Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

selam kızlar,
Adet olmama 8-9 gün varken 3gündür acaip belim agrıyodu agır bişeyde yapmadım ben büyük temizlik yaptıgımda belim agrır ama oda kas gevsetici sürerim geçer ama bu öyle bi agrı değil doktora gittim devlet dr.u 2 bacagımı kaldırdı belinde bi sorun yok olsaydı acıdann duramazdın dedi her nese kas gevseticilerle idare etmeye calıstım ama bugun sol kasıgımda batma ve kalcam ve belimin oldugu kesit birileri igne vuruyor gibi agrıyo dısardan bi agrı yok ama cok halsiz bırakan bi agrı resmen kopuyor belim.geçen ay kadın doguma gittiğimde herseyim temiz cıkmıstı ve yumurtlama günlerinde ilişkiye girmeye calıstık gerçi erken ama dünden beride özellikle bugun sol kasıgımda arada çömelince aniden kalktıgımda yada zaman zaman iğne batar gibi batma oluyor birde bugun bir ara acaip sağ Bacagım boydan boya agrıdı adet olmama 1 hfta kaldı biliyorum erken ama merak ediyorum hamilelik belirtileri olabilirmi ?

bugunde akıntım cogaldı ve adetime son 3- 4 gün kaldı kızlarr cvp lütfen

hee bide gebelik testi illa adet gecincemi dogru sonuc verir ? meraktan catlıyorum

Hoş geldin canım. Allahın izniyle en kısa zamanda kavuşursun işallah bebeğine ama daha yeni başlamışsınız çalışmalara daha şimdiden bu kadar moralin bozulursa işin çok zor

vardır herşeyde bir hayır muhakkak ki ama yinede üzülüyorum eşimide üzüyorum sonra (( cok bilmiyorum acıkcası olduğumuz yerde de 1 tane doktor var ve hiç ilgili değil malesef (( neler yapmalıyız bu ay ilk defa ovulasyon kullandım ama cizgileri denk getiremedim bi türlü ve bugün de regl oldum ne gibi yöntemler denemeliyim vücut ısısı falan duydumm burdan neler yapmalıyım yardımcı olursanız cok sevinirim..[/QUOTE]
Tabiki elimizden geldiğince ardımcı olup bilgileimizi paylaşırız. Doktorun normalde ilgili bike olsa 3 aylık deneme için ilgiki olmaz. 1 yıldan önce ilgilenmıyorlar o konuda mağalesef. Bayanların yumurtaları yılda 2 kere tazelenıyo. Denemeye başladığın yıl içinde mutlaka 1 kere tazelenmesini istiyorlar yanı.
aynen cnm onlara zarar gelmesınde bende oteye koyuyorum bgun bırını attı kırılmadı ama bıde sırıtıyo sebek

Ahah ne tatlı olmuştur o zman. Ayy ben çok korkuyom evde bişey kırılınca. Acaba güzel süpürebildimmi diye. Bışey kırılsın 1 hafta terliği ayağımdan çıkarmıyom

kontrole gittim hormon testi muayene falan yaptı hepsi normal cıktı 3 ay sonra gel dedi eşimnde bugün gitti test falan yapıcaklar hayırlısı bakalım inş bişey ckmaz.hayırlısı inş olur yumurtlama günlerimde olmalı dimi ama değişebiliyormuş bu günler

Tabiki elimizden geldiğince ardımcı olup bilgileimizi paylaşırız. Doktorun normalde ilgili bike olsa 3 aylık deneme için ilgiki olmaz. 1 yıldan önce ilgilenmıyorlar o konuda mağalesef. Bayanların yumurtaları yılda 2 kere tazelenıyo. Denemeye başladığın yıl içinde mutlaka 1 kere tazelenmesini istiyorlar yanı.

Ahah ne tatlı olmuştur o zman. Ayy ben çok korkuyom evde bişey kırılınca. Acaba güzel süpürebildimmi diye. Bışey kırılsın 1 hafta terliği ayağımdan çıkarmıyom [/QUOTE]

ben bir yıllık evliyim ama denemeler 3 aydır var :)

şüphen varsa kan tahlili yap cnm..hastayım de acile ilaç kullnamıyorum hamillk şüphem vr de hemn test yapılr..sende beklemden öğrnmiş olursun

tatlım erkklerin spermleri 72 saat kadınalrınki 6 aydan değişir diye bi yerde okumuştum..sen sabırla bekle ..ilk sayfayı oku..çörek otunu yap ..namazı kıl ..ayetr kürsiyi yap..allhın izniyle olur..şansa bırkma gn aşırı ilşjkiye gir ve sonnda olur inşşlhh

aaa dımı cnm benımde yakında bebek gormem lazım bak
bend eher kontrode heyecanlanıyorum he
Evet arada bebek görmeye gitmek lazım insanın morali yerine geliyo kendı bebeğının buyuduğu görmek. Bende her ay ayrı heyecanlanıyom valla. Arada banyoda tartılıyoz beraber eymenle

cnm sen çörek otunu dene bak ilk sayfada vr..
ayaterkü
rsiyide dene ve nazam var ıorda onu kıl...ve adettn sorna gün aşırı ilşkiye gir.[/QUOTE]
Evet mağalesefki yaranılmıyo bu insanoğluna. Önce hamıle kalmaya uğraş sonra biran önce kontroller gelsin diye bekle. Sonra acaba doğum nasıl olcak diye düşün. Sonra yok emdi yok sütüm yetmiyo yok gazı yok kilo alımı derken bitmiyo bi türlü dertler
Gebelik testleri bazen battan önce de doğru sonuç verebılıyo ama ben senın yaşadıklarını hamılelık belirtisine pek benzetmedim mağalesef. Ama işallah hamılelik belirtisidir.

yok hiç korunmadık cnmm
keyfm kaçtı yaaa..başım ağrıyor suayn bebenin albi durmuş gene ya
hadi yaaaa sen nerden öğrendin benkaçırmışım. Çok üzüldüm

şüphen varsa kan tahlili yap cnm..hastayım de acile ilaç kullnamıyorum hamillk şüphem vr de hemn test yapılr..sende beklemden öğrnmiş olursun

kan tahlilinde cıkarmı daha adetime 3*4mgün var gebelik testlerinde ille adetin geçmesimi gerekiyo dogru sonuc almak için

cnm ben adetıme 3 gun kala yaptım cıktı ıstersen sabah ılk ıdrarınla dene derım
ama su vakıtte kan testı garantıdır

ay seyda dogrumu okudugum ay cok uzuldum bak keyfım ınanılma kactı bu nedır kızın nasına gelen hersey olundaydı

ben bir yıllık evliyim ama denemeler 3 aydır var :)[/QUOTE]

İşte canım demek istediğim de o 1 yıllık evli olman doktorların gözünde bişey ifade etmiyo. Ne kadar zamandır korunmasız ilişki yaşadığınıza bakıyorlar. Son korunduğun ayda yumurtalarının tazelendiğini baz alıyorlar hep bu yüzden 1 yıl dolmadan ilgilenmiyorlar. 1 yılda mutlaka çatıyo diye. Ama sen daha çok yenısın. Normalde adet düzensizliğin filan varmı

cnm ben adetıme 3 gun kala yaptım cıktı ıstersen sabah ılk ıdrarınla dene derım
ama su vakıtte kan testı garantıdır

hüsrana ugramak istemiyorum belirtileriniz nasıldı bende her adetime yakın agrı olurdu ama batma seklinde değil bide adetime yakın akıntım olmazdı hayırlısı olsun ne diyim

kan tahlilinde cıkarmı daha adetime 3*4mgün var gebelik testlerinde ille adetin geçmesimi gerekiyo dogru sonuc almak için
Evet kan tahlilinde kesin sonucu alırsın geç döllenme değilsa tabi. Ama idrar tahlili için aynı şeyi söylüyemicem. Onların hassasiyeti değişiyo. Bazıları doğru sonucu veriyo
ay seyda dogrumu okudugum ay cok uzuldum bak keyfım ınanılma kactı bu nedır kızın nasına gelen hersey olundaydı

Sorma yaa benımde kaçtı birden

yok hiç korunmadık cnmm
keyfm kaçtı yaaa..başım ağrıyor suayn bebenin albi durmuş gene ya

yemın ederım benımde basıma agrı gırdı sok yasıyorum su anda hersey tamam artık oldu derken of of cnm ne kadarda uzgun kımbılır rabbı sabır versın ona ne desek bosss cok zor

hüsrana ugramak istemiyorum belirtileriniz nasıldı bende her adetime yakın agrı olurdu ama batma seklinde değil bide adetime yakın akıntım olmazdı hayırlısı olsun ne diyim

cnm en buyk belırtım kasıgımda ve ggsumde olusan sızlama hıc bı ay olmazdı akıntı sıfır denılıcek kadar azdı

evet yarlınmıyooo..
aralık annlerinn geçmnişini okurken okudum...ya
cnm idrrda çıkabilrde çıkmıyabilrde..hcg yüksekse idrrda silkte olsa çıkrrrç
ama kanda kesin cıkar..adet siklüsün 28 gnse 21 gnde kanda çıkıyor cnmm..kan garntii
bilmyom songll keyfm altsüst oldu hergn birnnkalbi duyor. kokruyorum..ve sultann 3 oldu bu ..hjemde iğne kulnnıyordu yaaarabbm sabır versn bir daha yaştmasın ne diim

cnm ben ilk hamilleğimde ikinciisnde hep yaşdım..ben pko hatsadıyımm..
yumurtalama problmm vr ve yumurtldımda hamile kaldım..
biliyodum 3.de oldunu ama öle aman aman belrti yaşamdım..ne akıntı ne ağrı ne alıklık..hiç bişe yoktu..ama biliyorudm hamile oldumu..
yemın ederım benımde basıma agrı gırdı sok yasıyorum su anda hersey tamam artık oldu derken of of cnm ne kadarda uzgun kımbılır rabbı sabır versın ona ne desek bosss cok zor

boşş kuzu boşş.korkuyorum yeminle kokruyorum yaa

elım ayagım bız kestı ınankı ay ben bı kımyasalda yıkıldım cnm arkadasım ya ne kadar uzuluyo kımbılır tum tedbırlerde alındı oysakı

cnm sakın hemencık kendıne cevırme oldumu gulum bol dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…