Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay kadın olayıda bana gelmıyo ben onun peşınde onu yap bunu yap bı yandan da be yapmaya calışıyorum
bıde gundelık ışler yetıyo ınsana ınsan bıde gecte kalkınca puffffff
ıstıyorum erşey dört dörtluk olsun bıgın supurmeyım dımı yok ıcım ıcımı yıyo sankı heryer ucus ucus

Ahh dünür ilahi kahkahayla güldüm valla duydunuz mü bilmem Rabbim oğlunu hayirli evlat eylesin e mı

ya ınan cocukların kahrı yok yaren ta 7 de gelıyo aras zaten uykucu ışımı engellemıyo
sorun bende bışey de eksık olsun cıx
yaprak sarma yedınmı barı yapan oldumu sen yaptınmı ben duduklude pışırıyorum yaprak ve bıber dolmayı daha guzel oluyo

oh lamişime yarasın afşiet olsun

canım kurusu ama aklında bulunsun yazdan kuruturuz kısa hasır olur ben yasını pek esvmiyorum bencede denemelisinn ay yeter ballandırmayak artıkın

Anladım canım kurusu olduğunu..bizim burda pek yapmazlar..Aktarlarda oluyo ordan alıp yaparım

kuzular hakkat acıktım yavaştan gidip bişiler atıştırıp yatayım sabah çok erken kalktımm gözlerim ağırlaşmaa başladı.... nasipse görüşürüz yine.. kaç akşamdır kabuslar görüyorum dua edin bu akşam miss gibi bi uyku çekimm...yarında pazar ne güzell... tek kahvaltı yapmıcam en çokta buna seviniyorum...hepinizin dualarını Rabbim kabul etsin bu güzel akşamda ne muradınız gönlünüzde istediğiniz ne varsa hayırlı ve tez tarafından Rabbim kabul etsin.....heşeye gücü yeten güzel Rabbim kendinden başkasına muhtaç etme başkasının kucana bakıp evlat hasreti çekitrme sevdikleirmizn acısyla bizi sınama .... sen kapına gelenie geri çevirmessin bizleride çevirme Allahım.... korktuklarımızdan bizi emin kılll...aminnnn... haydii şimdi ii geceler.....

MasallAh kuzucuklarina hep böyle devam ederler seni hiç üzmezler inşallah Rabbim hayirli evlatlar eylesin
Yok canim ya nerde annemiz yok ki sizler gibi yapıp getirsin rüyamda yapıp yedim o kadar

MasallAh kuzucuklarina hep böyle devam ederler seni hiç üzmezler inşallah Rabbim hayirli evlatlar eylesin
Yok canim ya nerde annemiz yok ki sizler gibi yapıp getirsin rüyamda yapıp yedim o kadar

ama kendın saraydın yada kv falandamı yok

ıyıgeceler cnm hoşgeldın
bı an ıcım acıldı

iyi geceler selam hoş geldinn
hosbulduk canım

cnm avatarın ve sudunyası bı an ıcım acıldı temız saf geldı uzur verdı nedense

cok mutlu oldum bende cok sevıyorum :) huzur ne guzel sey...
iyi geceler canım hg

yaparım canım meraklanma sen

hahaha bence acıkıosun kuzum sen...hiçte belli etmedin

hosbulduk canım yaaa bu dolmalar hıc olmadı ama ben dıyetteyım ve kuru dolma vazgecılmezım

oh lamişime yarasın afşiet olsun

canım kurusu ama aklında bulunsun yazdan kuruturuz kısa hasır olur ben yasını pek esvmiyorum bencede denemelisinn ay yeter ballandırmayak artıkın
saol kuzum anacığının eline sağlık pek bi güzel olmuş o güzel elleri dert görmesin inş......
ayy kuzum okadar yıpratma kendini yahu demek temizlkçiyide beğenmiyon he :) walla sen az frenle kendini bu kadar titiz olma ayoll.....
Ahh dünür ilahi kahkahayla güldüm valla duydunuz mü bilmem Rabbim oğlunu hayirli evlat eylesin e mı
aminnn cümlemizinkini hayırlı kılsın Rabbim

ii geceler balımm

kızlar iyi geceler hepinize..benim mesai bitti

öperim

yarın kv ye gidecegim gecikebilirim beni özleyin

Son düzenleme:
kıss berrin senin uyku saatin geldi de geçiyo bileuykun gelmedi mi bu gece daha

kızlar hadı hepımız kacalım ıyı geceler
yarın akşam annemler bızde gelemıcem pazartesı göruşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…