Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Cnmm cok sagol bende cok uyanıyorum aklıma geldikce uykum kacıyo acaba oldumu olmadımı diye hakkımızda hayırlısı olsun

hayırlı cumalar kızlar
evet canım benim drum dedi çok gerekirse normal doğumda kesik atılır diie uyuşturuyolarmış zaten zamanlada geciomuş ses konusunu bilmiorum canım..

canim arkadasim cok tesekkur ederim sanirim bende sezeryan istiycem hem esimin isinden dolayi malum evde cok olmuyor yalniz kaliyorum eger o olmadigi zamanda sancim tutarsa o gelene kadar bi de trafik falan:26: en iyisi sezeryan, canim peki sezeryan sonrasi ne kadar sure korunma sart gerci esimin degerleri yukselmedi daha
canım benim yarın kist kontrolüm var öğlen gidecez...sona allahın izniyle iki üç gün içinde adet olup iğnelere başlıycam...tek isteğim ilk seferde tutması
ayy canim cok heyecanli INSALLAH ilk seferde hayirli guzel sonuclar alirsin AMIN AMIN AMIN AMIN AMIN
seydamm bitanemm degerin cok guzel INSALLAH hep boyle ertarak devam eder INSALLAH bu sefer bebegin sikica tutunacak sana inan her sey cok guzel olucak INSALLAH AMIN AMIN AMIN canim bak duan kabul oldu bebegin de senin gibi aralik bebisi olucak INSALLAH
dru arayip soledin mi degeri? 1 haftaya kalmaz INSALLAH keseyi goreceksin

Kızlar ben dayanamayıp kan tahlili yaptırdım sonuc negatif cok üzgünüm boşuna 25 lira verdim tahlile artık benim icin hayal hamile kalmak bana jel vermişti doktor onuda kullanmayacam biri dokunsa aglayacagım yıkıldım resmen

​bende aldım sonucumu ve sıfır ..negatif....yükselmeyi bırak yerinde bile durmamış düşmüş hepten...çöktüm resmen..bana hayal hamile olmak artık

ay kuzm deme oyle bu gum asilamadan sonraki kacinci gunki? canim bende asilamadan sonra coook umitsizdim esimin degerleri nerdeyse sifirdi asilama icin cook yetersizdi dr bile umitsizde yapti asilamayi, inan bana ALLAHIM hic ummadigin beklemedigin anda sana mucizeni verecek duanin gucune ben cok inaniyodum ki her seyin basi dua, uzme kendini bitanem

​bende aldım sonucumu ve sıfır ..negatif....yükselmeyi bırak yerinde bile durmamış düşmüş hepten...çöktüm resmen..bana hayal hamile olmak artık

canim cok uzuldum
az anlatsana kendini ne kadar suredir evlisin ne zamandan beri bebek istiyosunuz

canim cok uzuldum
az anlatsana kendini ne kadar suredir evlisin ne zamandan beri bebek istiyosunuz
canım bende çok üzgünüm anca atlatıyorum şoku ...testi elime bi aldım sanki biri yeter artık bukadar umutlanma al sana sıfır der gibiydi o yazıyı görünce kan beynime sıçradı....ben 8 aylık evliyim hiç korunmadım ve pkoluyum canım.bu gidişlede hiç kalabileceğimi sanmıorum ..çünkü yumurtalama takibiyle ilişkiye girip güzel değerlendirmiştim bu ayda kalmadıysam daha iç kalmamh

Canım sen moralini bozma bu kadar.daha 1 sene bile olmamış.şeydamızda pko lu ve bugün hamile haberini aldık onun

Yavrum bwnim yok ole yikilmak bak seydamiz da pkolu cok sukur bu ay guzel haberini aldik
Bu ay corekotu kurunu yapti
Ben ve pek cok arkadasimiza vesile oldu
Bak en azondan kafandan attin
Birlikte yola devam edicez tamammi

Cnm bi arkasim 4 ay sinra gebe kaldo hicte sorun yasamadi cok sukur 2 sene diyolar ama vucut toplasin diye normal digumda bile ayni sekilde rahat ol bana guvennn

Bugün 12. günüm cnm bende artık öle yapacam seneye kadar cocuk icin doktora gitmeyecem direk tüp bebek yaptıracam o zamanda olmazsa kısmetimde cocuk yokmuş derim otururum

Cnmm seni cok iyi anlıyorum bende bugün tahlil yaptım her zamanki gibi negatif yıkıldım resmen kendimi yıpratmaktan başka bişey yapmıyorum

Canım sen moralini bozma bu kadar.daha 1 sene bile olmamış.şeydamızda pko lu ve bugün hamile haberini aldık onun
saol canım ama resmen yıkıldım nasıl moralli olayım ki şeydaya çok sevindim nezamandır istiodu olmuodu onun cnm

Yavrum bwnim yok ole yikilmak bak seydamiz da pkolu cok sukur bu ay guzel haberini aldik
Bu ay corekotu kurunu yapti
Ben ve pek cok arkadasimiza vesile oldu
Bak en azondan kafandan attin
Birlikte yola devam edicez tamammi
öyleymiş cnm onun adına çok sevindim onu bulup o karışımı sormam lazım
inş bana ve bizşm gibilere etki eder nediim..

Cnmm seni cok iyi anlıyorum bende bugün tahlil yaptım her zamanki gibi negatif yıkıldım resmen kendimi yıpratmaktan başka bişey yapmıyorum
geçmiş olsun canım bende aynen...bazı kürlere başlamak lazım hemen

Cnm ilk sayfada var

Bu arada seyda mucuzem77

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…