Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kız dr verdide ne oldu orcıkta unutu vermişim ben kağıdı..ay nasıl rahtaldım cnm yaaa varya ..allaha şükür..valla geçermi bilmm kuzum ama artık pek takmıyorum kuzum yaa..içim rahatladı valla..uyştum resmn ..ne ara annme geldim ne ara yemek yedim ne ara iğne ye geçti sıra bilmm..ve eve gelene kdr sadece susutum...

Bende sizi özledim cnmm misafir koşuşturma bide yorgunluk var sen neler yapıyosun cnmm

ah cnm ya ınsan evının ortamı ozluyo dımı bıde emınım sende en ıyı sekılde agırlmk ıcın elınden gelenıı yapıyorsundur
bende bugun cok yoruldum yaren okulda gosterı vardı aksaada arkadası annesı geldı sabah ıs guc kosturmaca puffff yanı

aman kuzım bende rahatladım he bın sukur ıgnede ıgneymıs he ay neguzekl annen bılıyomus

Aynen öle cnm zaten 1,5 yıldır evdeki bütün düzen bozuldu herşeyi kv me göre ayarlıyoruz ama bazen eski düzenimide özlüyorum neyse Allah dermansız dert vermesin bu günlerde gecer sende benim gibi yorgunsuz baksana ben bide grip olacam sanki herşey üst üste geliyo

cnm bayılıyorum senın bu tavrına obur dunyada mukafatın buyuk olucak hasta bakmk cok sevap
AY GRIP NERDEN CIKTI SIMDIK YA HEMDE MISAIR VARKN NE AMAN GIDIYOLAR SORULMAZ AMA DEMISLERDIR BELKI

aman kuzım bende rahatladım he bın sukur ıgnede ıgneymıs he ay neguzekl annen bılıyomus
valla kız ne iğneymiş he annem bilo allha şükür el, haff..kasmdan vurdu ama işte..aman ztn haftada 2 tane allah şükür bunada..kız ben öle ağlayınca adamn moreli bolzudlu bilonmu..direk muayneyi bırkmış gitmiş...içerdeki hastaler nere gtti bu şimdi diyoru..

aman dikket kuzum..grip fln olma..meyve ye..bol bol sıvı tüket...
vala ne denriki bilmm kuzum..hangi tarf hayırlıysa o tarfa derler ya yaşlı ve hastalr için..ama en hayırlsı rabbim sana sıhat sağlık güç sabır versin güzel yürkli arkşım benm

cnm bayılıyorum senın bu tavrına obur dunyada mukafatın buyuk olucak hasta bakmk cok sevap
AY GRIP NERDEN CIKTI SIMDIK YA HEMDE MISAIR VARKN NE AMAN GIDIYOLAR SORULMAZ AMA DEMISLERDIR BELKI
Amin cnmm inş. Rabbim hepimizi öbür dünyada utandırmasın pazar günü gidecek artık ondan sonra dinlenirim ben dün cok üşüdüm bugünde ökürük ve burnum akıyo

Gecer 1,2 güne kadar aminn cnm Rabbim herkese saglık ve huzur versin

Kızlar ben gidip uzanayım ayaklarım cok agırıyo yarın girmeye calışırım Allaha emanet olun iyi geceler

aaa kız okadarda odun degılmıs he
ay ananla kocan gırmedımı muayneye anlsamadım
bebıs ıcın feda olsun koca ıgneer

ay cnm benm yaa..sende onalr gidince yorma kendini yat dinlen valla neolursun cnmm benm..sağlık huzr versin..dinle beni meyve sebze ve bol bol sıvı tükett

kız neden usudunkıne

Kızlar ben gidip uzanayım ayaklarım cok agırıyo yarın girmeye calışırım Allaha emanet olun iyi geceler
ii gecelr kuzumm...ii dinlen canım..çok çok öptümmm cnm benm
aaa kız okadarda odun degılmıs he
ay ananla kocan gırmedımı muayneye anlsamadım
bebıs ıcın feda olsun koca ıgneer

ay kız ben çok bekledimm..korkumdan benm lekelnmm var diyemedim..en son çatlaıdm girdim..birileri vrdı içerde..annm eşim dışrda kaldı ben öle diynce ehemn içeri aldı beni..sonrda çekipğ giitti..benide sterese soktun ddedii giiti..
hee odun değilmş valla..banane yaa ben bebğimi düşünrmm.ay kız iğneden korkmm tn..o yetrki ii olsun en bulbtı ne ağrı ne kahverengi leke hiç bişe etemz bana....
iğneler bilemm..

kız seyda ne guldum he hasta varkenmı gırdın he cesur yurek ınsanlarda sasmıs
amannn sonu ıyı oldu ya yeter
kız seyda ben kendıme cok kızıyorum ama ben bu dr u hıc sevmıyrum ya bı tuhaf adam he

sonuc ıyı ya valla kusum oh artık kaam rahat

girdim valla..
artık dayanamıyodum..başımı taşıyamaz hale geldiydimm...çok yorulmuştum beklemketen..gridm..evet sonu ii oldu..
kız benmde pek sevmm ama inn rahtlatyor. böle duurumda..birde diğer drun görmedi şeyi bu daha bi ii göre..ne bilim yeni doktr zor gelo..bilmm diyomya düşünmm lazım innki

kız anlat hele fıstıgını bıraz dr kac haftalık dedı kac cm yada ml olmus ne edıyomusbı daha ne vakıt gıtcen
ay 10 11 hatada el kol hersy oluyo sasıp kalıcaksın he

kız kaç mm kaç cm hiç bilmm kaç gr onuda bilmm..hatrlamıyorum yanii...söledi onu çok ii bilorum ama yok restlenmiş gbi orası..sor bana merk ediyonmu hayr ..bebk iidi geris yok..
sadece 8+2 2 aylık gebe dedi pcye işlerken onu htrlıyom..bidaha 25 mayısta gidicem 10+3 olcam işte kuzum..bakalım ne olcak..elini abacanı yedimin..tek hdtrldım 2 aylık dedi birde kalbnnn sesi bebkle ilgili olan bu kdr..ve gmörntüsü..sadece kabuklu fıstık..o kdar..

ay kuzum yeter zaten bınlarda zaten gr falan daha yok ay ben 11+6 da gıttım seyda nasıl sasırdım anlatamam o kabuklu fıstık elı kolu yuzu herseyı olan mınyatur bı bebk halını amıstı oynuyodu
dr cınsıytıde gormustu ama demedı he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…