzummm..

Ayy kizz.masllhh.hee.bebeler gelo hadi.bakakimm..cnm benm yaaa...

Bendeneden.havdislr simdilik.eve geldim dra giitik..dr bana sikisik gel dedi..tuvktenni yapip gelme dedi..bebem pek belki degildi gorubtuau..daha dogrusu burda gorduklerim kdr ii degi..ama biseye benziyo sanriim..fasulye tipinden cikmi dedim.gbi hic bise anlmadim tipinden..kolu vrmi bacmi..ama kalp etuaini dinledim.benim dr ikili tetn basstmedi hic..1ay sonra gel bakalim dedi..ole yanii.benden bu kr aimdilik kizlar..hepinizi optmm
bende bu gun senı arıcaktım ama eşinden çekindiğim aramadım doktorda ne olduğunu soracaktım ama gerek kalmadı sen anlatmışsın burda. Hadı gözün aydın görmüşsün bebişini :KK54:

12de olcak canım:)sonuçta 12 gün sona.yarından sona bana zaman geçmez
Sedefcim yarın haberlerını sabırsızlıkla bekliyorum. Ama bu 12 gün nasıl geçer bılmem. Heyecan yaptım bende :KK52:

Göklerde olan umudum yerlere indi.dün akşm gıda zehirlenmesi yaşadım.tüp bebek yaptırdımızı transferimin olacağını söledim bebeğe zararı olmayacak bi serum verdiler ama ben moral olark bittim.kanıma bakıldı kanda enfeksiyon çıktı transfer iptal olabilir dedi doktor.kendi doktorumu aradım anlattım olmaz öle şey iptal olacak bişey yok dedi.yumurtalar toplandığındada enfeksiyon fazla çıkabilir kanda dedi ama ne kadar beni rahatlattı bilmiyorum???transferden önce doktorum kan tahlili yaptırcak yine şimdi hastaneye gidiyoz kan tahliline.12 dede transferim var bilmiyorum nolcak

Transferim oldu kızlar ewe dönüyoz şimdi.doktor zehirlenmeyle ilgili sabah muayene etti karnımdan.asitte yok su toplanmasıda yok bişey yok rahat ol dedi.kan değerimde çok yüksek değiş tehlike yaratacak bişey yok dedi.iki embriyo aldık ewe gidişyoz:)2 tanede dondurulacak

Sedefcim hayirli olsun cok sevindim inan isyerindeyim mola zamani sirf senin icin girdim. Allah anali babali buyutsun diyesim geldi. Ne guzel ikizlerin olcak Insaallah. Sen asilama olmusmuydun canim onceden yoksa direk tup mu dedi doktorun sana. Yat dinlen karnini oksa bol bol dua et oku ufle kendine

Sedefcim hayirli olsun cok sevindim inan isyerindeyim mola zamani sirf senin icin girdim. Allah anali babali buyutsun diyesim geldi. Ne guzel ikizlerin olcak Insaallah. Sen asilama olmusmuydun canim onceden yoksa direk tup mu dedi doktorun sana. Yat dinlen karnini oksa bol bol dua et oku ufle kendine

Ana babada oluruz inş:)iki aşılama olmuştum ben canım.3 üncüyü denemek istemedik

Cnm sedefım benım sabah ılk okudum ınnakı yıkıldım ne kadar uzulecegını dusundum sonra uyudum uyandım yıne baktım bızım mınnaklar sedefımın gobusundeymıs
rabbım yuzuuzu guldursun cnm hadı baslıyoruz

safak 12

sedefim canim hayirli olsun INSALLAH gobusunde buyuyup koca bebek olup annesinin kucagina cikiversinler AMIN sabah cok uzuldum okurken ama simdi cok guzel bi haber bu cok sevindim :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:bak sen elife guven ALLAH anali babali buyutsun dediyse bu isi oldu bil:KK9::KK9::KK9: bana da asilamadan once simdiden tebrik ederim demisti:KK9::KK9::KK9: canim sabirsizlikla 12 gunun gecmesini bekliycez mujdeyi almak icin kendine ve bebislere dikkat et yemek ve wc disinda ayaga da kalkma bi kac gun
ben de simdiden kutlamak istiyorum nedense:nazar::nazar::nazar::21::21::21::KK24::KK24::KK24::KK19::KK19::KK19::KK76::KK76::KK76::KK9::KK9::KK9::KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK52::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK71::KK71::KK71::118::118::118::119::119::119::124::124::124::122::122::122:

Son düzenleme:
sedefim canim hayirli olsun INSALLAH gobusunde buyuyup koca bebek olup annesinin kucagina cikiversinler AMIN sabah cok uzuldum okurken ama simdi cok guzel bi haber bu cok sevindim :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:bak sen elife guven ALLAH anali babali buyutsun dediyse bu isi oldu bil:KK9::KK9::KK9: bana da asilamadan once simdiden tebrik ederim demisti:KK9::KK9::KK9: canim sabirsizlikla 12 gunun gecmesini bekliycez mujdeyi almak icin kendine ve bebislere dikkat et yemek ve wc disinda ayaga da kalkma bi kac gun
ben de simdiden kutlamak istiyorum nedense:nazar::nazar::nazar::21::21::21::KK24::KK24::KK24::KK19::KK19::KK19::KK76::KK76::KK76::KK9::KK9::KK9::KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK52::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK71::KK71::KK71::118::118::118::119::119::119::124::124::124::122::122::122:

İnşallah dediğiniz gibi olur teyzeleri:)biraz önce wc ye gittiğimde akıntım oldu kızlar hemde baya nedenki:KK43:korktum

X