Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ii bakalım öle olsun kuzummm...
ee sat ne zmn bat ne zmn ..onu de baride listede düzeltelimmm

Sat 24 nisan. Bati bilemiyorum artik cünkü her ay adet döngüm kisaliyor sen 22 mayis yap bati...
Sana da cok dua etmistim canim be, öyle rahatladimki simdi inanmazsin..

Sat 24 nisan. Bati bilemiyorum artik cünkü her ay adet döngüm kisaliyor sen 22 mayis yap bati...
Sana da cok dua etmistim canim be, öyle rahatladimki simdi inanmazsin..

tamm kuzucukk..bende sana bol bol dua ediyorum cnmm..allh razı olsun dualrınz için...
bebek doğuncaya kdr doğduktan sonr able duaya ihtiycımız olo cnmyaa

cnm şımarıklıktan değil kusunca çok kötü oluyor insan ben kusmamak için yemek bile yemiyordum düşün benimde burnumdan çok geldi harbi kötü oluyor ya bazen kusarken burnumu tutuyordum o zamanda nefes alınmıyordu tabi çok geçmiş olsun cnm iyi birşey kalmamış 5 gün sonra inşallah güzel haberlerle gelirsin mucizenin kalp atışlarını da duyarsın bir fetih suresi daha okiyim sana kuzu dikkat et kendine kuzuyada iyi bak
ayy benimde telim bozuldu yanlış manlış idare ediyorduk işte şimdi pc den giriyorum ama hiç tadı yok oturamıyorum bel ağrılarından o yüzden fazla da giremiyorum kusura bakmayın kızlar zeynep dilber ayfer songül iyisinizdir inşallah kızlar

aman cnm masalla bı ara uzuyodu sımdı duzelmı kotu oluyo o zman cunku
Evet canim hamilelikten önce her gecen ay uzuyordu, sükür simdi kisaldi. Öyle haftalarca beklemek yok. Butünde ovulasyon testi yaptim pozitif cikti
tamm kuzucukk..bende sana bol bol dua ediyorum cnmm..allh razı olsun dualrınz için...
bebek doğuncaya kdr doğduktan sonr able duaya ihtiycımız olo cnmyaa

Senden Allah razi olsun. Herzaman dualarimdasiniz. Rabbim bütün hamilelere kolaylik göstersin, bebeklerimize saglik sihhat versin...

ayy aynn öle valla cnmm..düşüncelerime tercüman oldun kuzum..evet 10 mayıs bi gelmekbilmiyor..ii köçtü rüyalr görüyorum korkuyorum fln fln..öle işte cnmm..
dualrın için çok sağol cnm benmm..allh raı olsun..allh seni bir avazda kurtrdsın bebeni kucana sağ sağlim versin rbbm cnm benm

ohhne güzellpozitif çıkmışş çalışmaya başla ve devame t..rabbm çok bekletmez inşllhhh cnm benmm..rabbm hepimzin çocunu kucanda sağlıkla göstersn kuzumm

seydam nasilsin bebeisin nasil canim??
bende 10 mayisi iple cekiyorum gelse su günde asilamami olsamda rahatlasam yaa gercekten az kalmis 4 gün yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoooooooop asilaamaa olcaz doktorumuza gidecez bebisimizi görcez sen ve beni kisaca bu sekil anlattim

Kızlar ben şimdi sadece lucrin kullanıyorum.bugün adetimin 4. Günü.kan verdim bugün.sonucumu doktorum aldı kist güzel baskılanmış çok minik dedi engel olmayacak inş dedi.carşamba günü yani adetimin 6. Günü cagırdı.yumurta geliştirici iğnelere başlıycaz.ama araştırdım biraz intte.herkes en geç 5. gün başlamış.geç kaldıkmı diye korkuyorum???doktorumada güveniyom ama...

hayirlli olsun canim ne güzel gelismeler var sendede Insaallah bu ay hamile kalirsin bakarsin beraber hamile kaliriz
bu konuda bi bilgim yok malesef olsaydi yardimci olurdum diger kizlar daha iyi bilir ma doktorun sonucta bugün 6.gün oldugunu biliyor degilmi??ß biliyorsa doktoruna güven önce Allaha sonra doktoruna

Ewet canım biliyo adet tarihimi.inş yanlış bişey olmaz çok korkuyorum.sende aşılama olcakmışsın kuzum rabbim seninde yüzünü güldürsün hepimiz hakediyoruz

ayy cnm ne güzel anlattın kzuum benmyaa..ay kız hemen uyum çok uyum vakit geçsin diye..bekledimiz gn daha zor gelo kuzum yaaa..ay cnm yaaa..sen hamiş sedef hamişş olckk..arksındanda ..zeynep tüp yapckk o hamile kalckk burdan direk doğuranlar bvew hamşşeler topi aççz kızlar...ayferde cepte bu ayy ohh ne hoşş

ay cnm bi bilgim yok ama sen dr güven dr bilodur...bu kdr şeyi riske atmaz kuzum benmm..ayy kızz gelo bebk yaza girozz bebek geloooo..kış anası olcan ne güzeşş..bu aylara bebemxzle gezo olcaz

Ağzından bal damlıyo desemadağımız var inş olunca kurban kescez.

Sen hele bı ilerle nelerine daha tercüman olacam:))
Gelir gelir bügünde bitti bak o rüyaları sorma ahh ahh ben kac kere düşük yaptım kac kere dogum yaptım anlatamam malesef hamilelikte cok görülüyor saçma sapan cogu bazen komik bazense korkulu oluyor sende sagol kuşum amin insallah cümlemizin yardımcısı olsun sağlıklı Hayirli bir sekilde kucagimiA almayı nasip etsin insallah
Seydam bugun bende cok fena kustum bütün gün yediklerimi çıkardım gözlerinden yadlar geldi biran kendimi hamileligimin ilk aylarına dondüm sandim bı daha olmaz insallah

Ayşecim yeni yaşın Hayirli olsun sana bol şans getirir meleğini getirir insallah

ay kuzum sen kusma kuzum yaaa..az kaldı ztnn ayy zor valla heee..kocamn göben oldu deme..ayy çok heycnlı yaaa

ay kuzum sen kusma kuzum yaaa..az kaldı ztnn ayy zor valla heee..kocamn göben oldu deme..ayy çok heycnlı yaaa

Kocişle çarşıya indik islerimiz vardı minibüs fazla salladı birde dondurma yemiştim o sebep oldu tahminim bugun iyiyim cok şükür bende hic istemiyorum hamileligimin yarısını kuşatan yatarak geçirdim zaten
Evet ya kicaman göbeğim oldu resim koymuştum profilime bak istersen kuzum bu arada sen nasılsın senin kuzu iyidir insallah annesini uzmuyordur

nu ara iim haff bulntım avr ama abrtılck dercede değişl cnm..normdldede çektim şeyler ztnn..
hee sen miğdenii ii oynatmışsın kuzucumm..,ay dur kıuz bakim barii kuzumm

topikte yeniyim öyle gezerken rastladım merhaba dieyim dedim ben de 6 yıldır bebeğim olmuyor 5 yıl evvel düşük yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…