Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

yok kız üüzlmem neden üzlimkine..allh razı olsun az ardş var ama alhh hepsinden razı olsun pek vefalılar...ilk sayfya bak o kdrda az değil he??

grip gelmiştr öle bi anda tanınmyayn biri gleip bişe yaıonca ondndr

ne bileyim ne işin var topikte der gibi msjlar görünce şaşırdım yani doğal olarak ne oluyo filan die? senden de allah razı olsun

bilmem ilk kez görüyorum bu topiği denk geldi yani. neyse arkadaşını kıskanmana gerek yok kalıcı değilim bi de agresif msjlara hiç gerek yok. ii akşamlar

kimsenn kimseyi kıskandığı yok....
agrasif oland ayok soru sormak suç olmasa gerek...
sen nasıl sordun cvpdıuk öle..
sahte nicklemi gelon anlamıyom geldin iki dakka plomik çıkrtıyon arkdşş...kalıcı değilsen sorun yok yol orda..yetrki sorun çıkrma

Seydm sen ne yaptin bugun ben toplanti gittim geldim simdk.anacimla oturuyoz ayin 18 mi cmm test tarih

ayy mustafa gitti duygu kaldıı...
mustafayıda sevridm ama i oldu
uyuz oldum..kız kendini savundu zaman atr yaptı zman suçlu ohh olsunn..duyguu kızımm herkesi yolla..arkndayımm.hahayt 1. olcakl bu kız

Selam kızlar nasılsınız. Ben şuan yatak içindeyim uyucm bakayım dedim sizlere. Emir malum yaramaz çocuk :) görmeyenler albüme bakabilir 3 tane resmi var :)

Seydm sen ne yaptin bugun ben toplanti gittim geldim simdk.anacimla oturuyoz ayin 18 mi cmm test tarih

ayy kız bugn eşime bbekmisin sen dedim..oda ben senn bebnmiyim dedim bende evet sen bebğimsin dedim derken oda bana senn beben varmı dedi..bende şımrdım...ne gelo içne dedimm.bana dediki tahmnleirmi senden yürütemyorum dedi..tutunamıyoki dedi..pek üzüldimm heee...
o anda gögslerim ağrısı bilem gtii.başkada bişe etmedm innki..

Selam kızlar nasılsınız. Ben şuan yatak içindeyim uyucm bakayım dedim sizlere. Emir malum yaramaz çocuk :) görmeyenler albüme bakabilir 3 tane resmi var :)

ayy bakrım kız hemen ben görmeşştimm...
ayy yat uyu kızz.bebn uyurkene ..yoruluyosundur valla

Ah kuzum gordum masakka cok tatki yorumda yaptim arasla benziyolar he

Seydacim arkadaş olarak ekledim kabul et yoksa göremezsin. Yorulmak ne ölüyorum valla kollarımda derman kalmadı emiri taşımaktan :KK43:

ayy kız bugn eşime bbekmisin sen dedim..oda ben senn bebnmiyim dedim bende evet sen bebğimsin dedim derken oda bana senn beben varmı dedi..bende şımrdım...ne gelo içne dedimm.bana dediki tahmnleirmi senden yürütemyorum dedi..tutunamıyoki dedi..pek üzüldimm heee...
o anda gögslerim ağrısı bilem gtii.başkada bişe etmedm innki..

Aaa bozma kuzum hemen kenfdinu
Kiz siz asiksiniz he adamin seviyo seni
O kaptirma diye pay birakiyi birak sen gogusleri
Ya nr bilim ne zaman yumurta olsa calissaniz tutuyo
Bu seferde tutunacak insalka kuzum

Seydacim arkadaş olarak ekledim kabul et yoksa göremezsin. Yorulmak ne ölüyorum valla kollarımda derman kalmadı emiri taşımaktan :KK43:
oyy maşşlhh ne güzel buu yaaa..aşllh nazrdan sıkınsın kuzum..ay kız bunu taşırken tabe hal dermn klmaz sana kuuzm

Ben geldim.ay çok fena uykulardan açamıyorum gözümü ben.topiğimizin canını sıkmışlar.burası benim uğurum bak valla açarım ağzımı yumarım gözümü ona göre haa.kızların hepsi de uğurum benim onlara laf yooookkk.mucizem sat 5 Mart 2013 tahmini doğum tarihi 10 Aralık 2013 evlilikyılı 2012 ilk bebiş başka bilgi lazımmı

Ben geldim.ay çok fena uykulardan açamıyorum gözümü ben.topiğimizin canını sıkmışlar.burası benim uğurum bak valla açarım ağzımı yumarım gözümü ona göre haa.kızların hepsi de uğurum benim onlara laf yooookkk.mucizem sat 5 Mart 2013 tahmini doğum tarihi 10 Aralık 2013 evlilikyılı 2012 ilk bebiş başka bilgi lazımmı

Cnm sin sen ya ne guzelde yazmissin
Kiz banadaa gebeykn uyku basardi erkek bu he soyleyim
Cnm esin be tepki verdi
Saglij ocakta neden 1 cikmis

X