Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Merhaba cnm iyiyim cok sagol masallAh sende iyisin Rabbim daimi eyledin insallah amin insallah bütün isteyenlere nasip etsin bu guzel duygulari ya daha cok küçük toyosunu yerim ben onun bir susam tanesinden nerelere geldik hakkaten insanın yaratılışı bir mucize akıl sır erilmiyor Rabbim ikinizide korudun sağlicakla kucağına almayida cicilerini giydirmeyi de nasip etsin insallah

Kiz bunun herseysi olmus masalla ah bide 12 hafrada git kica bebek
Masalla cnm ya

Ay cnm simdi herkesin.innki.dualara ihtiyacim vr..hepinizin.bana dua etmwai lqzim..iki kere kaybettim ucuncu.dursun istiyorum...rabbmm yardim etsin.kan testi olayina gelince esim iİn vermiyor..yinw kapilcksin diyo..uzuluyorsun diyor..3hafta bekle diyo..bende diyom 12 bklim ztn bise yoksa kimyasldan duser..bebek vrsqda artik kan vermedwn gorurzzz.cok.heycnliyim.icten korkuyom kuzumm..ne yapcm bilmm.idrr testine bile kizdi yaptim diye..pfff heveaim gursamda kalsin istemiyorum
Ayy seydam nasil heyecanlandim anlatamam testi görünce ay insallah Rabbim nasip etsin ol demiştir ben zaten umutluyum sanki böyle bı haber alacaksın Rabbim ya ne büyüksün cok sevindim insallah hamissindir tatlim
Ay evet hepiniz inndiniz bende inndim cok tuaf hiisdiyom kwndimi..ay ne bilim vr ama yok gbi..hamileyim bilorum ama bebegim benlemi bilmiyorum.olumlu duaunup olmlu olsun istyorum..biliyorum dua ediyorsun.ama dualrini ekaik etmw tatlim yaaa
nartanem ameliyyat olmussun gecmis olsun , cok sukur artik engel kalmadi ALLAHIM hayirlisiyla tez zamanda bebise kavustursun, senin adina coook sevindim canim bence yaza kalmaz gebe kalirsin INSALLAH AMINNNNNN
Nartanem adet olck ve hamile oldunu.ogrencez sonradannn..
Senn bebesinnde reamini iatozzz ina goree..ozldim onu bi gorek resmini
Seydam cnm arkadasim cok sevindm sabah testi gorunce sok oldum hepimizin dualariyla kucaginada alicaksin cnm insalla
Aslinda cok kotuyumm.ne bilim.yaa.tuaf hissdiyorum kendimi...dua et bana...yaren.ne dedi.gosterdinmi testi kuzummmm
Şeydamız hamilemicanımm inan nasıl sewindim..şok oldum resmen:))inş kandada çıkar canım ne Zaman yaptırcan test
Kan yok kuzum herlde bi hafta olsunda.en az 2hafta beklemek istom bakalim.ne olck.bi yandan.yapim bi yandan yapmm..off bilmm.iki kere kaybedince korko insan ya
tsk ederiz cnmm..insallah bitanemmm senin guzel haberinide alicaz insallah..buarada testinide gordumm allahim dualarini kabul eyledi insallah bitanemm ve bebisin seninledir allahin izni ile...cokk cok cokkkkkk sevindimmmm:)))
Dua istommm duaaaaa...bol bol uda..ay.bizim ki.kocamn.olmus bu arda kuzm..masllhhh

Ay cnm simdi herkesin.innki.dualara ihtiyacim vr..hepinizin.bana dua etmwai lqzim..iki kere kaybettim ucuncu.dursun istiyorum...rabbmm yardim etsin.kan testi olayina gelince esim iİn vermiyor..yinw kapilcksin diyo..uzuluyorsun diyor..3hafta bekle diyo..bende diyom 12 bklim ztn bise yoksa kimyasldan duser..bebek vrsqda artik kan vermedwn gorurzzz.cok.heycnliyim.icten korkuyom kuzumm..ne yapcm bilmm.idrr testine bile kizdi yaptim diye..pfff heveaim gursamda kalsin istemiyorum
Ayy seydam nasil heyecanlandim anlatamam testi görünce ay insallah Rabbim nasip etsin ol demiştir ben zaten umutluyum sanki böyle bı haber alacaksın Rabbim ya ne büyüksün cok sevindim insallah hamissindir tatlim
Ay evet hepiniz inndiniz bende inndim cok tuaf hiisdiyom kwndimi..ay ne bilim vr ama yok gbi..hamileyim bilorum ama bebegim benlemi bilmiyorum.olumlu duaunup olmlu olsun istyorum..biliyorum dua ediyorsun.ama dualrini ekaik etmw tatlim yaaa
nartanem ameliyyat olmussun gecmis olsun , cok sukur artik engel kalmadi ALLAHIM hayirlisiyla tez zamanda bebise kavustursun, senin adina coook sevindim canim bence yaza kalmaz gebe kalirsin INSALLAH AMINNNNNN
Nartanem adet olck ve hamile oldunu.ogrencez sonradannn..
Senn bebesinnde reamini iatozzz ina goree..ozldim onu bi gorek resmini
Seydam cnm arkadasim cok sevindm sabah testi gorunce sok oldum hepimizin dualariyla kucaginada alicaksin cnm insalla
Aslinda cok kotuyumm.ne bilim.yaa.tuaf hissdiyorum kendimi...dua et bana...yaren.ne dedi.gosterdinmi testi kuzummmm
Şeydamız hamilemicanımm inan nasıl sewindim..şok oldum resmen:))inş kandada çıkar canım ne Zaman yaptırcan test
Kan yok kuzum herlde bi hafta olsunda.en az 2hafta beklemek istom bakalim.ne olck.bi yandan.yapim bi yandan yapmm..off bilmm.iki kere kaybedince korko insan ya
tsk ederiz cnmm..insallah bitanemmm senin guzel haberinide alicaz insallah..buarada testinide gordumm allahim dualarini kabul eyledi insallah bitanemm ve bebisin seninledir allahin izni ile...cokk cok cokkkkkk sevindimmmm:)))
Dua istommm duaaaaa...bol bol uda..ay.bizim ki.kocamn.olmus bu arda kuzm..masllhhh

Seydam bence kan testi de yaptir kuzum ya esinden gizli haberi olmasın kızıyorsa Allah korusun ya birsey olursa ona göre hareket edersin cnm dualardasin Rabbim bu defa meleğini sana bagislasin insallah onu korusun sağlicakla kucağına almayı nasip etsin insallah

Eki Görüntüle 686178

merhaba kızlar bugn test yaptım dayanamdım..
rabbm nasip eder inşllhh ...silikte olsa çizgi geldiii

ayyyyyy inanmıyorum şeydacım cok sevindim şüküler olsun hep dedim rabbım sanada tez zamanda versın bak geldı meleğin benımde böyle cıkmıştı ilk testim dualrım senınle kuzucum rabbım sağlıkla yavrularımız kucağımıza almayı nasip etsin dikkat et kendıne lütfen

maşallah süpanallah ayyyy sinemcim kocaman olmuş 4 hafta sonra bızdemı böyle olacağız ınş. yerim onu ben allahım nazarlardan korun cicilerinede bayıldım sağlıkla giysin

hayirli aksamlar kizlar

Masaallah seydam cok güzel haber bu Allahim Insaallah degerlerin hep kat kat artar canim cok sevindim

sinem Masallah canim bebisine Allah nazarlardan saklasin aldiklarini giydirmek nasip etsin

diger kizlar gelin artik yazin nasilsiniz naber?

ben doktora gittim songülüm beni merak etmis sagolsun. pekte ic acici bi seyler söylemedi acikcasi. kistler yok olmus ama doktorum daha var gibi ama o önemli degil önemli olan bendeki sivi rahimazindaki ve onu yok edemiyorlarmis yani anlayacaginiz zervix dedikleri yumurta aki sivi o asitliymis ve öldürüyormus spermleri malesef. yani mayis normal denemek istedim ama pek umutlu konusmayinca doktor zaman kaybetmeden en iyisi asilamaya gecelim. zaten doktor direk normal deneyin simdi demedi asilamaya gecebiliriz dedi yani.

1mayis batim mayis ortasina asilama olurum mayis sonu sonucumu alirim. eger asilama tutmazsa direk tüpe gecebilirmiyim diye sordum cünkü doktorum 3asilamadan sonra tüpe geciyoruz demisti bana simdi tabi asilamadan sonra tüpe gecebiliriz ama 3kat masrafi oldugunu unutma dedi. aaaahhhh masraflari kim düsünüyorki
neyse canlar benden bukadar yarin görüsmek üzere kendinize cici bakin

öpüldünüz

yok cnm yaptrmıcam yaa..ay şuan testi yaptım hamileyim vedikkat eiyorum kendime onn haricinde kafaya takmıyoprum..bakalım ne olcakkk..olursa ztn kimysal gene kanammolur öbür türlüde bakarızzz herşey yolunda giderse ii olur..eşim sağlıkcana uğrşma diyror..belki haftaya giderim ner bilim ya insann içinde korku oluyor...gitceksin kan testinnn rakamalrı korkutuyor şimdi

dikkt ediyoprum kuzum kendime ama işte ne kdr elimden gelrse cnm...
illa işim olo ne edimm..rabbm izin verrse olur...şüphe yokki her şey onun sayesinde...
şimdi sen bol bol dua et kuzum bana ..korku ve heycn bir arada ama yok işte kötü düşünemk istemiyorum kuuzm

Şeydam cnmmm gözlerim doldu inan çok mutlu oldum senin adına inş. bu sefer herşey yolunda gider sağlıkla kucağına alırsın melegini tarif edilmez bi sevinç var içimde

ayy cnaımsınn yaa ..tatlımm benmm rabbm bu ay sennde yüzünü güldürce inşlhh...
rabbim ol desin..ilk sayfadaki ayeter kürsiyi yap kuzum neolursun mutlaka yapp tatlımm
rabbmn izniylşe olucak cnm benmm...

şeydacımmm selam canım nasılsınn..hamileyim yazmışsın çok sevindim tatlım RABBİM kucağına almayı nasib etsin.. sen yinede kan testi yaptır değerin belki yüksek çıkar belli olmaz ona göre dr önmelm alır.kanaman olursa yinede ihmal etme dra git durdurabilirler ilaçla..

aminn kuzuminşllhh kat kat artar...
ayy kuzum ben bişe sorxam o akıntı gelerken sende kaşıntı yakma olomu..
bendede vardı akıntı akrken vajina girişi çok yanıyor ve kaşınıyordu...
dr sonra bana fiitili hap krem verdi ..1 ay onları kullndım geçti kuzumm
ay aşılma olsun ama hemn olsunn..hım 1 mayıs bat...
15 16 17 gbim olur belki aşılama..ayy hecn bastı bak şşimdi..

Cnm nerelerdesin merak ettim kan tahlili yaptırdınmı

yok cnm yaptrmadı ewşimm..bekle diyoo ayy kızdım ona ..dedm temmuza kdr bekşliyelim kanamm olmassa cinsiyetyle öğrenirizz..
üzülcem diye korkuyor...heveslendrmiyo ama tuaff...
kızçen napoo diye msj çeko
iklimzde erkk bebek hastasıyız ma nedense buna cinsiyetini kloyduk..inşşlhh bu sefer olur..
3 senede 3. bebğim ama bunu kucağıma almak istyorum

evet cnm hamileyim herlde
ayy kuzum yok hafaya kdr yaptrmıcm bilmm ne etsemm yaaa off...haftaya bi olsunda eşim gececiyken gidicem..ama çok tuafımm..düşünemiyorumm...
kanmam olursa gidicem ztn dr bu sfer gırtlana yapışcam hhahah...ama olmıcak bu sefer bebğim gelicek

Kuzum seni anlıyorum ama bu sefer icin rahat etmicek biliyorum Buda digeri gibi olacak degil ya doktor belki önlem alır tabi sen bilirsin insallah aynı seyleri yasamazsın meleğin annesine siki siki tutunur seni hic bırakmaz Rabbim korusun sizler mevla bak gor beyler neylerde guzel eyler insallah

İNŞALLAH canım benimm..batın gectimi bak ben 3-4 gün varken test yapıp öğrendim sonnra gidip kan yaptırdım aynı gün 113.43 çıkmıştı dr hamilesin dedi hemen ilaç verdi o yüzden sende fazla bekleme yinede hayırlısı olsun..

Bencede gelecek cnm o bebek buraya gelecek iyi bak dikkat et kendine agir is yapma bol bol dinlen dua et Rabbim bu sefer yüzünü güldürecek insallah buna inanıyorum seydam

DUNYANIN EN SANSLI INSANI KIZi OLAN BABALARDIR

Babalar aslında en çok kızlarını severler
Ama inanmaz kimse buna
“Yalan” derler“imkansız” derler.
Her nedense kimse çıkıp da “neden?” demez.
...Nedendir bilir misiniz?
Çünkü kız babası olmak,
Farklıdır, özeldir bambaşka bir duygusallık verir babalara
Hayatında hiç ağlamayan babalar bile kızlarını ellerine aldıklarında
Tutamazlar göz yaşlarını…
Ama bir taraftan da zordur kız babası olmak.
Bir kız iki evlat demektir.
İki canı birden sırtına yüklenmek demektir.
Çünkü biri iki yapan da kadındır, ikiyi üç yapan da…

Bunu bildiklerinden babalar,
Onların üzerlerine daha da titrerler.
Onlara her baktıklarında annelerini,
Bazen kırdıkları ama her şeye rağmen onları yetiştiren
Annelerini anımsarlar…

Ama bir yandan da koruma iç güdülerine yenilirler
Kızlarına hiçbir şey olmasın
Onlar hiç üzülmesin,
Gözlerinden bir damla yaş gelmesin isterler
O bir damla yaş için koca dünyayı yıkacak olurlar…

Ama bu sevgilerini,
bu bağlılıklarını,
Asla gösteremezler, utanırlar.
Çünkü baba demek; güçlü, çatık kaşlı olmak olarak öğretilmiştir
Onlara…

Gülümsemek isterler o güzel kızlarına gülümsemek…
Ama rolünün dışına çıktıklarını düşünüp
Dönerler eski çatık kaşlı, gergin suratlarına…
Bazen ağlamak isterler
Ama “Erkekler ağlamaz” denmiştir onlara
Yapamazlar bu yüzden saklarlar gözyaşlarını…

İşte böylece her şeyi içlerine atarlar
Kız babaları
Yansıtmazlar asla duygularını…

Ama dayanamazlar gece yarılarına
Ve giderler o güzel kızlarının tatlı şirin odalarına
Uzun uzun bakarlar yüzlerine
Ve bir kez daha hayran olurlar
O muhteşem güzelliklerine
Gündüzleri dokunamadıkları gözlerine, ellerine
Hiç bırakmayacakmış gibi dokunurlar
İçlerindeki duygunun gözyaşlarını boşaltırlar
Ve yavaşça güzel kızlarını öpüp
“İyi geceler” derler
Derinden derinden…

Eğer siz de bir sabah uyandığınızda yanağınızda
Bir damla gözyaşı hissederseniz
Bilin ki babanız o gece de sizi izlemiş
Ve en sonun da “iyi geceler” deyip gitmiştir…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…