Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kuzum 5. Gün embriyosunu genelde erkeklerde spermde bi sorun varsa 5. Güne kadar bekletip öle rahme yerleştiriyolar.benim eşimde bi sorun yok ama bakalım doktor fikri nolcak.ewt kuzum ya alerji çok fena nefessiz bırakıyo bazen.yumoşlar toplanırken bayıltıyolar canım en çok ondan korkuyom annemide götürcem yanımda:).

Ama srkadasimin esinde hic ni problem yokmus yarmvrum onun 4.tup bebekmis ankarada yaptirmis taaaa sakaryadan gitmis ay kizi kocaman cok hanum ve kardes istiyo
Pko var kendisinde
Cnm bayikmakta ln korkma gayet eglebceli ayilma bayilma olayi
Toplama iskemi tahminen ne zaman

En çok bebeğimizin gözlerini merak ediyoz:))eşimin gözleri yeşil annesinin abisininde renkli.bizim tarafında hep koyu gözleri:)en çok merak ettiğimiz bu:)bi olsaydı diyo eşim.onu öle görünce ben nasıl üzülüyom varya o kadar çok istiyoki baba olmak.aramızda yatırırız diyo:)yok olmaz ezilir fln diyom:)gece sırayla uyanırız diyo.inş o zaman fikrin değişmez diyorum yok değişmez dio kuzum benim en çok onun için istiyorum aslında.babalığı o kadar hakediyoki.

Ah cnm benim ya sizin asikamick bi durumunuz yok olcak bebisini aranizdada yatircksoniz
Babayi bilmiyorim ama anneye benzese gelecegi parlak ay bizim gizler kahve arason masmavi 7 sylik olca degismmedi bakalim pc acinca koyarim yeni resmi
Bu abuk sabuk yazi sekli telden yazisimdan he

Ama srkadasimin esinde hic ni problem yokmus yarmvrum onun 4.tup bebekmis ankarada yaptirmis taaaa sakaryadan gitmis ay kizi kocaman cok hanum ve kardes istiyo
Pko var kendisinde
Cnm bayikmakta ln korkma gayet eglebceli ayilma bayilma olayi
Toplama iskemi tahminen ne zaman

Doktorum uygun görürse 5. Gün daha iyi tabi canım.o güne kadar yaşayan embriyo rahimdede yaşar deniyo ama bakalım durum neyi gösterecek..inş birden fazla döllenme olurda şansım artar..haftaya cumartesi kontrolüm var canım toplamada o zaman belli olur:))çok heyecanlı bi süreç aslında biliyomusun:)

Doktorum uygun görürse 5. Gün daha iyi tabi canım.o güne kadar yaşayan embriyo rahimdede yaşar deniyo ama bakalım durum neyi gösterecek..inş birden fazla döllenme olurda şansım artar..haftaya cumartesi kontrolüm var canım toplamada o zaman belli olur:))çok heyecanlı bi süreç aslında biliyomusun:)

Ah kuzum heyecanli olnaz olurmu ya ay ben yumurtlamamdan adete dusununce karnin ageiyodu inan
Ay cts ye coj var kist gittimi cnm yazmustun ama unuttum
Ay bide ikiz olur degme keyfimize
Ay su gunler nasil gececek sedefim ya
Bende cok heyecanliyim

Ah cnm benim ya sizin asikamick bi durumunuz yok olcak bebisini aranizdada yatircksoniz
Babayi bilmiyorim ama anneye benzese gelecegi parlak ay bizim gizler kahve arason masmavi 7 sylik olca degismmedi bakalim pc acinca koyarim yeni resmi
Bu abuk sabuk yazi sekli telden yazisimdan he

Anladım telden yazdığını:KK1:aras tam ısırmalık ya:KK16:çok canlar yakar o büyüsün:)inş kuzum aşılmayacak problemler yok ama yinede korkuyo insan:KK43:allahım inş kaderimize yazmıştırda olur

Ah kuzum heyecanli olnaz olurmu ya ay ben yumurtlamamdan adete dusununce karnin ageiyodu inan
Ay cts ye coj var kist gittimi cnm yazmustun ama unuttum
Ay bide ikiz olur degme keyfimize
Ay su gunler nasil gececek sedefim ya
Bende cok heyecanliyim

Valla nasıl gececek bende bilmiyorum:))en kötüsü bu zaten beklemek..kist çook küçüldü canım1,3 e düştü.iyice büzüşmüş dedi doktor:)yumurtalıktaya canım bu kist.acaba rahmide etkilermi onu sorcaktım doktorra unuttum.bebiş rahimdeyken acaba onu etkilermi.

Valla nasıl gececek bende bilmiyorum:))en kötüsü bu zaten beklemek..kist çook küçüldü canım1,3 e düştü.iyice büzüşmüş dedi doktor:)yumurtalıktaya canım bu kist.acaba rahmide etkilermi onu sorcaktım doktorra unuttum.bebiş rahimdeyken acaba onu etkilermi.

Aaa o dusuncegin en son sey olsun eltim ve lise arkadasim dogum kadar kistlerinj tasidilar hatta ikiside kistleriyle gebe kalfilar yengeminkide kayboldu gebeyken

Ay bu arada birini kuz dogur da alayim oglyma bide kendine benzet tamamdir
Ay sen takintilidin ben gibi sac rengini dogala dondur gezme ben gibi gebeyken yamali kafayla sanki kaza ile olnus gibi sarikafayla gebe kaldim

Aaa o dusuncegin en son sey olsun eltim ve lise arkadasim dogum kadar kistlerinj tasidilar hatta ikiside kistleriyle gebe kalfilar yengeminkide kayboldu gebeyken

Ay bu arada birini kuz dogur da alayim oglyma bide kendine benzet tamamdir
Ay sen takintilidin ben gibi sac rengini dogala dondur gezme ben gibi gebeyken yamali kafayla sanki kaza ile olnus gibi sarikafayla gebe kaldim

Döndüm bile:)kahverengi şuan saçlarım:)inş cnım ya allah ne verirse kabulüm ama içimdende kız geçmiyo değil:)aras gibi damadı buldumki ben kız doğurana kadar yaparım:))

Döndüm bile:)kahverengi şuan saçlarım:)inş cnım ya allah ne verirse kabulüm ama içimdende kız geçmiyo değil:)aras gibi damadı buldumki ben kız doğurana kadar yaparım:))

ay akıllı kadın ya ay boyle kadının kızı alınmazmı ay tabı ne verırse kabul ama benım enbuyık hayalım bı kızımın olmasıydı ıkı evladımmada sevgım aynı sonsuz ama hayal kurma oayında ılerıye yonelık yarenle daha cok hayal kuruyorum ne yalan dıyım

kızlar sakın kızmayın ben haftasonları giremiyorum evde net yok ınanın aklım hep sızde ceptende gıremıyorum

kızlae bugun kızımın okulda gosteruı vardı gıremedım
seydam ıle gorustum sukur mınnak bebısımız byyumus hersey yolundaymıs hatada ıkı kere vurulmk uzere ıgne vaarmıs cok yaszamadım aksama verır mınnakın haberlsrını

cnm bı denk gelemedık nasılsın nasıl gıdıyı gebelık bebıs nasılkı az kalmıs dr a gıtmene gıttıgın zaman payals cnm haberlrını

canım benım sağol bız cok ıyıyız cok şükür rabbım sonuna kadar sıkıntısız götütür inşallah hergün iğnemızı vuruyoruz ılacımızı içiyoruz tek dıleğim sağlıkla kucağıma almak sen nasılsın cocuklar büyüyor maşallah allah nazarlardan saklasın :KK54: :KK34:

cnmm inşllh bu ay hayırlı haberlerinbi alıcaz cnm benm yaaaa..raabm yardımcın olsun ..yüzüznü güldürsün cnmm

geldim kızlar o kdr çok sters yaptımki ne girmesi songüle msj yazdığımda annmde iğne oluyodum...
sabah uyuıyamadım saat3 te sandevum vardı..lekelnmelerim aqz olduğu için öle çok üstüne düşmedim..
dr gttik drun amleyatı vrdı..2den sonra başladı randecvuya bi beni çağırmadı..ateşim çıktı..miğdem bulandı başım döndü..bayılackmış gbi oldum annemle eşme gülemkten maffoldum..içeri girdim dr naber bakalım dedi..lekelnmm var dedim..neden girmedin sen ne beklon dedi..kokuyorum dedim..hemen içeri girdik..eşimi annemi unutuum..onlar kaldı dışrı..nasılsın dedi bana dr stresliyim dedim oda bende ne olduki dedi..bi baktım benmm miiniğim tam kabuklu fıstıga benziyor...ii mi dedim kalbini dinlettii ağlamaya başldım ama öle böle değil hıçkırarak..biişe yok dedi ..etrfta kanama gbi...sadece pko olduğum iin ve adet döngm oldu için olbilir dedi..hemen iğne yazdı 4tane proluton depot ampul..cuma ve salı gnleri bvurulcam.ne boyu ne grmı hiç bişe hatrlamıyorum ağlamktan sadece görntüsü gözmde kulagmda sesi..dr ben ağlyınca muyneyi terk etti..sanki oda kalbini duyunca rahtlamıştı..bende böle kılza..iğne çok yağlıı..annm iğneyi yaptı..o iğne kalçamdan içeri girene kdr 4 tane iğneyi aynı anda albilirdim...çok etkiliki hemen lekelenmm kesildi..stres yok sinir yok..yatıcam hepp..çarşı pazar asla yok 2 hafta boyunca..benden böle kızlar iştee

:KK52::KK52: cok şükür rabbıme canım benım bıtanem ınan cok mutlu oldum sırf senı merak ettiğim için anneme geldım net var burda ayyy şeyda ınş beraber büyüteceğiz meleklerimiz bızde hergün iğne vuruluyoruz korkma sakın onlar iyi olsunlar 1000 iğne vurmaya razıyım ınan toprağan herşey muhteşem olacak her zaman dualarımdasın kuzum korkma rabbıme emanet kuzularımız dınlen bol bol valla ben iş felan yapmıyorum bebeğimden önemlı değil sende dinlen

canım benım ınan sende bebişine kavuşacaksın eli kulağında bak herşey yolunda şükür rabbım sizınle olsun:KK54::KK54:

kızlar sakın kızmayın ben haftasonları giremiyorum evde net yok ınanın aklım hep sızde ceptende gıremıyorum

canım benım sağol bız cok ıyıyız cok şükür rabbım sonuna kadar sıkıntısız götütür inşallah hergün iğnemızı vuruyoruz ılacımızı içiyoruz tek dıleğim sağlıkla kucağıma almak sen nasılsın cocuklar büyüyor maşallah allah nazarlardan saklasın :KK54: :KK34:

:KK52::KK52: cok şükür rabbıme canım benım bıtanem ınan cok mutlu oldum sırf senı merak ettiğim için anneme geldım net var burda ayyy şeyda ınş beraber büyüteceğiz meleklerimiz bızde hergün iğne vuruluyoruz korkma sakın onlar iyi olsunlar 1000 iğne vurmaya razıyım ınan toprağan herşey muhteşem olacak her zaman dualarımdasın kuzum korkma rabbıme emanet kuzularımız dınlen bol bol valla ben iş felan yapmıyorum bebeğimden önemlı değil sende dinlen

canım benım ınan sende bebişine kavuşacaksın eli kulağında bak herşey yolunda şükür rabbım sizınle olsun:KK54::KK54:

kuzum valla sende sıkıntı yok sen unutmadın kımsyı
ay ınsaalla bu sefer bebegını kucagna alıcaksın cnm bebısler beraberce buyucekler
en azından sorun anlasıldı ve su an cozum yolundasınız
ay pıtğıtlarıda gordun dımı ne guzel
bolş bol dınlen hayatım ıstedıgın gıbı sımart kendını haedıyorsun gercekten
ben ıyıyım cnm buyutuyoruz aras pasayı annesını uzmuyo pek kuzucuklarımla gecınp gıdıyoruz teyzesı

cnm ne yapıyorsun aksam seyda kulaklarını cınlattı oglun nasıl

Nasılsın canım benim nerelerdesin

selam kizlar biz iyiyiz cok sukur oglusumda yavas yavas kipirdamaya basladi cok hos bi duygu Sedefim ALLAHIM en kisa zamanda seni de yavruna kavustursun AMIN, tedavin hayirli olsun guzel pozitiv sonuclar aliriz INSALLAH bitanem benim
Aysecim canim hayirlisi belki de dogal yoldan olacak bebis :KK52: canim anlamadim dr neden sik sik cagirmadi ki kontrole? ben asilamadan once bi gunden bir dra gidiyodum yumislere bakiyodu:26::26::26:
songulcum canim ben geceleri rahat uyuyamiyorum hem burnum tikaniyor hem de kalbim sikisiyor nefes alamiyorum bu durum normal mi acaba?:18:
Seydam canim bebisinin iyi olmasina cok sevindim ALLAHIM saglikli kucagina almani nasip etsin INSALLAH:nazar::nazar::nazar:

selam kizlar biz iyiyiz cok sukur oglusumda yavas yavas kipirdamaya basladi cok hos bi duygu Sedefim ALLAHIM en kisa zamanda seni de yavruna kavustursun AMIN, tedavin hayirli olsun guzel pozitiv sonuclar aliriz INSALLAH bitanem benim
Aysecim canim hayirlisi belki de dogal yoldan olacak bebis :KK52: canim anlamadim dr neden sik sik cagirmadi ki kontrole? ben asilamadan once bi gunden bir dra gidiyodum yumislere bakiyodu:26::26::26:
songulcum canim ben geceleri rahat uyuyamiyorum hem burnum tikaniyor hem de kalbim sikisiyor nefes alamiyorum bu durum normal mi acaba?:18:
Seydam canim bebisinin iyi olmasina cok sevindim ALLAHIM saglikli kucagina almani nasip etsin INSALLAH:nazar::nazar::nazar:

İnş canım bende bebeğime kavuşayım artık:emir_bebek::emir_bebek:bende gün sayayım artık doğum için:))burnun neden tıkanıyoki canım et fln varmı burnunda oda nefes darlığı yapar.bende var biliyorum feci bi durum allah kimseye burun eti vermesin:KK66:

İnş canım bende bebeğime kavuşayım artık:emir_bebek::emir_bebek:bende gün sayayım artık doğum için:))burnun neden tıkanıyoki canım et fln varmı burnunda oda nefes darlığı yapar.bende var biliyorum feci bi durum allah kimseye burun eti vermesin:KK66:

bende anlamadim ki canim ama yok burnumda et yok bide sik sik kaniyor netten baktim kanama normalmis, sedefim simdi tedavinin hangi asamasindasiniz yani yumurta buyuklugu ne kadar ne zaman toplanacak toplandiktan ne kadar sure sonre transfer yapilacak?

bende anlamadim ki canim ama yok burnumda et yok bide sik sik kaniyor netten baktim kanama normalmis, sedefim simdi tedavinin hangi asamasindasiniz yani yumurta buyuklugu ne kadar ne zaman toplanacak toplandiktan ne kadar sure sonre transfer yapilacak?

İğneye yarın başlıyorum canım 6 gün kullancam haftaya cumartesi kontrolüm var belli olur o zaman çok heyecanlıyım anlatamam ama bi o kadarda stresli bi süreç maddi manevi yıpratıcı

selam kizlar biz iyiyiz cok sukur oglusumda yavas yavas kipirdamaya basladi cok hos bi duygu sedefim allahım en kisa zamanda seni de yavruna kavustursun amın, tedavin hayirli olsun guzel pozitiv sonuclar aliriz ınsallah bitanem benim
aysecim canim hayirlisi belki de dogal yoldan olacak bebis :KK52: Canim anlamadim dr neden sik sik cagirmadi ki kontrole? Ben asilamadan once bi gunden bir dra gidiyodum yumislere bakiyodu:26::26::26:
Songulcum canim ben geceleri rahat uyuyamiyorum hem burnum tikaniyor hem de kalbim sikisiyor nefes alamiyorum bu durum normal mi acaba?:18:
Seydam canim bebisinin iyi olmasina cok sevindim allahım saglikli kucagina almani nasip etsin ınsallah:nazar::nazar::nazar:

ah cnmmmm ne guzel duygu dımı ılk hıssettıgın de cıglık atmak ısterken sonradan nefes alıyormussun kadar alısıyorsun
cnm burum tıkanıklılıgın bılemedım bak ama nefes olayı sıkıntılı ıolabılıyo burun kanamada noram dıye bılıyorum

Annelerimiz anne adaylarimiz
Gelwcegin sansli cocuklarinin anne aday adaylari anneler gununuz kutlu olsun
Seneye kucagunizda bebeklerinizle girmenizdilegiyle

X