Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Saol kuzum nasıl olsun küçücük daha zaten 13 tane iğne yedi 6 tanedaha yazdı doktor.biraz toparladı şimdi çok şükür.evet kuzum başka bi açıklaması yok zaten.kırmızılarda gelse bi çok gerginim herşeye ağlıyorum.gelse rahatlıcam 31 gün oldu.tabiki pes etmek yok bidahaki aya kaldı umutlar .

cnm cok uzuldum gercektn kac yasınd ufaklık

Ay

Ay cnm ben.bole olcni bilpdum ilk 5daaka onemli yaziyor ztn 5dakka sonra degerlendirilen test yanlistr diye..hayirlisi olsun cnm..sanki sen.klomen.kullnmistin.belki ondrdr kuzum ya..benim adetim 34 gunde bir..bakalim sennki ne hemn gelck hemn gelsinde bekletmden yeni aya gecelim .ay kiz.adet olunca de baride :KK19::KK20:

Bilemedimki ya başım ağrıyo başladı benim adet belirtileri gelsede rahatlasam valla ya.tamam kuzum adet olunca yazarım.

Kııızzzz sendemi eltinle aynı binadasın!!!!
Ben koy gbi bi yerde otyomm kuzumm..ev tek katli 1 donum arsann icnde..onumdede 500 m2 bi yer vr onn icinde de eltimm.ay benim koca tekne kazintisi..en kucuk eltim 38 yasinda.esin 28..en buyik kaynim 46ve eltimde ole..onn arksindan gorumama..sce gelo da 44 arksindan kaynim 42 onn arksindan kaynim 38 ave benimki 28.hahahah kiz gorumcemn eltimn cocuklri ebnle yasit..oyizden ben cocuk.kalom yani..hepsini cbimdn cikrrim ..ufak tefek seyler olo ama normlde ii yane bizim armiz..
Bilemedimki ya başım ağrıyo başladı benim adet belirtileri gelsede rahatlasam valla ya.tamam kuzum adet olunca yazarım.
Aynn dedm gbi kuzum..sen strese girme cnm uzan.papatya adacayi fln ic senn ve bol.bol su
Yok kuzum ne anlaşması.kadının bi tane bebesi var onada kaynanam bakıyo o olmasa bebe ortada kalacak resmen.benle i bi tane daha yapmak istiyo.benim adet günümü bnden iyi biliyo öle takibindeyim
Alh yrdimcn olsun cnm ne diimki valla..kumlarin kazani kaynrmista eltilrinki kaynamzmiss ya

Selam seydacik nasılsın nerelerdesin gecen hastaneye girmiştin ne oldu anlat yazmissin birsey otobüste ama pek bişey anlayamadım valla:))

Selam seydacik nasılsın nerelerdesin gecen hastaneye girmiştin ne oldu anlat yazmissin birsey otobüste ama pek bişey anlayamadım valla:))

ayy kız oto tepende ancak o kdr olur...
şimicik ben gittim 13.30 da randevum vardı..erken gtmişm 12.30da beni aldıı doktr..
baktı her şey yolunda dedi...çatlamış dedi..
bende çıktım..daha sonraan sağ tarfıma çok ağrı girdi..dr yanında ağrısa şşrdım ztn..
öle yani sonra süpergemi aldım eve geldim dr da ağır kalrma dedi..dikket et dedi sonrada..öle işte
bende mayıos 5 kdrbeklicemm öle benden durumlr bu kuzum

şimicik ben gittim 13.30 da randevum vardı..erken gtmişm 12.30da beni aldıı doktr..
bende çıktım..daha sonraan sağ tarfıma çok ağrı girdi..dr yanında ağrısa şşrdım ztn..
öle yani sonra süpergemi aldım eve geldim dr da ağır kalrma dedi..dikket et dedi sonrada..öle işte

Anammmmmmmm kuzum sevndirik oldum valla hadi hayırlısı Rabbim bu ay yüzünü güldürür inşallahh.benim kırmızılar yok daa.

Anammmmmmmm kuzum sevndirik oldum valla hadi hayırlısı Rabbim bu ay yüzünü güldürür inşallahh.benim kırmızılar yok daa.

ayy cnm yaa her şeyn hayrlısı kuzum...

rabbm hyrlı olanı versinn
ay cnm yaaa gelsin bir an önce kırmızılar yaa

Slm hanimlar. Nasilsiniz? Benim kirmizilar gitti. Sanirim haftaya yumurtam catlar. Ama maalesef esim yine sehir disinda calisiyor. Acaba haftasonuna denk gelirmi? Gecen ay 17. günde catlamis, bu ay 17. gün cuma ya gelio
Gelir gelmez calisma mi yapsak:KK17::KK17::KK17:

ayfer canim esin gelir gelmez calisin kacirma

seydam hadi hayirli olsun güzel haberler aliyorsun. bende yarin sabah erkenden doktora gidiyorum bakalim bize ne diyecek. bu tüp merkezine martin basinda basladim esim sagolsun hep benimle beraber geldi önceleri hic gelmezdi.gerci bana alttan doktor bakinca o disarda bekliyor ama konusurken yanimizda oluyor.

Nisanbebek adetlerin hic gecikirmiydi senin bi doktora görünsen biseyler verse canim böyle nerye kadar hic olmazsa yeni calismalara baslarsin

songül nasilsin neler yapiyorsun??? ben adet oldugum günden baslamisti rahatsizligim bogazim sisti bu sabah antibiotik aldim 1000lik ama yarisini sabah yuttum diger yarisini aksam sonra aksam bi midem bulandi titreme geldi ayni zamanda yaniyorum cayir cayir neyse suan daha iyiym isten geldikten sonra hemen yattim bu saatlerde kalktim

ayfer canim esin gelir gelmez calisin kacirma

seydam hadi hayirli olsun güzel haberler aliyorsun. bende yarin sabah erkenden doktora gidiyorum bakalim bize ne diyecek. bu tüp merkezine martin basinda basladim esim sagolsun hep benimle beraber geldi önceleri hic gelmezdi.gerci bana alttan doktor bakinca o disarda bekliyor ama konusurken yanimizda oluyor.

Nisanbebek adetlerin hic gecikirmiydi senin bi doktora görünsen biseyler verse canim böyle nerye kadar hic olmazsa yeni calismalara baslarsin

songül nasilsin neler yapiyorsun??? ben adet oldugum günden baslamisti rahatsizligim bogazim sisti bu sabah antibiotik aldim 1000lik ama yarisini sabah yuttum diger yarisini aksam sonra aksam bi midem bulandi titreme geldi ayni zamanda yaniyorum cayir cayir neyse suan daha iyiym isten geldikten sonra hemen yattim bu saatlerde kalktim

cnmbenım merhaba ne yaptın adetın sokuldumu aynı devammı
cnm neden ıyılesemedın sen bu ay uzuldum bak belkı 1 aydır hastasın

Slm hanimlar. Nasilsiniz? Benim kirmizilar gitti. Sanirim haftaya yumurtam catlar. Ama maalesef esim yine sehir disinda calisiyor. Acaba haftasonuna denk gelirmi? Gecen ay 17. günde catlamis, bu ay 17. gün cuma ya gelio
Gelir gelmez calisma mi yapsak:KK17::KK17::KK17:

ah cnm rabbım nasıp ettıyse olur bı calısmaya olmayası varsa hergun olsun ıstersen

Kızlaar nasılsınız dün kontrolüm vardı hersey cok güzel 4tane yumurtam olmuş pazartesi saat 2de Allah izin verirse aşılama yapılacak ne olur dua edin benim için inş. tutar

Yok kuzum ya hiç gecikmezdi 20günde bir olurdum hep.geçen ay28 günde geldi buay 31. Günüm hala daha gelmedi valla kafayı yiyivercem.gitcektim işte yarın için randevum vardı ama adet olmadığım için gidemiyorum adet olunca gitcem

cnmbenım merhaba ne yaptın adetın sokuldumu aynı devammı
cnm neden ıyılesemedın sen bu ay uzuldum bak belkı 1 aydır hastasın
merhaba canim evet canim söküldü nisanin 2si saril saril geldi yarin doktora gidiyorum bakalim ne olcak
evet ya antibiotik kullandim acaba zarari olurmuki yumurtaliklarima
ay en son kullandigimda kasinti yani iltihap yapmisti alt bölgeme

Kızlaar nasılsınız dün kontrolüm vardı hersey cok güzel 4tane yumurtam olmuş pazartesi saat 2de Allah izin verirse aşılama yapılacak ne olur dua edin benim için inş. tutar
hosgeldin iyiyim cok sükür sen nasilsin hadi Bismillah Insaallah dualarimiz seninle Allahim yüzünü güldürsün Insaallah
Yok kuzum ya hiç gecikmezdi 20günde bir olurdum hep.geçen ay28 günde geldi buay 31. Günüm hala daha gelmedi valla kafayı yiyivercem.gitcektim işte yarın için randevum vardı ama adet olmadığım için gidemiyorum adet olunca gitcem
doktor bakmasi gerekmiyormu olmadigin icin bisey vermeli söktürücü falan

Hmm anladım cnm şimdilik hersey yolunda gidiyor cok şükür insallah devam eder hersey cok guzel olur kuzum Rabbim yüreğinin güzelliğine gire verdin insallah valla süpürgemi aldım eve gittim deyince birden cadımı bu kiz süpürge ile eve gidiyor dedim ama sonradan hatırladım ki senin elektirikli süpürgen bozuktu yapılmaya vermiştin hadi gözün Aydın güle güle kullan cnm önemli alet onsuz olmuyor valla:)))
Belkim o kadar bekletmez kim bilir hayırlısı ile insallah:KK66:

Bizde bugun kociş ve kizimla bol bol gezdik hava cok güzeldi sonra da yemeğimizi yedik evimize geldik kociste bende yorulmusuz gelir gelmez o bir koltukta ben bı koltukta sızmışız valla iyi oldu yorulmusuz demek ki:))

X