Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hımm benım rekora yaklasmıssın cnm desene
ay ekle mutllaka ben ayrıntılı usg yaptırdım 21.haftada fetal eko yaptırmadım cnm
detaylıda yeterınce tatmın oldum

canim ben de carsamba 22. haftaya giricem , gecen dr bakti ultrasonda kalp kapaklaria el ayak parmaklarinin sayisina beynine idrar kesesine midesine cok sukur her seyi normal ama esim iste tutturdu fetal eko da yapalim diye ama dr gerek yok derse yaptirmiycam

evet cok sicak kanli Rabbim gönlüne göre versin Insaallah. ay öyle heyecanli okudummki simdi senin yazdigini vet benim sirf 2tane siyah kilodum var ve ayni anlattigin gibi canim sanki camasir suyu dökmüsüm gibi yikadiktan sonra öyle oldu sandim meger benden dolayi ayy bakseen ya. ben bi keresinde vajinal kasinti oldu antibitik kullanimindan sonra ve bana fitil vermisti doktor krem kullandim ama fitili kullanmadim acikcasi ve kasinti gitti kremide biraktim. belkide kullansaydim o sividaki asittemi giderdi. ya cok basit bi islemse arkadasin esinin dedigi gibi neden yikama tercih edilmiyor acaba?? bana direk asilama dedi cünkü rahim agzinda engel sadece. ay ben cok su icmeliyim bizim burdaki musluk sularida hep kirecli yaaa
ph yüksek olmali dedi ya nekadar olmali acaba icecegim suyun
Yarenıme dualarını ettırdım sonunada saglıklı olsunu ekledı

ayyy yerim ben onuin agzini Rabbim zekasini güzel yönlerde kullanmasini nasip etsin Insaallah

sinirleniyorum evet ama büyük adama bağırır gibi değil kuzum uyu emir lütfen annecm hadi . Aa yeter ama kuzum vs Sonra kendi kendime konuşuyorum. Allahm ne olur yeter artık dayanamıyorum diye ona vicdan mi dayanır. O benim yavrum sonuçta. Dayanamadgm nokta sabahtan akşama kadar kollarımda ayakta taşıyorum kollarm mahvoldu. Ayaklarm öyle. Evi afedersin b.k götürüyo hiç bi iş yapamıyorum.. Uyumuyo tamam ama normal de durmuyo songülm anlattıgm gibi. Sence depresyonda olsam da normal değil mi bu?

ay aynısı tatlım ablamın aynı olaylar vardı dr u erkek spremlerını etkısız hale getırır demıstı ablama
fıtıl+antıbıyotık ıste o ay kaldı gebe aylarca calısma ıle olmamıstı
ama tekrarlayan bısey dogum yaptı yıne devam ettı bı ara yaktırdı hatta sonra yıne gebe kaldı kızına
bence fıtılde tedavı tamamlayıcı arkadasım eger gelırse kırmızılar onuda kullan hata antıbıyotıkle beraber ne zararı olurkı
ay n ekadar olmalı bende merak ettım aslında
hanı eczaneden alıcaksın ya yazıcaktır
hazır su kullan cnm cesme suyu ıcme o vakıt

aman kuzm ben yanlıs anlamısın o vakıt
o tarz konusmalar vıcdan azabı cekıcek seyler degıl tatlım cocgu anne der bunları hep guzel yaklasım yapıyormussun
huysuz bebek zordur gercekten butu gun kucakta yıpratıcı olabılır
bende yarenden sonra depresyona gırdım normal bı durum aslında ben bebege bagırıyorum dıyonce takılmıstım ama bunlar bagırmak sayılmaz
sadece gecıcı donem dıye dusun arkadasım esın evdeyken mutlaka yardım ıste mesela ben esıme atıyorum sonra pek ılgılenmıyroum ısımı gucumu halledıyorum
destek sart tatlı esın nasıl destek oluyomu

cnm o ıslem nasıl ben duymadık hıc gerek olsa dr lar onerırler ama

ay aynisi ya ablandakinin aynisini yasiyorum. ne kullandi ablan sorunca bana söylermisin annemler tr ye gidiyor ordan getirtiririm aynisindan
bana doktor fitil degil hap vermisti uzun bi hap onu nasil sokacaktim ben vajinama malesef kullanmadim fitil kaygan olunca daha kolay girer
baska ne kullanmis ablan ay fitilin antibiotikin ismini alsam bide baska ne kullandi yanisira

evet hazir su icmek mantikli

insan yavrusuna kıyar mi kız. O benim canım. O kadar söylenmeye bile içim acıyo. Sus pus diye söyleniyorm yani. Özür diliyorum oğlum affet beni bak ben sana demedim diye :) küçük çocuğa ağız burun kırarm diyecek halim yok ya. Aslında eşim yüzünden psikolojm bozuldu. Hiç bi şeye desteği yok. Bugün gitti arkadaşlarının yanına. Ben çocuk durmuyo diyorum bana isim var diyo. Bende sinirlendm. Lanet olsun sana dedim ne biçim insansın sen. Kapattım suratına. Kucağmda çocuk var yemek istiyo :) yarım akıllı bi koca var bende songülum.

ah cnm ablamın ılk bebegındeydı cocuk 7 yasında aklına gelmezkı adı
ama fıtılı ben bılıyorum bı kere bende kullandım kaygan bısey degıl asprın gıbı purtuklu oluyo arkadasım bebeklerındkı kaygan
cok zor atılıyo sonra akıyo boyle aynı asprın gıbı
hazır su tatlım ay yurdumun suyu varsa hatta onu ay orada carrefour var dımı turk malı oluyormu

a cnm bak ne kadar ıyı bı annesın sen ufacık laflarını bıle dert etmıssın emırıne ozur dınecek bısey yok bunlarda
esınde bı evrım gecırıyo zor bı donem emınım bırazda olgun degılse hele
mesela evdeyken huzursuzlandıgında al babası senı ıstyo benımde ısım var gıbı at esının kucagına bı daha pek ugrama yada ıslerım var ılgılenebılırmısın gıbı tatlı dılle davranmaya dene cnm
arkadasınamı gıdıcek bugun aılecek gecırelım desen gıtmeden ne tepkı verırkı

aynen canım küçük laf söylüyorum belki ama içim çok acıyo. Nasıl söylüyorum bu lafları diye içim içimi yiyo.. Çok seviyorum ben oğlumu çok her şeyden çok. Belki çok yoruyo beni.. Belki çok huysuz ama onun bi gülüşü beni bitiriyo. Sonra daha çok pişmanlık duyuyorum. Yavrum diyorum kim bilir ne anlıyo da gülüyo. Ama artık ne olursa olsun öyle de böyle de olsa söylenmek bağırmak yok. Oğluma da söyledim yok artık annecm sana daha bağırmcam :) o ağladığnda ben ölüyorum. Rabbim evlatla sınamasin diyorum. Eşime gelince :)
söylediklerine gülüyorum songülum :) benim eşim kazmadir ne anlar çocuk bakmaktan. Bugün pazar ya kahvaltı hazırlarken emir uyandı. Bende az bakıver dedim de 5 dakika tutmadı inanır misin? Kollarım ağrıdı dedi. Ben ne yapıyorum bununla biliyo musun sen kalkmış iki dakika da kollarm ağrıdı diyosun. Anlayışsiz canım hala çocuk gibi. Neyse kuzum telden yazmak zor oluyo. Yarın çok işim var emiri göz doktorna götürcm. Gündüz burda olduğun zaman konuşalım. Ben gece takılamiyorum. Uykum geliyo yatıyorum. Yarın haber verirm emir için göz doktorundan sonra :)

vallaha benimde kafam karisti simdi yüksegi düsügüdemi varmis
burdayim esim gelmeden cikayim dedim ama gelene kadar kalayim gelince acil cikis yaparim
ne önerin var seni dinliyom ebe hatun

vallaha benimde kafam karisti simdi yüksegi düsügüdemi varmis
burdayim esim gelmeden cikayim dedim ama gelene kadar kalayim gelince acil cikis yaparim
Ne önerin var seni dinliyom ebe hatun

ay onu bılemedım sımdı ay esı dr olan uyeye sorarız cnm

gelınce acıl cıkıs yap
ay acaba ben sana dr no versem fıtılın ve antıbıyotıgın ısmınıu ıstesen sacma olurmukı
dersın olmadı pembe bı kacamak yaparak hastanızım yurt dısındayım dıye nasıl olurkı sonucta ablamda o dr a gıttım
ay cokmu saccma oldu
ay gecen seyda aradı he herseyı sordu benım dr mu

tamamdır kusum bak guzel karar vermıssın ama cıdden soyluyorum vıcan yapıcak kadar bısey yok ortada

esıne gelınce cnm yapısımı acaba ay nasıl alıscak bu adam yardım sart valla baba olmak ole sevmekle olmuyo ıpın ucundan tutacak baba evınden getırmıyoruz hos
cnm drdan gelınce buraya yaz mutlaka
uzun uzun da dertleselım bu ara

ay ccok hossun söngül bilmem sacma olur herhalde arasam almanyada doktor yokmu der herhalde
sen sorsan benim adima??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…