Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Sank bi iki kere daha boyle olmustu ama doktora 2.-5.arasi gidecem ya o yuzden hesaplamaya calisiyorum bide okadar az ki peceteyle silerken bile gelmiyor tam sokulemedim sanirim yarina cogalir

ayyy kızz bi dur bakalım yarını bekliyelim...yarın belli olur..ne ghüzel olur yerleşme kanamsı olsa yada üstne görme olsaa ohh tadından yenmez..

ay kızalr bendemde çıkmm LAZIM KIZLAR
yarın dr gtcem daha dua okucm kuzuzduklr..bana bol bol dua edn kuzum..çatlmış yumrtam döllnsn ve tutunsnun kzuumm..
yarın görüşürzz kızçelerrrrrr :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Songulum oyle guzel hayeller kurdumki hayali bile cok guzel cok farkli duygular icindesin cok mutlu hissediyorsun kendini. Oturdum gece heyecandan esime yapacagim suprizi hazirlamaya bebisimden babasina mektup yazdim hayali bukadar guzelse gercegi anlatilmayacak kadar muhtesemdir eminim. Evlat sahibi olan olabilen anneler Allaha nekadar sukretse inanin azdir

a cnm benım bılmemmı bılıyosun bende aras ıcın cok yıprattım kendımı tamam ıkıncı belkı ama ınsan o guzel duyguyu bıo kere daha yasamak ıstıyo sımdı hep sukur edıyorum elı ayagı duzgun saglıklı evlatlarım var dıye

ayse saka desen ne mutlu olurum

ayyy kızz bi dur bakalım yarını bekliyelim...yarın belli olur..ne ghüzel olur yerleşme kanamsı olsa yada üstne görme olsaa ohh tadından yenmez..

ay kızalr bendemde çıkmm LAZIM KIZLAR
yarın dr gtcem daha dua okucm kuzuzduklr..bana bol bol dua edn kuzum..çatlmış yumrtam döllnsn ve tutunsnun kzuumm..
yarın görüşürzz kızçelerrrrrr :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hadı optum kuzum bende bırazdan cıkarım elım kolum dustu aysemın ıcı buruk benımde ıcım buruldu

Gariplik var sanki cunku kahverengi camur gibi ama cok az ilk bakista diski sanirsin ve 3damladan fazla gelmedi akam 6dan beri

Ah keske saka olsa aslinda niyetim vardi size saka yapmak ama olmadi
Ben ustune gordugumu veya yerlesme kanamasi oldugunu dusunmuyorum canlar benim adetim gelecekse bi sekilde geliyor kendiini belli ediyor buda adet kanamasi biliyorum yeni aya hazirlamak istiyorum kendimi motive olmam lazim. Yatip uyumam lazim yarin ise gidecem benim miniklere sarilip enerji alayim ben en iyisi yarin.
OPuldunuz iyiki varsiniz icim rahatladi desteginiz icin sagolun sizi seviyoruuuuuuummmm

Insaallah dedigin gibidir songul oyle olsa bi mucize olur.Yarenin dualarinada gonulden amiiiin diyorum ve opuyorum onuda
Iyi geceler

Ah keske saka olsa aslinda niyetim vardi size saka yapmak ama olmadi
Ben ustune gordugumu veya yerlesme kanamasi oldugunu dusunmuyorum canlar benim adetim gelecekse bi sekilde geliyor kendiini belli ediyor buda adet kanamasi biliyorum yeni aya hazirlamak istiyorum kendimi motive olmam lazim. Yatip uyumam lazim yarin ise gidecem benim miniklere sarilip enerji alayim ben en iyisi yarin.
OPuldunuz iyiki varsiniz icim rahatladi desteginiz icin sagolun sizi seviyoruuuuuuummmm

olsun cnm benım yınede umudum var devam etmez ınsalla senın bende senı sevıyorum yuregu temız arkadasım ayt denen optum cok

sikayetciyim ama isyan etmiorum sedef...allahima sukurler olsun ki bana evlat verdi onu tasiyiorum ama bulantilar oldugu zaman okadar kotu oluor ki insan hicbirseyden zevk alamior ki ben kotu olmim de kim olsun!!!! ailem yok arkadasim yok gidecek kimsem yok burasi tr gibi deil ne yapim sole bana yanimda yakinim olsa bolemi olur psikolojikmen gittim ben zaten ben imrenmedim mi keske benimde olsa demisimdir icimden hep neyse..senin yakinindadir annen arkadasin ole ordan konusuosun...

Annem yakınımda ama napcak midem bulandığı zaman.leğenmi getirecek.ewet annem burda ama ben annemle daha bebek konusunda hiçbi sıkıntımı paylaşmadım hiç sızlanmadım ona.ona değil hiç kimseye...neyse uzatmya gerek yok allah kucağına almayı nasip etsin

Annem yakınımda ama napcak midem bulandığı zaman.leğenmi getirecek.ewet annem burda ama ben annemle daha bebek konusunda hiçbi sıkıntımı paylaşmadım hiç sızlanmadım ona.ona değil hiç kimseye...neyse uzatmya gerek yok allah kucağına almayı nasip etsin

bence ciok gereksiz bi konusma yapmissin sedef hanim seni tanimam etmem ..benim yasadigim durumu yasamadigin icin bole sacmaca konusuosun...ya annenin yaninda olmasi tabikide baska legen tutmasi veya tutmamasi konu bu deil neyse..sanki dersin ben anneme sizladim ne demekse bu allah yolunu acik etsin benle birdaha muhattab olma yeterli hatta yazdigimada cvp verme...

Ayy kizlar yaaa...jkinzde kendi aciniDan hakli olbirsizni..sedef hamile olmdi icin sikyet ednlerw hafif tepki vero cqni aco anliyorum.qmq sinem bu topin kadini hepimi oel..hicmi yakinmadik nwden diye bulbti cok kotu bilorum ama hamillkte bu cozum olck gbi fegil. Sinemde biE anltmicktq kime antck..hos demiyo bize ayy kozlqr hqmile hamie ama cok zor olsun diye aglamayin cok zor demo..neyse zi anldinz ebni otobstwn yqzom yqzimn seklini swmqlibi bilmm innki...

Hee ben bugn dr gittim ay pek bisevndi beni.gorunce ruyada gordu galba..herkwsin icinden beni qldi randevuma 1saat vrken hemde..ultrsonda en son bebk reami vrdi ..rebkli.dedim bu bbekni.evet darisi senn basina dedi..bwndw amin dedim.bakti cok ii dedi..rqhm klinlida ii dedi..kanamn olursa ceydayi ara yoksa gel twat yapalim dedi.. Enim saskoluzm..benim tahmnmcede cuma catrdadi..ardqn zmn gecri sindi sag yumurtalim agriuo offff.orda agrasa sasrdim sorcm yaaa.hqhah.benden heberler bu kdr..evime gitmm lazim.elmde suprgem candamda mocyum oldum yorgunlktann

Ayy kizlar yaaa...jkinzde kendi aciniDan hakli olbirsizni..sedef hamile olmdi icin sikyet ednlerw hafif tepki vero cqni aco anliyorum.qmq sinem bu topin kadini hepimi oel..hicmi yakinmadik nwden diye bulbti cok kotu bilorum ama hamillkte bu cozum olck gbi fegil. Sinemde biE anltmicktq kime antck..hos demiyo bize ayy kozlqr hqmile hamie ama cok zor olsun diye aglamayin cok zor demo..neyse zi anldinz ebni otobstwn yqzom yqzimn seklini swmqlibi bilmm innki...

Hee ben bugn dr gittim ay pek bisevndi beni.gorunce ruyada gordu galba..herkwsin icinden beni qldi randevuma 1saat vrken hemde..ultrsonda en son bebk reami vrdi ..rebkli.dedim bu bbekni.evet darisi senn basina dedi..bwndw amin dedim.bakti cok ii dedi..rqhm klinlida ii dedi..kanamn olursa ceydayi ara yoksa gel twat yapalim dedi.. Enim saskoluzm..benim tahmnmcede cuma catrdadi..ardqn zmn gecri sindi sag yumurtalim agriuo offff.orda agrasa sasrdim sorcm yaaa.hqhah.benden heberler bu kdr..evime gitmm lazim.elmde suprgem candamda mocyum oldum yorgunlktann

kuzum pek bişey analayamadım yazından ama galiba yumoş çatlamış:)))hadi calışmalara tam gaz dewam 2 gün üstüste...

kuzum pek bişey analayamadım yazından ama galiba yumoş çatlamış:)))hadi calışmalara tam gaz dewam 2 gün üstüste...

sorrma kuzum bende az once msj attım dedım bılmesem bısey anlamazdım oda dedıkı otobuste ancak bu kadar oldu
hersey yolundaymıs cnm

Kızlaarrr çok özür dilerim sizleri ihmal ettim darılmayın nolur.ufak kardeşim zatürre oldu. Onunla uğraşıyoruz 3gündür.hiç uyumadım daha yeminle.anca eve giriyorum.eve girer girmez ilk size koştum hemen.ben dün kan tahlilimi aldım.maalesef sonuç 1.28 gebelik yok.aklım almıyo idrar testinde niye çıktı ozaman.çok üzgünüm çok moralim bozuk.adetimde yok ortada,adet belirtimde yok ortada.moraller sıfır anlayacağınız.kızmayın nolur tekrartekrar özür dilerimhepinizden.

Kızlaarrr çok özür dilerim sizleri ihmal ettim darılmayın nolur.ufak kardeşim zatürre oldu. Onunla uğraşıyoruz 3gündür.hiç uyumadım daha yeminle.anca eve giriyorum.eve girer girmez ilk size koştum hemen.ben dün kan tahlilimi aldım.maalesef sonuç 1.28 gebelik yok.aklım almıyo idrar testinde niye çıktı ozaman.çok üzgünüm çok moralim bozuk.adetimde yok ortada,adet belirtimde yok ortada.moraller sıfır anlayacağınız.kızmayın nolur tekrartekrar özür dilerimhepinizden.

Tatlim benim oncelikle gevms olsun nasil oldu kardesin
Aslinda test 15 dk donra cikti diuince acaba dedim
Belkide kimyassl bi gebelik yasadin cnm kanda hizla duserken hcg idrarda biraz zaman oluyo
Pes etmek yok yola devam tamammi cnm

Tatlim benim oncelikle gevms olsun nasil oldu kardesin
Aslinda test 15 dk donra cikti diuince acaba dedim
Belkide kimyassl bi gebelik yasadin cnm kanda hizla duserken hcg idrarda biraz zaman oluyo
Pes etmek yok yola devam tamammi cnm

Saol kuzum nasıl olsun küçücük daha zaten 13 tane iğne yedi 6 tanedaha yazdı doktor.biraz toparladı şimdi çok şükür.evet kuzum başka bi açıklaması yok zaten.kırmızılarda gelse bi çok gerginim herşeye ağlıyorum.gelse rahatlıcam 31 gün oldu.tabiki pes etmek yok bidahaki aya kaldı umutlar .

Ay cnm.buyuk.ihtimal cuma catladi benim tahminim o.
Ay kiz salak gibiyim..hasta gbi.limoni ilski dusuncek halim yok valla...
Ayy gene ii qnliyabldiniz yazdiklarimi..otobuste tangur tungur hahah qnca..inana bebem.olsa dusmustu o kdr slldi beni
sorrma kuzum bende az once msj attım dedım bılmesem bısey anlamazdım oda dedıkı otobuste ancak bu kadar oldu
hersey yolundaymıs cnm
Edet edet hersey yolunda kizim.yolq cikti..hahayayt..ay su halime cok.gulom.dr bana agir kaldirma dedi esime soledim camasir sepertini ikiye uce ayir camasrlasi ole gotr as dedi..hatta asma bisever.ay cok hoauma gittide.seyda.cok.durrr ya..hahaha

Ay cnm ben.bole olcni bilpdum ilk 5daaka onemli yaziyor ztn 5dakka sonra degerlendirilen test yanlistr diye..hayirlisi olsun cnm..sanki sen.klomen.kullnmistin.belki ondrdr kuzum ya..benim adetim 34 gunde bir..bakalim sennki ne hemn gelck hemn gelsinde bekletmden yeni aya gecelim .ay kiz.adet olunca de baride listeye ekliyekk...

Nartanwsi ne oldu qcqbaaaa...

Bocumde haber vermo eskisi gbi girmo cok sinirlendim ona hehehe:KK19::KK20:

Ay cnm.buyuk.ihtimal cuma catladi benim tahminim o.
Ay kiz salak gibiyim..hasta gbi.limoni ilski dusuncek halim yok valla...
Ayy gene ii qnliyabldiniz yazdiklarimi..otobuste tangur tungur hahah qnca..inana bebem.olsa dusmustu o kdr slldi beni

Edet edet hersey yolunda kizim.yolq cikti..hahayayt..ay su halime cok.gulom.dr bana agir kaldirma dedi esime soledim camasir sepertini ikiye uce ayir camasrlasi ole gotr as dedi..hatta asma bisever.ay cok hoauma gittide.seyda.cok.durrr ya..hahaha

Ay cnm ben.bole olcni bilpdum ilk 5daaka onemli yaziyor ztn 5dakka sonra degerlendirilen test yanlistr diye..hayirlisi olsun cnm..sanki sen.klomen.kullnmistin.belki ondrdr kuzum ya..benim adetim 34 gunde bir..bakalim sennki ne hemn gelck hemn gelsinde bekletmden yeni aya gecelim .ay kiz.adet olunca de baride listeye ekliyekk...

Nartanwsi ne oldu qcqbaaaa...

Bocumde haber vermo eskisi gbi girmo cok sinirlendim ona hehehe:KK19::KK20:

he kuzum ne edıyon bakımm
bak esın doğru demıs he dıkkat

X