Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

şeydacım nerdesın merakta bırakma bızı ıyı oldunu bıldır yeter bıze

merhaba hanimlar nasilsiniz?allahima sukurler olsun biz iyiyiz yavrumla:nazar::nazar::emir_bebek:...nartesi hadi guzel haberlerini beklioiruz canim benimm:)) seyda ben sana demedim ki git die dr a dinlemiosun ki catlak hatunn zor bulduk yavruyu bisi olunca nie gitmiosun hemen onlem alinir neyse insallah kotu birsey yoktur bebegin seninledir..haber beklioruz sendenn..buarada songulcanimmm ozledim seni tatlimmm gorusuruz insallah optum cokkk:)):KK16:

sinemcım maşallah:nazar: kocaman olmuş senın kı cınsıyetı bellı oldumu canım havalar nasıl orada burası acaip sıcak :KK34:
bızde 25 kontrole gideceğiz tam ogün 11 haftalık olacağız hayılısıyla :KK34:

Cumanız mübarek olsun . bu mübarek gün ve Kabed yapılıp kabul olan dualar hirmetine ALLAH dualarınızı kabul etsin arkadaşlar.
ALLAH’ım Senden güzel isimlerin hürmetine istiyorum….
Hem dünyada hemde ahirette iyilik ve güzellikler ver…
ALLAH’ım dertli olanların derdine derman ol…
Hasta olan tüm kullarına şifalar ver…
Borçlu olan kullarına edalar nasip eyle…
Rızık sıkıntısı içinde olan tüm kullarına bol helal rızıklar ver…
Senden muradı olan tüm kullarının haklarında hayırlı olan dileklerini kabul et…
Sevdiği olup kavuşmak isteyen kulların var eğer kavuşmalarında hayır varsa kavuştur….
Evliliklerinde huzur olmayan,mutluluk olmayan yuvalar var ALLAHım.
Yuvalarına huzur ver,birbirlerine “Vedud” ismin hürmetine sevgi ver….
Çocuklarımıza sağlık ve sıhhat ver,hayırlı evlat eyle onları…
Okula giden çocuklarımıza başarılar ver,zihin açıklığı ver…
Şeytana uymuş kötü yollara düşen kulların var,onlara doğru yolu göster hidayet ver….
Kötü alışkanlıkları olan kulların var ALLAHım! Onları bu alışkanlıklardan kurtar…
ALLAHım dünyanın neresinde darda olan sıkıntıda olan kulun varsa onları selamet çıkar.
şu an dünyanın dört bir yanında zor durumda olan, zulüm gören kullarını düşmanın şerrinden koru,onlara yardım et ALLAH’ım..
Bizleri sevdiklerinle birlikte eyle..Bize sonsuz sevgini ver ALLAH’ım..
Bizleri senin yolundan ayırma,Senin rızanı kazandır…
Bildiğimiz ve bilmediğimiz senin daha iyi bildiğin tüm kötülüklerden Sana sığınıyoruz…. Amin…

kızlae bugun kızımın okulda gosteruı vardı gıremedım
seydam ıle gorustum sukur mınnak bebısımız byyumus hersey yolundaymıs hatada ıkı kere vurulmk uzere ıgne vaarmıs cok yaszamadım aksama verır mınnakın haberlsrını

Canim bas parmagini karnina tut ve ya mubdiu cek bol bol Rabbim korusun bebegini Insaallah yarin guzel sonuclarla gel.
Yarin saat turkiyeye gore 9-11arasi asilamam yani temel atma zamani dua edin arkadaslar Mevlam gonlunuzden geceni sizlerrde hayirlisiyyla nasip etsin

cnm benım ne yaptın merak ettım cok

sinemcım maşallah:nazar: kocaman olmuş senın kı cınsıyetı bellı oldumu canım havalar nasıl orada burası acaip sıcak :KK34:

cnm bı denk gelemedık nasılsın nasıl gıdıyı gebelık bebıs nasılkı az kalmıs dr a gıtmene gıttıgın zaman payals cnm haberlrını

merhaba hanimlar nasilsiniz?allahima sukurler olsun biz iyiyiz yavrumla:nazar::nazar::emir_bebek:...nartesi hadi guzel haberlerini beklioiruz canim benimm:)) seyda ben sana demedim ki git die dr a dinlemiosun ki catlak hatunn zor bulduk yavruyu bisi olunca nie gitmiosun hemen onlem alinir neyse insallah kotu birsey yoktur bebegin seninledir..haber beklioruz sendenn..buarada songulcanimmm ozledim seni tatlimmm gorusuruz insallah optum cokkk:)):KK16:

hey dostum nerelerdesın sen bakım senıde kara lısteye alıyorum habrerın olsun

selam kızlar nasılsınız..
şeydanın ıyı olmasına sevındım :)
kız songul naber :KK1:

Canim bas parmagini karnina tut ve ya mubdiu cek bol bol Rabbim korusun bebegini Insaallah yarin guzel sonuclarla gel.
Yarin saat turkiyeye gore 9-11arasi asilamam yani temel atma zamani dua edin arkadaslar Mevlam gonlunuzden geceni sizlerrde hayirlisiyyla nasip etsin
cnmm inşllh bu ay hayırlı haberlerinbi alıcaz cnm benm yaaaa..raabm yardımcın olsun ..yüzüznü güldürsün cnmm
Seydacim cnm benim yat dinlen kendini yorma sakin dualarım seninle arabbim bebeğini de senide korusun insallah bir kac arkadasımızın da oldu ama cok şükür atlattılar sende atlatirsin doktorun büyük bir ihtimalle yatış verecek ilac ve iğne bizi haberdar et durumundan insallah iyi haberlerle doneceksin Rabbim ikinizinde Yardımcısı olsun

Hadi hayırlısı olsun canım.ewe gelince yat dinlen tuvalet dışında kalkma dikkat et kendine.gelince yaz bize.

Kuzum hemen bozma moralini. Arkadaşların dediği gibi ayaklarını yüksekte tutarak yat.doktordan çıkıncada yaz hemen.sen kesin ew işi temizlik durmuyondur:KK47:bırak toz kalsın heryer bebeğinden önemli değilya.dualarımız seninle canım.

ya şeyda deli ettın benı kızım senın durman kabahat dünderdır :KK20: dıyorum bekleme git ılla randevuyla gıdeceksın dıye bırsey mı var ya rabbım sızı korusun haberlerını beklıyorum dualarım senınle

canım benım bıtanem rabbım inş. bebişini sana nasip eder ve sağlıkla kucağına alırsın :KK54:

şeydaaa kuzucum gelmedinmi daha

Şeyda öldürecen meraktan telefondandamı yazamıyosun canım ya

şeyda cnmm doktora gittinmi merak ettim gelince yaz muhakkak
geldim kızlar o kdr çok sters yaptımki ne girmesi songüle msj yazdığımda annmde iğne oluyodum...
sabah uyuıyamadım saat3 te sandevum vardı..lekelnmelerim aqz olduğu için öle çok üstüne düşmedim..
dr gttik drun amleyatı vrdı..2den sonra başladı randecvuya bi beni çağırmadı..ateşim çıktı..miğdem bulandı başım döndü..bayılackmış gbi oldum annemle eşme gülemkten maffoldum..içeri girdim dr naber bakalım dedi..lekelnmm var dedim..neden girmedin sen ne beklon dedi..kokuyorum dedim..hemen içeri girdik..eşimi annemi unutuum..onlar kaldı dışrı..nasılsın dedi bana dr stresliyim dedim oda bende ne olduki dedi..bi baktım benmm miiniğim tam kabuklu fıstıga benziyor...ii mi dedim kalbini dinlettii ağlamaya başldım ama öle böle değil hıçkırarak..biişe yok dedi ..etrfta kanama gbi...sadece pko olduğum iin ve adet döngm oldu için olbilir dedi..hemen iğne yazdı 4tane proluton depot ampul..cuma ve salı gnleri bvurulcam.ne boyu ne grmı hiç bişe hatrlamıyorum ağlamktan sadece görntüsü gözmde kulagmda sesi..dr ben ağlyınca muyneyi terk etti..sanki oda kalbini duyunca rahtlamıştı..bende böle kılza..iğne çok yağlıı..annm iğneyi yaptı..o iğne kalçamdan içeri girene kdr 4 tane iğneyi aynı anda albilirdim...çok etkiliki hemen lekelenmm kesildi..stres yok sinir yok..yatıcam hepp..çarşı pazar asla yok 2 hafta boyunca..benden böle kızlar iştee

cnmm inşllh bu ay hayırlı haberlerinbi alıcaz cnm benm yaaaa..raabm yardımcın olsun ..yüzüznü güldürsün cnmm

geldim kızlar o kdr çok sters yaptımki ne girmesi songüle msj yazdığımda annmde iğne oluyodum...
Sabah uyuıyamadım saat3 te sandevum vardı..lekelnmelerim aqz olduğu için öle çok üstüne düşmedim..
Dr gttik drun amleyatı vrdı..2den sonra başladı randecvuya bi beni çağırmadı..ateşim çıktı..miğdem bulandı başım döndü..bayılackmış gbi oldum annemle eşme gülemkten maffoldum..içeri girdim dr naber bakalım dedi..lekelnmm var dedim..neden girmedin sen ne beklon dedi..kokuyorum dedim..hemen içeri girdik..eşimi annemi unutuum..onlar kaldı dışrı..nasılsın dedi bana dr stresliyim dedim oda bende ne olduki dedi..bi baktım benmm miiniğim tam kabuklu fıstıga benziyor...ii mi dedim kalbini dinlettii ağlamaya başldım ama öle böle değil hıçkırarak..biişe yok dedi ..etrfta kanama gbi...sadece pko olduğum iin ve adet döngm oldu için olbilir dedi..hemen iğne yazdı 4tane proluton depot ampul..cuma ve salı gnleri bvurulcam.ne boyu ne grmı hiç bişe hatrlamıyorum ağlamktan sadece görntüsü gözmde kulagmda sesi..dr ben ağlyınca muyneyi terk etti..sanki oda kalbini duyunca rahtlamıştı..bende böle kılza..iğne çok yağlıı..annm iğneyi yaptı..o iğne kalçamdan içeri girene kdr 4 tane iğneyi aynı anda albilirdim...çok etkiliki hemen lekelenmm kesildi..stres yok sinir yok..yatıcam hepp..çarşı pazar asla yok 2 hafta boyunca..benden böle kızlar iştee

oy oy oy ben senın o kucık fıstıgını yerım ya cok sevındm cnm herseyın yolunda olmasına
super hbr bu ya bugun pek yogundm cnm donemedım sana alım sendeydı kız da anlet hele ne kadsaelık cıktı usg resmı varmı ay aglamıssın da dr soylenılen tahlıllerı ıstedımı

zbıde ıgne olayı ıyı olus garantı almalı o bızım kucuk mucızemız

oy oy oy ben senın o kucık fıstıgını yerım ya cok sevındm cnm herseyın yolunda olmasına
super hbr bu ya bugun pek yogundm cnm donemedım sana alım sendeydı kız da anlet hele ne kadsaelık cıktı usg resmı varmı ay aglamıssın da dr soylenılen tahlıllerı ıstedımı

zbıde ıgne olayı ıyı olus garantı almalı o bızım kucuk mucızemız

valla kuzum ne kağıdı aldım ne tahil..hiç bişe yok..bana sağlık ocanda bir sürü tahlili yapılmış..onlar yetrli dedi..diğer bi kaç isim söledi onlra gerek yok dedi..onlar insanalrı strese sokan bişeler dedi..ztn kafm uyuşmuştu..görünüt ve sesten ötesi yok..uyştum resemn diyorum ya..tsh bile ıumrumda değildi..o da ztn 2 hafta sonra yapılcak bidaha

Kızlar ben geldimmmm anca fırsat buldum evdekiler yataklarına cekildiler bende size bakayım dedim şeyda cnm herşeyin yolunda gitmesine cok sevindim tatlım

Kızlar ben geldimmmm anca fırsat buldum evdekiler yataklarına cekildiler bende size bakayım dedim şeyda cnm herşeyin yolunda gitmesine cok sevindim tatlım

ay cnm benm yaa.yoruyldun dimi kuzum..
arada bi giteslerde sen de rahat etsen azcık..ama sen gene durmazsız bu sefrde temzilik yaprsın..evet cnm herşey yolunda çok şükür..kırmızı akıntım olursa cosaspirini bırkcam..ama yi,ne sters yapmıckmışım

valla kuzum ne kağıdı aldım ne tahil..hiç bişe yok..bana sağlık ocanda bir sürü tahlili yapılmış..onlar yetrli dedi..diğer bi kaç isim söledi onlra gerek yok dedi..onlar insanalrı strese sokan bişeler dedi..ztn kafm uyuşmuştu..görünüt ve sesten ötesi yok..uyştum resemn diyorum ya..tsh bile ıumrumda değildi..o da ztn 2 hafta sonra yapılcak bidaha

saskın hamıs dr da vereydı ya bı usg fotosu demeden
cnm cok kafama taktıydım sevındm cok yolunda olmasına
belkıde tahlıller onlardır cnm bende dr un dedıklerını saglık ocakta yaptırdım ay bı daha 15 gun sonra bıtermı yav

ay cnm benm yaa.yoruyldun dimi kuzum..
arada bi giteslerde sen de rahat etsen azcık..ama sen gene durmazsız bu sefrde temzilik yaprsın..evet cnm herşey yolunda çok şükür..kırmızı akıntım olursa cosaspirini bırkcam..ama yi,ne sters yapmıckmışım

Yorgunum cnm bazen hergün robot gibi aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım şimdide kendi annem rahatsız onun icinde koşuşturuyoruz pazartesi mr sonucunu doktora gösterecen inş. kötü bişey cıkmaz cnm sende kendini sıkıntıya sokma bol bol dua et Rabbim yardımcın olsun stres yapma

X