Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

bencede cnm sorun ortadan kalktı ınsalla mayıs ayında hemencık oluverırı
o arkadasımın bebegı yok aysem ve hıc bı sorun bulunamıyo yasıda kucuk ne olca bılmem ama bunları mutlaka anlatıcam bı kere asılamda yaptrıdı aslında

ay bu arada bızım sedefımızde de bı sorun gorunmuyo esındede onada soylesek dımı ama

ınsalla yaz ıcın tatıl planı var yarenım cok ıstıyo babasıda kıyamıyo
bakalım ıkı ufaklıkla yogun olsada gıdıcez

Cnmm iyi olmana sevindim bol bol dinlen tatlım heyecanla bekliyorum adetim geçtikten sonra yapacam bu sefer tahlil inş. pozitif sonuç alırım bu son olsun çok istiyorum

Allahim Insaallah seni bu ay sevindirsin bunu cani gönülden cok istiyorum Insaallah gebesindir Rabbim kucagina almayida nasip eder Insaalah sende seydada Amiiiiiiiiiiiinnnn

Bebeğim çikolata kisti varya bende sebepsiz değiliz yani.sebepsiz olmak daha kötüdür heralde kuzum ya.

şükürler olsunki iisin cnm yaa..ayy insann aklına neler neler gelyor ya..korkuyoruzz resmen...
ay allm yaa bunca zamn boşuna hırpaladın keendini..
allhımıza şükür sen iisin ve önümz açıldfı ayyy mayısta bebk haberimz var he.ayy çok sevndim arkadşım cnm benm yaaa..
mümkünse o akıntı olmadan bizim bebek gelsin kuzummm
bu arada bugün yarin yumurtluyorum ama malesef doktorum 2hafta yasak verdi bu demek oluyorki mayis ayinda calismalar basliyacak ve mayis sonunda Insaallah güzel haber alirim olmazsa zaten asilama yaptiracam kismet
mayıs mayıssss alıcaz o mayıstaaa...
bebeğimzzin eli kulanda yukrdan aşaa yavştan inio kuzum DD
allh bağışlasın kuzum bebğini...
bizde snei özldik..
allhj analı babalı büyütsn bebeğini tatlımmm
Eki Görüntüle 685590 yavruma dayanamadim ciciler aldim teyzesi yuce rabbim insallah giydirmemi nasip eyler...

ayy maşllhhhh allh giydrmeyide nasip etsn kuzumm
ayy cnm yaaaa çok güzeler hee

merhaba kızlar bugn test yaptım dayanamdım..
rabbm nasip eder inşllhh ...silikte olsa çizgi geldiii

Eki Görüntüle 686178

ayyy Seydammmm bu cooook guzel hemen yarin kan testi yaptir ay canim gorur gormez o kadar mutlu oldum ki anlatamam ayyy tatlim kendine dikkat et ALLAHIM YA RABBIM arkadasimin yuzunu guldur bebegini kucagina almayi nasip et AMIN AMIN AMINNNNNNNN:119::119::119::119::119::118::118::118::118::118:

Son düzenleme:
nartanem ameliyyat olmussun gecmis olsun , cok sukur artik engel kalmadi ALLAHIM hayirlisiyla tez zamanda bebise kavustursun, senin adina coook sevindim canim bence yaza kalmaz gebe kalirsin INSALLAH AMINNNNNN

canim aldiklarina bayildim cok sekerler ALLAHIM saglicakla giydirmeyi nasip etsin, ben daha hic bi sey almadim esim izin vermiyor 30. haftadan sonra aliriz diyor bende kendimi ne kadar tuta bilirim bilmiyorum agrinin olmasi normalmis bende de oluyor dr bu haftadan bi ilac verdi agri icin, is-guc yapamiyorum agrim oluyor bebek buyuduyu icin oluyomus bu agri , olsun ama dimi o kadar bekledik istedik simdi her seyi cekmeye hazirim yeterki sag salim kucagimiza alalim AMINNN

Eki Görüntüle 686178

Ayy seydam nasil heyecanlandim anlatamam testi görünce ay insallah Rabbim nasip etsin ol demiştir ben zaten umutluyum sanki böyle bı haber alacaksın Rabbim ya ne büyüksün cok sevindim insallah hamissindir tatlim

Seydam cnm arkadasim cok sevindm sabah testi gorunce sok oldum hepimizin dualariyla kucaginada alicaksin cnm insalla

kizlar bugun dra gittik oglusum MASALLAH buyumus de 2 hafta onden gidiyomus ayyy nasil heyecanlandim gorunce anlatamam yaaa kipir kipirdi bebgim yerinde durmuyordu dr bu cok hareketli boylesini gormedim dedi minigim benim, dr cok iyi besliyorsun MASALLAH dedi yavruma, yaa kalp atisini duymamiza bile izin vermiyordu surekli donuyordu zipliyordu cok garip hissler duygular bunlar ALLAHIM tum isteyenlere bekleyenlere nasip etsin INSALLAH AMIN 4 hafta sonra ayrintili ultrasona cagirdi

canim nasilsin? yoksun ne zamandir nerelerdesin? esinin testini tekrarladiniz mi?

hayirli aksamlar güzel hatunlar keyifler nasil

sinem Masaallah büyümüs bebisin Insaallah yarin güzel haberle gelirsin
hayirli olsun kiyafetler güle güle giydir Insaaallah

merhaba canim cok tsk ederim aminn... allahim bunlarin daha guzelini giydirmek senin yavruna nasip olsun bitanemm eminim en yakin zamanda asilamaya bile gerek kalmadan bebegin seninle olucak...cok cok gecmis olsun canim allahim saglik sihhat versin...

tsk ederiz cnmm..insallah bitanemmm senin guzel haberinide alicaz insallah..buarada testinide gordumm allahim dualarini kabul eyledi insallah bitanemm ve bebisin seninledir allahin izni ile...cokk cok cokkkkkk sevindimmmm:)))

cok guzeller dimi canim yaa:))) ayy esim toptan alalim dukkani istersen diyince kendime geldim..bebek reyonunda kendimi kaybediorum ama sabredicem artik 1 ay bisey almicam:))) umarimmm...aslinda en iyisi ama insan dayanamioki napim...evet cnm normalmis agrimin olmasi rahim genisliomus bebisim buyuyuo:))) ben yapiorum ama dinlenerek...aynen cekmeye raziyim bulantilarim allahima sukurler olsun onceki kadar degil..allahin izni ile saglikla sihhatle kucaklarimiza aliriz yavrularimizii...(amin)

merhaba TEYZELERIIII:))) nasilsiiz bakalimm biz cok iyiyiz allaha sukurler olsunnn bugun almanca kursuma basladim SIKICIYDI.....ve ogleden sonrada dr a gittim allahim yarabbim bide ne gorim yavrum buyumus teyzeleri yaa boyu 3 cm olmus..kipir kipirdi kollari ayaklarii bi uyuyodu birden kimil kimill canlandii allahimm yuce rabbimin bir mucizes ALLAHIM NAZARLARDAN SAKINSINNi...dunyalara degismem bu anlari allahim herkeze bu guzel annelik duygusunu yasatsin aminnn...sizleri seviyoorum bizden dualarini eksik etmeyin olurmu...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…